Nick Cave

Wszystko na temat kupowania płyt
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15140
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Nick Cave

#16

Post autor: darkman »

To po daktylku na potencję i wypalmy fajkę pokoju.
I odczepcie się, bo muszę pracować kiedyś też.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nick Cave

#17

Post autor: klin »

:romance-interracial:
Awatar użytkownika
decu
Posty: 249
Rejestracja: 11 wrz 2015, 00:39
Gramofon: Sansui SR-212

Re: Nick Cave

#18

Post autor: decu »

Mam m.in. Boatman's Call i Never... w niedawnych reedycjach i myślę że za te sześćdziesiąt parę zeta się nie rozczarujesz. Myślałem że będą szukał innych wydań do porównania, ale po przesłuchaniu nie czuję już takiej potrzeby.
Na marginesie:
Zeszłoroczny koncert po prostu mną wstrząsnął. Polecane przez Myszora "Live" kupię żeby się uśmiechnąć do wspomnień, pomimo iż miałem tę pozycję pominąć.
Klin których albumów słuchałeś, że Kicking jest wśród nich królem? Jest to chyba najbardziej oryginalny wybór jaki jestem sobie w stanie wyobrazić. :o
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nick Cave

#19

Post autor: klin »

decu pisze:
15 sty 2018, 12:43
Klin których albumów słuchałeś, że Kicking jest wśród nich królem? Jest to chyba najbardziej oryginalny wybór jaki jestem sobie w stanie wyobrazić.
Mam już chyba całą dyskografie Seeds'ów na winylach. Wszystko reedycje i porównywałem je tylko z CD. Powoli nadchodzi czas by kupić jakiegoś 1st pressa ;) I pewnie będzie to "Kicking..."
A jeśli chodzi o samo Kicking...? Po prostu ma rewelacyjne utwory, genialne aranżacje i jest świetnie nagrana. Czego chcieć więcej? Kwestia gustu chyba... :D
Awatar użytkownika
decu
Posty: 249
Rejestracja: 11 wrz 2015, 00:39
Gramofon: Sansui SR-212

Re: Nick Cave

#20

Post autor: decu »

No dobra, tylko nie mów żadnemu artyście że za peak jego możliwości uznajesz płytę z coverami! :D
Ja wolę w drugą stronę:
Awatar użytkownika
AndrzejM
Posty: 154
Rejestracja: 26 gru 2015, 12:53
Gramofon: RP3+Exact+TTPSU+Aria
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nick Cave

#21

Post autor: AndrzejM »

decu pisze:
15 sty 2018, 12:43
Jest to chyba najbardziej oryginalny wybór jaki jestem sobie w stanie wyobrazić.
Kurczę, też słuchałem niemal wszystkie ich albumy, ale "Kicking..." to mój ulubiony, chociaż wiem, że kompozycje są nie ich :). Mam to tylko na CD, ale skoro tu pada stwierdzenie, że nawet wznowienie na winylu jest dużo lepsze, to chyba trzeba będzie się za nim rozejrzeć...
Wącham płyty.
my discogs
ODPOWIEDZ