Wzajemna pomoc przy zakupie płyt

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lampros
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2014, 14:21
Lokalizacja: Gdańsk

Wzajemna pomoc przy zakupie płyt

#1

Post autor: Lampros »

Tak sobie pomyślałem, że można by skorzystać z naszego rozrzucenia po kraju... Niektóre oferty na serwisach lokalnych typu olx bardzo kuszą... ale człowiek nieraz się boi wysłać pieniędzy w nieznane, czy też sprzedający uznaje jedynie odbiór osobisty...

Można by wykonać listę osób z danej okolicy, które pomogły by wówczas w takiej transakcji. Jako, że od dawna interesuje przykładowo retro grami - podobny spis, razem z mapką google tych osób, wykonałem na jednym forum... i pomysł się sprawdza. Do tego zazwyczaj dochodzi ranking jak komentarze po zakupach od userów, którzy pomogli w transakcji.

Osobiście jestem w stanie pomóc z zakupami na terenie Gdańska.

Co o tym pomyśle myślicie?
cheatero
Posty: 30
Rejestracja: 20 sie 2014, 17:22
Lokalizacja: Berlin

Pomoc w zakupie

#2

Post autor: cheatero »

Pomysl b. dobry. Sam udzielalem pomocy i korzystalem z takiej na innym forum. Forum troche bardziej hermetyczne niz to i sie swietnie sprawdzilo.
Od siebie moge zaoferowac bezinteresowna pomoc z importem sprzetu/plyt z DE (Berlin). Do PL jezdze dosc czesto (Krakow) ale moge tez wyslac poczta dalej w kraj.
Seker
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2015, 14:09

Re: Wzajemna pomoc przy zakupie płyt

#3

Post autor: Seker »

A ja mogę pomoc z innej strony dla fanów metalu Mieszkam w Belgii i tu przy okazji większych festiwali takich jak choćby Graspop Metal zjeżdża sie calamasa sprzedawców z Belgii Holandii Niemiec Francji i naprawdę jest spory wybór staroci mogę takowe zakupić i wysyłać do polski
ODPOWIEDZ