Swap & Sale

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Swap & Sale

#1

Post autor: BlogHous »

Witam!

Mam propozycję dla tych wszystkich, którzy posiadają winyle/kasety magnetofonowe oraz/czy CD, w niedzielę 9 czerwca w godzinach popołudniowych organizujemy akcję SWAP&SALE Music - impreza ta ma na celu promowanie oldskulowej muzyki.

Event będzie odbywać się w luksusowym lofcie przy placu Zawiszy.

Głównym założeniem jak wskazuje nazwa, jest wymiana bądź sprzedaż płyt/kaset magnetofonowych/winyli innym uczestnikom eventu. Przyszłe wydarzenie ma być zorganizowane na dużą skalę, dlatego szukamy wielu wystawców z winylami, płytami oraz kasetami magnetofonowymi.

Chciałabym zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej akcji - tych, którzy chcą się wymienić bądź sprzedać swoje skarby, jak i również tych, którzy chcieli by je kupić!

Dodatkowo, sfilmujemy cały event i pokażemy go na naszym fanpage'u. Ponadto nasze największe blogerki jak Maffashion będą promować ten event na swoich mediach społecznościowych.

Jeśli zastanawiacie się jak wyglądał nasz ostatni event, proszę przejrzeć relację z ostatniej imprezy: http://www.youtube.com/watch?v=TtuX3t8G5kQ.

Oczywiście ten event będzie prezentował się inaczej. Chciałam tylko przybliżyć Wam ogólną ideę nowego trendu na polskim rynku - Swap&Sale.

Zapewniamy ciekawie spędzone popołudnie przy dobrej muzyce i w nietuzinkowym towarzystwie, będziecie mieli m. in. możliwość porozmawiać z naszymi blogerami. Przewidujemy wiele innych atrakcji.

Więcej detali wkrótce!

Zależy nam na czasie, więc jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, proszę proszę o kontakt na adress e-mail: sp@bloghous.com lub telefoniczny 505 960 692

Pozdrawiam,
SP
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41604
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sklepy płytowe - Polska

#2

Post autor: Wojtek »

Wszystko pięknie i super, ale brakuje podstawowej informacji: Miasto? Adres?
Polska to nie Monako.
BlogHous pisze:Ponadto nasze największe blogerki jak Maffashion
Tylko co mają do tego wszystkiego blogerki z tematyki mody? Winyle i kasety magnetofonowe to już jest "fashion"? :)
Hm... patrząc na waszą stronę domową już chyba rozumiem.
Kooperatyw blogerów starający się wspólnymi siłami coś zarobić, stąd też podciąganie czegokolwiek pod wspólną banderę.
Dobrze trafiłem?

Dodatkowo, żyjemy w Polsce, a "event" po naszemu to po prostu "wydarzenie". Całkiem fajny wyraz :)

Skoro autorka zostawiła adres e-mail i numer telefonu to zakładam, że może jest to tylko taki "skok spamowy" i już tu więcej do tego wątku nie zaglądnie, ale może się mylę i jeszcze czegoś się dowiemy :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
RichLittleBitch
Posty: 39
Rejestracja: 14 maja 2013, 23:01

Swap & Sale

#3

Post autor: RichLittleBitch »

Zapewniamy ciekawie spędzone popołudnie w nietuzinkowym towarzystwie, będziecie mieli m. in. możliwość porozmawiać z naszymi blogerami
hipsterzy i gwiazdy sieci-blogerzy :D wręcz czad :twisted:
P is for PSYCHO!
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Swap & Sale

#4

Post autor: BlogHous »

Zaskoczę Cię i jednak coś dodam.

Od niedawna istniejemy na rynku, więc pomysł również jest dość nowatorski, jak na polskie realia, chcemy, żeby nasze "wydarzenia" (dziękuję Wojtku) trafiły do szerszej ilości społeczeństwa, dlatego używamy zdobytych kontaktów do promowania różnych akcji.

Osobiście nie jestem zwolenniczką zapożyczeń językowych, nie mniej jednak wydaje mi się, że wydarzeni nie oddaje w całości naszej aktywności.

Niestety w Polsce największą popularnością cieszą się blogi modowe, więc głównie z nich korzystamy do tego, aby rozpowszechnić coś nowego, a w PL wiadomo, różnie wychodzi przyjmowanie się nowych pomysłów, dlatego każda promocja działa na naszą korzyść.

Jeśli RichLittleBitch znasz jakieś blogi zajmujące się stricte muzyką, bądź każde inne, jesteśmy otwarci na współpracę. Poszukujemy blogerów o wszelakich profilach.

Sądzę, że nie powinno to mieć wpływu na "jakość" publiki, gdyż dla nas jest oczywistym, że odwiedzą nas ludzie interesujący się winylami/CD oraz kasetami magnetofonowymi, a nie modą...

Wydaje mi się, że pomysł jest warty zauważenia, więc stworzyłam tego posta na waszym forum. Chcieliśmy wypromować coś nowego, niszowego i uważam, że to właśnie uczestnicy tego forum powinni być zainteresowani naszą propozycją. Sądzę, że w PL zainteresowanie oldskulowymi nośnikami muzyki nie jest zbytnio rozpowszechnione, więc stwarzamy Wam okazję, żeby pokazać innym swoją pasję oraz poznać ludzi interesujących się tą samą dziedziną!

Wojtek ma rację, nie podałam wszystkich danych na temat miejsca wydarzenia, plac Zawiszy, który jak już wspomniałam znajduje się w Warszawie. Na ten moment nie mam dokładnego adresu loftu, ale dalsze informacje będę publikować sukcesywnie.

SP(sycho)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41604
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Swap & Sale

#5

Post autor: Wojtek »

Dzięki za odzew, co nieco się wyklarowało.
BlogHous pisze:Od niedawna istniejemy na rynku, więc pomysł również jest dość nowatorski
Czym to się ma różnić od giełdy? Jeśli niczym, to ciężko to nazwać czymś nowym i oryginalnym.
BlogHous pisze:Sądzę, że nie powinno to mieć wpływu na "jakość" publiki, gdyż dla nas jest oczywistym, że odwiedzą nas ludzie interesujący się winylami/CD oraz kasetami magnetofonowymi, a nie modą...
Prawidłowe nastawienie :)
BlogHous pisze:Wojtek ma rację, nie podałam wszystkich danych na temat miejsca wydarzenia, plac Zawiszy, który jak już wspomniałam znajduje się w Warszawie.
Nie wspomniałaś, w tym problem. Gdybyś wspomniała to nie miałbym do czego się przyczepić.
Sam mieszkam w Warszawie, więc ja akurat mogłem się domyślić o jakie miejsce chodzi, ale osobiście irytuje mnie jak ludzie podają jakiś adres w jakimś miejscu gdzie gremium jest ogólnopolskie (a nie lokalne), zakładając że wszyscy będą wiedzieli o jaką lokalizację chodzi.
Choćby było to nieopatrzne czy nieświadome.
BlogHous pisze:Na ten moment nie mam dokładnego adresu loftu, ale dalsze informacje będę publikować sukcesywnie.
Super. Czy będą jakieś opłaty? Co zostanie zapewnione na miejscu dla uczestników (poza przestrzenią)?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Re: Swap & Sale

#6

Post autor: BlogHous »

Wydarzenie będzie się odbywać w 100% za free, co moim zdaniem jest superokazją dla wszystkich, dodam, że pracujemy aktualnie nad pozyskaniem sponsorów, którzy zadbają o jakiś drobny poczęstunek, oczywiście nie oczekujcie jakichś rarytasów :)

Wydaje mi się, że nasz koncept różni się całkowicie od giełdy, gdyż chcielibyśmy wprowadzić luźną atmosferę podobną do wyprzedaży garażowych, bądź pchlich targów. Przez ostatnie pół roku mieszkałam w Berlinie i tam jest to bardzo popularne, więc dlaczego nie spróbować wprowadzić podobnych imprez tematycznych w tym klimacie u nas :) To ma nie być sama wymiana, ale chcielibyśmy, żebyście dodali tej imprezie własny pierwiastek i wyznaczyli klimat w lofcie, sama chętnie dowiem się więcej o Waszej pasji :)

Serdecznie zapraszam wszystkich!

Więcej informacji wkrótce!
A w międzyczasie byłabym wdzięczna za informacje o jakichkolwiek wystawcach mających udział wziąć w naszym wydarzeniu! sp@bloghous.com
Niestety jak do tej pory nie rozumiem dlaczego, nie uzyskałam żadnego odzewu, szczególnie, że takie wydarzenia nie są organizowane zbyt często.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41604
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Swap & Sale

#7

Post autor: Wojtek »

Nie tak dawno w jednej z dzielnic warszawskich (chyba Żoliborz? nie wiem) latem zorganizowali takie sąsiedzkie "garage sale", tak więc powoli i tutaj to dochodzi. Latem na Ursynowie na bazarach też można znaleźć ludzi z niepotrzebnymi gratami.

Ja może was bym odwiedził, ale na razie za mało wiem. Miejsce i dokładny termin, to dość kluczowa kwestia.

Tutaj nie ma zbyt mocnej "ekipy" warszawskiej, a nie wiem czy gdzieś jeszcze nie reklamujesz :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Re: Swap & Sale

#8

Post autor: BlogHous »

W tym tygodniu na pewno zamieszczę wszystkie informacje! Jeśli chodzi o termin, to jak już podałam całość odbędzie się dziewiątego czerwca 2013 :)
Pozdr.!
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41604
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Swap & Sale

#9

Post autor: Wojtek »

BlogHous pisze:to jak już podałam całość odbędzie się dziewiątego czerwca 2013 :)
No dobra ale od której do której? Całą dobę? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Re: Swap & Sale

#10

Post autor: BlogHous »

Wydarzenie będzie trwało od 13.
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Swap & Sale

#11

Post autor: BlogHous »

Jeśli znacie kogoś, kto być może jest zainteresowany współpracą z nami to zapraszam do skontaktowania się z nami: sp@bloghous.com
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 12:13 przez BlogHous, łącznie zmieniany 1 raz.
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Swap & Sale

#12

Post autor: BlogHous »

Chciałabym jeszcze dodać, że jeśli nie zbierze się wystarczająca ilość wystawców, nie będziemy sensu organizacji tego wydarzenia w ogromnym lofcie, a adres zmienimy na Aleja Szucha 16/41, Warszawa.
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Swap & Sale

#13

Post autor: BlogHous »

Witam ponownie!

Jak już obiecałam, mam wszystkie dane, więc ogłaszam wszem i wobec:

Zapraszamy 9 czerwca od godziny 13:00 do siedziby Bloghous przy Alei Szucha 16/41 (Warszawa) wszystkich melomanów oraz kolekcjonerów nośników muzycznych vintage na akcję Bloghousu o nazwie SWAP&SALE Music.

Tym razem wymiany się lub sprzedajemy płyty /kasety magnetofonowe oraz/lub winyle z innymi uczestnikami

Czym wyróżnia się nasze wydarzenie? To Wy, uczestnicy macie wpływ na klimat jaki tu będzie panował. To Wy wyznaczacie ton tej imprezy, więc na pewno nie będziecie zawiedzeni!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny zarówno dla uczestników jak i wystawców, więc zabierzcie ze sobą skarby i weźcie udział w naszej imprezie.

Mile widziane będzie również, jeśli przyniesiecie np. sprzęt muzyczny, które chcielibyście wystawić.

Dla tych, którym zależy na promocji, nie zawiedziemy, szeroko promujemy wydarzenie poprzez naszych blogerów, dlatego macie okazję pozyskać nową pulę konsumentów.

Z pewnością sfilmujemy całe wydarzenie i zamieścimy je na naszym fanpage'u.

Spędźcie przyjemne niedzielne popołudnie z ludźmi o podobnej pasji w nietuzinkowym miejscu i fajnym klimacie vintage.

Zapraszamy!

Zainteresowanych wystawą kolekcji proszę o wcześniejszy kontakt: sp@bloghous.com
BlogHous
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2013, 14:54

Swap & Sale

#14

Post autor: BlogHous »

Witam ponownie!
chciałabym przypomnieć, że w tę niedzielę odbywa się SWAP&SALE Music Edition!

Wszystkie informacje znajdziecie poniżej, a Ci, którzy nie posiadają Facebooka, proszę zapoznać się z wcześniejszymi pytaniami w tym wątku :)

https://www.facebook.com/events/599424046743432/

Pozdrawiam i zapraszam,
SP
ODPOWIEDZ