Promocja w MM

Wszystko na temat kupowania płyt
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10483
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Promocja w MM

#31

Post autor: Myszor »

zbyszek1982 pisze:Dzisiaj byłem w MM kupić coś na miejscu, i odprawili mnie z kwitkiem :evil:

Najpierw wystałem się z płytami w kolejce, a jak przyszła moja kolej to się dowiedziałem że zakup w promocji trzeba najpierw zgłosić na stoisku z płytami. (Szkoda, że nie znaleźli na tę informację miejsca na plakacie). Nieco podenerwowany udałem się do stoiska z płytami, gdzie pan sprzedawca poinformował mnie, że nie mogę kupić wybranych płyt w promocji, bo wszystkie trzy mają taką samą cenę..., a powinno być tak, że każda ma inną.

Nie wiem skąd taka polityka sklepu, bo przez internet można wybrać trzy płyty w jednej cenie bez żadnego problemu.
Ostatecznie nic nie kupiłem, niech spadają na banan.
Też tak miałem ale krótka rozmowa z Panią ze stoiska pomogła. Trzecia płyta jest za grosz (normalnie zawsze ta najtańsza). Bardzo fajna promocja.
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Promocja w MM

#32

Post autor: JacK »

Naprawdę nie ma co marudzić na taką promocję. Przy odpowiednim doborze zawartości koszyka można uzyskać nawet ponad 33% rabatu na sztuce. Dobrze o tym wiedzą handlarze wynoszący z Media całe koszyki płyt pojedynczych i drogich boxów. MM to sklep mocno zdecentralizowany, to co opisał zbyszek nie ma prawa zdarzyć się np. w bielskim MM. U nas sam sprzedawca tak kombinuje z identycznymi cenami aby klient załapał się na promocje, mało tego nawet płyty już wcześniej przecenione też są dodatkowo rabatowane.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
pawlos
Posty: 1162
Rejestracja: 11 paź 2013, 15:28
Gramofon: l-75 l-78 s-500
Lokalizacja: Stargard

Promocja w MM

#33

Post autor: pawlos »

Ja tak miałem cena Iron Maiden na stronie MM 59 zł, a za 3 szt zapłaciłem 98 zł
Lenco B-55 L-75,L-78
Dual 1218 ,1219 ,1249 ,621
Thorens TD 146 II , TD-166 I
Telefunken S-500 , S-600
Yamaha ca-810,B&O CD-3300,JBL -L-80 t Gi,Braun L-810,Dual CL-720
Awatar użytkownika
krisdebowski
Posty: 321
Rejestracja: 09 wrz 2012, 20:48

Re: Promocja w MM

#34

Post autor: krisdebowski »

ja chwalę jeden ze szczecińskich mm... sprzedano mi najnowsze 3 wydawnictwa Led Zeppelin w wersjach wzbogaconych razem za 248 zł - no i można

w jednym z berlińskich saturnów kupiłem najnowsze ac/dc (winyl + cd) za 17 euro , a w mm nawet za 15 bym wyhaczył wg ich strony internetowej

u nas po 140 praktycznie wszedzie ... jak żyć ?
zestaw naim + kudos
zestaw harman kardon + paradigm
Zestaw denon + wharfedale
Technics sl1500c + ortofon red / blue + audiotechnika 540 + pre iskra1
sporo kabli, słuchawki i szafka
listwa taga harmony pf1000v2
spory ciężar płyt
MISSE
Posty: 1651
Rejestracja: 16 cze 2013, 21:59
Gramofon: Micro Seiki DDX

Promocja w MM

#35

Post autor: MISSE »

fakt faktem
słowo upust, rabat, promocja, wyprzedaż
u nas a za Odrą to niby to samo ale wg mnie to inna galaktyka
ODPOWIEDZ