ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#46

Post autor: kielek »

W sumie nie mam powodu zakładać sporu,bo gość kasę zwrócił wcześniej(chyba po czasie stwierdził te falowanie),tylko próbuje mi udowodnić,że wina leży po mojej stronie z uwagi na rodzaj przesyłki jaki wybrałem.Ja natomiast próbowałem mu wytłumaczyć,że gdyby opisał dobrze płyty to bym w ogóle nie brał udziału w tej aukcji, a druga rzecz to właśnie kwestia pakowania.Kasuje za przesyłkę 10 zł to niech oprócz kartoniku i gazetki mógłby to wewnątrz usztywnić przekładkami kartonowymi i nie było by problemu.Pisałem,że powinno to być nauczką dla niego by rzetelnie opisywać płyty i rzetelnie je pakować,na co on mi sypie tekstami o przerośniętym ego i wymaganiach i współczuje mojej rodzinie.... :)
Tak już zauważyłem poprawę wśród naszych handlarzy odnośnie pakowania,ale i tak im daleko do ich odpowiedników z Zachodu.Wydaje mi się,że jeśli kupujący nie będą na to zwracali uwagi to nigdy nie dojdziemy do takich standardów.Może taki przypadek gościa coś nauczy i następnym razem dorzuci dwa kartoniki do gazetki.
Awatar użytkownika
Waluch
Posty: 421
Rejestracja: 25 lip 2011, 12:27
Lokalizacja: Białystok

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#47

Post autor: Waluch »

Jaki jest nicka na allegro tego sprzedawcy ?
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#48

Post autor: kielek »

To niejaki jurek343
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41600
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#49

Post autor: Wojtek »

Skoro kasę zwrócił to nie można go chyba nazwać nieuczciwym ;)
Pewnie doliczył sobie do wysyłki koszt dojazdu rowerem na pocztę bądź koszt prowizji z aukcji... :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: ZŁE PAKOWANIE PŁYT, dla forumowiczów o mocnych nerwach!

#50

Post autor: kielek »

Wojtek pisze:Skoro kasę zwrócił to nie można go chyba nazwać nieuczciwym ;)
Pewnie doliczył sobie do wysyłki koszt dojazdu rowerem na pocztę bądź koszt prowizji z aukcji... :D
Nigdzie nie wspomniałem o nieuczciwości sprzedającego(zresztą wątek jest o złym pakowaniu),ani też o zawyżonych kosztach wysyłki.Problem dotyczył słabego zabezpieczenia płyty do wysyłki,formy jej odesłania przeze mnie itd.
ODPOWIEDZ