Giełdy płyt winylowych - Polska

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41576
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#76

Post autor: Wojtek »

kamil pisze: i nie słuchać znawców z internetu
W sensie że ktoś Ci źle tutaj doradził czy jak? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
RichLittleBitch
Posty: 39
Rejestracja: 14 maja 2013, 23:01

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#77

Post autor: RichLittleBitch »

może to będzie strasznie ogólne pytanie, ale co się trafia na tej giełdzie w Hybrydach? sama giełda brzmi dość kusząco, ale żem z Pyrlandii, nie chciałabym tam jechać sobie popatrzeć :D
dodam, że kiedyś byłam na giełdzie staroci w Starej Rzeźni (P-ń) i kupiłam chyba z 5 płyt za piąteczkę każda, znalazłam nawet "Psychobilly attack over europe" i inne rock'n'rolle (co mnie najbardziej interesuje). co prawda, okładka aż płakała, ale stan samej płyty był wręcz dobry :twisted:
dlatego ciekawa jestem, czy bywalcom Hybryd może takie kąski też się trafiają?
P is for PSYCHO!
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Giełdy płyt winylowych w Polsce

#78

Post autor: krolix »

Impreza w Sopocie:

Klub Sfinks700, Mash-up.pl oraz No Duck Crew zapraszają na: TRÓJMIEJSKI PIKNIK WINYLOWY 2013 czyli giełdę muzyczną plus 100% winyl party!


Część I: godz 12:00 - 17:00 GIEŁDA

Giełda jest miejscem sprzedaży, wymiany płyt lub innych produktów związanych z tematem muzyki, nawiązania ciekawych kontaktów, wymiany poglądów, a przede wszystkim dobrej zabawy. Udział w giełdzie jest darmowy zarówno dla wystawców jak i odwiedzających. Chcesz wystawić swoje stoisko z płytami lub innymi produktami związanymi z muzyką? Napisz do nas - przygotujemy niezbędne zaplecze dla Twojego stoiska: aefx@noduckcrew.com

Miejsce giełdy: ogródek klubu Sfinks 700.
wstęp: free

---------------------------------------------

Część II: godz 17:00 - 6:00 IMPREZA - 100% winyl party!

muzyka: drum & bass, reggae, dub, dubstep, ragga-jungle, 2 step, breakbeat, dancehall, hip-hop, minimal, etc.

Sety wyłącznie z płyt winylowych zaprezentują:

HATTI VATTI
ROS
DIA
MACK
WZ
BZ
JUNGLE JESSUS
CUBEMAN
BRATRAT
LEDU
RADAR
HOAX
DJ WOJAK
DJ 33 SPOSÓB
NOZ
PREEMO
SICK
FAF
SNAKE
RAFIQUE
KERTH
EDDIE
RSP RZEPA

Wizualizacje: OZG

wstęp: 15zł



Organizatorzy:
Mash-up: http://www.mash-up.pl
NoDuckCREW: http://www.noduckcrew.com
Klub Sfinks 700: http://www.sfinks700.com

FB: https://www.facebook.com/events/513346942053563/
Awatar użytkownika
winylobranie
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2013, 22:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Giełdy płyt winylowych w Polsce

#79

Post autor: winylobranie »

Już 3 sierpnia 2013 zapraszamy na Winylobranie.

Jest to już trzecia edycja Winylobrania. Tym razem specjalna!! Po pierwsze: Cuda na Kiju - nowe miejsce na mapie stolicy gdzie można dostać pyszne rzetelnie wyselekcjonowane piwa. Po drugie, KONCERT - nietypowy, ponieważ akustyczny - wokalistki o wyjątkowym, ujmującym głosie: Mai Kleszcz - założycielki projektu IncarNations wraz z Wojtkiem Krzakiem, znanej również Kapeli ze wsi Warszawa.

Będzie można kupić, sprzedać, wymienić się winylami. Wszystko od godziny 14.00. Po kiermaszu odbędzie się koncert Mai Kleszcz.

Podczas kiermaszu można będzie posłuchać płyt dostępnych na kiermaszu.

Więcej na:
https://www.facebook.com/events/5676375 ... ts&fref=ts
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#80

Post autor: Pilot »

Wybiera się ktoś dziś na giełdę płyt do Sopotu? Jak zobaczycie marudę z kitkiem to będę ja, proszę o obniżenie cen płyt w tym czasie. Chciałbym wrócić do dom z dużą ilością winyli. :mrgreen:
Darek

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#81

Post autor: Darek »

Tutaj bedzie gielda

https://www.facebook.com/events/567637593275703/

3 sierpnia 2013
Cuda na Kiju - multitap bar
Warszawa
WSTĘP WOLNY!!
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Giełdy płyt winylowych w Polsce

#82

Post autor: krolix »

Pilot pisze:Wybiera się ktoś dziś na giełdę płyt do Sopotu? Jak zobaczycie marudę z kitkiem to będę ja, proszę o obniżenie cen płyt w tym czasie. Chciałbym wrócić do dom z dużą ilością winyli. :mrgreen:
Wiesz co Pilot, wrzuciłem info ale podejrzewam, że jest mały sens iść na tę giełdę. A to dlatego, że dziś startuje Jarmark Dominikański i właściwie wszyscy handlujący płytami tam właśnie będą. Umieściłem odpowiednią uwagę na FB wydarzenia, ale organizujący ją usunęli. :D
Na tym pikniku w Sopocie byłem rok temu z wystawiającym się tam kumplem i wtedy ilość sprzedających była na poziomie minimum określającego sens robienia imprezy. Jeśli w tym roku wystawiających się będzie mniej (a wszystko na to wskazuje) to naprawdę nie ma sensu iść.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41576
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#83

Post autor: Wojtek »

Darek pisze:Tutaj bedzie gielda
Ogłosili się już całe 2 posty nad Tobą :)
krolix pisze:Umieściłem odpowiednią uwagę na FB wydarzenia, ale organizujący ją usunęli. :D
Nic dziwnego :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
vinyl_freak
Posty: 120
Rejestracja: 29 kwie 2012, 22:54
Lokalizacja: Poznań

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#84

Post autor: vinyl_freak »

Dziś giełda w Warszawie, w Hybrydach.
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#85

Post autor: Pilot »

Byłem w Sopocie. Faktycznie strata czasu. O 12 było parę chłopaczków i dwa koszyki płyt. Klubowych. Nic to, poszliśmy dalej z rodzinką na spacer, po jakiś 40 minutach znowu tam zajrzałem, doszedł drugi gostek z dwoma koszykami płyt. Strata czasu. Nic się faktycznie nie stało, bliskość plaży, mola i monciaka więc straconego czasu nie było. Dzieciaki miały frajde. Myślałem też o jarmarku ale ogrom ludzi oglądających odstrasza mnie od takich miejsc, tym bardziej z dziećmi.
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#86

Post autor: Robertson »

To samo w W-wie :cry: W hybrdach puchy ! Sezon "ogórkowy" w pełni .Kilku gości na krzyż ale udało co nie co wyrwać ... o tym w dziale zakupowym ;)
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Giełdy płyt winylowych w Polsce

#87

Post autor: krolix »

Wojtek pisze:
krolix pisze:Umieściłem odpowiednią uwagę na FB wydarzenia, ale organizujący ją usunęli. :D
Nic dziwnego :D
No nie wiem, mnie to jednak dziwi... no może bardziej śmieszy. :)
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Re: Giełdy płyt winylowych w Polsce

#88

Post autor: KasparHauser »

Robertson pisze:To samo w W-wie :cry: W hybrdach puchy ! Sezon "ogórkowy" w pełni .Kilku gości na krzyż ale udało co nie co wyrwać ... o tym w dziale zakupowym ;)
Ja wpadłem kilka minut przed 14 i kupiłem to na co polowałem od miesięcy i to w wyśmienitym stanie jak i cenie. Myślałem, że ceny będą wygórowane, ale było na luzie. W końcu to giełda, a nie allegro i reszta złodziei :) .
Myślę, że w miarę możliwości finansowych będę bywał tam regularnie.

Otyły młodzieniec ubrany na ciemno mimo upału szukający płyt z lat 80. 90. - to ja :) .
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#89

Post autor: Robertson »

Ja byłem kilka minut po 14 -ej więc się mineliśmy- szczupły facet po 40 -tce :lol: Wcześniej buszowałem na Tamce w "Fan .... coś tam....chyba music " Fajne miejsce .Obok Winyl Tamka.Wybór nie porównywalnie większy- polecam! Sporo kupiłem tam wersji US i UK .Co sobotę nowości i ceny tez nie wygórowane ;)
Awatar użytkownika
wesh
Posty: 277
Rejestracja: 22 lis 2012, 00:13

Re: Giełdy płyt winylowych w Polsce

#90

Post autor: wesh »

Dziś odwiedziłem Jarmark Dominikański i powiem, że jest kilka stoisk... Część to szrot wykopany z piwnicy, czy z wystawek ale moją uwagę przykuło stoisko, na którym było strasznie dużo japońskich wydań, czy to Dorrsów, czy Beatlesów, lecz ceny... Nieosiągalne :(
A i były stoiska, na których siedzieli zwykli handlarze, żeby nie powiedzieć naciągacze- jeżeli za niemiecki Thriller ktoś krzyczy 65 zł, ba za Nową Aleksandrię 80... i to w stanie nie najlepszym.
To nie wiem kto tam kupuje były również stoiska z płytami w znośnych cenach, to jest z cenami niższymi niżeli na Allegro.
W sumie to polecam Gdańsk ;)
Nie lubię odkurzać!
...chyba, że półkę z płytami.
ODPOWIEDZ