StanyMuzyki.pl

Wszystko na temat kupowania płyt
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4058
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Sklepy płytowe - Polska

#61

Post autor: trafalgar »

Czy nie czas na ban tej "pani"za obrażanie innych użytkowników?
Awatar użytkownika
olsza84
Posty: 3258
Rejestracja: 09 lip 2015, 10:27
Gramofon: Dual Fever

Re: Sklepy płytowe - Polska

#62

Post autor: olsza84 »

StanyMuzyki.pl pisze: Z imienia i nazwiska, z firmy, którą reprezentuję. I adresu, pod którym się znajdujemy.
A którą firmę Pani reprezentuje jeśli można wiedzieć?
NAD 160a / NUDAmini / Philips CD-350 / Braun LS 120
Dual 601, 604, 704, 3x721, 1019, 1209, 1218, 1219, 1229, 1249, Perpetuum Ebner 2020L, Perpetuum Ebner PE 34

FB:Dual Fever
IG:Dual Fever
Awatar użytkownika
dev
Posty: 479
Rejestracja: 16 mar 2015, 10:37
Gramofon: PS-X60, PS-X4, PS-22

Re: Sklepy płytowe - Polska

#63

Post autor: dev »

StanyMuzyki.pl pisze: Panie dev.
Pan jest chamem. Rzecz wiadoma.

No i jak widać Szanownej Pani nerwy się posypały. Proszę się jednak trochę kontrolować.
trafalgar pisze: Czy nie czas na ban tej "pani"za obrażanie innych użytkowników?
Jeszcze trochę pls, na ban jest zawsze czas :lol:
Robi się interesująco, ciekaw jestem dalszych wynurzeń Pani Basi naszej kochanej (skoro już tak epatuje tymi danymi osobowymi, skądinąd nie wiadomo czy w ogóle prawdziwymi) :twisted:
1. SONY PS-X60 === ONKYO A-8780 INTEGRA === ONKYO DX-7510 === ONKYO TA-2360 === KEF CRESTA 3
2. SONY PS-22 === KENWOOD KA-6100 === GRUNDIG CD-8150 === ARCUS LOTUS TS-100
3. SONY PS-10F === ONKYO TX-9031RDS === ARCUS TS-100
Awatar użytkownika
StanyMuzyki.pl
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2016, 19:44

Re: Sklepy płytowe - Polska

#64

Post autor: StanyMuzyki.pl »

@olsza84
To wszystko, proszę Pana, znajduje się na stronie internetowej.
Nie mam już siły prowadzić Państwa za rączkę...
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2017, 02:26 przez StanyMuzyki.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
StanyMuzyki.pl
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2016, 19:44

Re: Sklepy płytowe - Polska

#65

Post autor: StanyMuzyki.pl »

dev pisze:
StanyMuzyki.pl pisze: Panie dev.
Pan jest chamem. Rzecz wiadoma.

No i jak widać Szanownej Pani nerwy się posypały. Proszę się jednak trochę kontrolować.
Nie, to chłodne stwierdzenie faktu.
Projekcje Pańskiego zachowania na innych są zabawne.
Awatar użytkownika
dev
Posty: 479
Rejestracja: 16 mar 2015, 10:37
Gramofon: PS-X60, PS-X4, PS-22

Re: Sklepy płytowe - Polska

#66

Post autor: dev »

StanyMuzyki.pl pisze: Projekcje Pańskiego zachowania na innych są zabawne.
Niezamierzona autoironia?

Zabawne są raczej Szanownej Pani nakazy, zakazy i żądania wygłaszane w kontekście celu, w jakim pojawiła się Pani na forum.

Z drugiej strony jako element zasługujący na miano, ujmijmy to, meteoru, który podczas swej zapewne krótkiej podróży przez niniejsze forum rozbłysnął przez chwilę niezwykle rozbuchanym ego, przyznam jest Szanowna Pani dość ciekawym zjawiskiem do analizy.

Tym akcentem kończę dyskusję z Szanowną Panią, było interesująco, ale ten wątek służy do czegoś innego.
1. SONY PS-X60 === ONKYO A-8780 INTEGRA === ONKYO DX-7510 === ONKYO TA-2360 === KEF CRESTA 3
2. SONY PS-22 === KENWOOD KA-6100 === GRUNDIG CD-8150 === ARCUS LOTUS TS-100
3. SONY PS-10F === ONKYO TX-9031RDS === ARCUS TS-100
Awatar użytkownika
StanyMuzyki.pl
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2016, 19:44

Re: Sklepy płytowe - Polska

#67

Post autor: StanyMuzyki.pl »

Jest dobrze Panie dev. Odzywa się Pan.
Teraz proszę przygotować uzasadnienie i dowody na poparcie Pańskiej tezy.
Mniej taniej "psychologii", więcej konkretów na temat naszego braku etyki.
Środa blisko.
Awatar użytkownika
olsza84
Posty: 3258
Rejestracja: 09 lip 2015, 10:27
Gramofon: Dual Fever

Re: Sklepy płytowe - Polska

#68

Post autor: olsza84 »

StanyMuzyki.pl pisze: To wszystko, proszę Pana, znajduje się na stronie internetowej.
Nie mam już siły prowadzić Państwa za rączkę...
Skoro Pani pisze, że wiadomym jest, jaką firmę Pani reprezentuje to chciałbym wiedzieć czy jest to:
- ARCO Inc., spółka akcyjna prawa stanu Delaware, U.S.A., z siedzibą w Dover, DE 19904.
- CISSARZ Inc., spółka akcyjna prawa stanu Delaware, U.S.A., z siedzibą w Dover, DE 19904.
- Bombay sp. z o.o.
- Fundacja IQ
- CISSARZ HOLDING SP. Z O.O.
- CISSARZ CONSULTING SP Z O O
- 24/7 EXPORT SP Z O O
- UFF! SP Z O O
- NANA BKK SP Z O O
- CCF INWESTYCJE SP Z O O
- LANTAS SP Z O O
- WYJŚCIE AWARYJNE SP Z O O
- STP 88 SP Z O O
- STP 2012 SP Z O O
Nie dziwię się, że nie ma Pani siły. Też bym tych wszystkich firm nie spamiętał ;)
NAD 160a / NUDAmini / Philips CD-350 / Braun LS 120
Dual 601, 604, 704, 3x721, 1019, 1209, 1218, 1219, 1229, 1249, Perpetuum Ebner 2020L, Perpetuum Ebner PE 34

FB:Dual Fever
IG:Dual Fever
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41547
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sklepy płytowe - Polska

#69

Post autor: Wojtek »

StanyMuzyki.pl pisze: Melomanem i znawcą, tak to należy rozumieć, jest tylko winylowiec.
Tego nigdzie nie powiedziałem, więc proszę nie wkładać swoich słów w moje usta :)
StanyMuzyki.pl pisze: Który, Broń Boże, nie sprzedaje płyt.
To odrębna sprawa, niezwiązana raczej z tym czy ktoś jest melomanem czy nie.
StanyMuzyki.pl pisze: I jeszcze jedno, proszę Pana. Proszę podać swe imię i nazwisko.
To działa. Hamuje słowa, pobudza myślenie.
Dlatego tak bardzo nie lubię dyskutować np. z facebookowymi anonimami :)

Ja generalnie kupuję to co Barbara pisze :) Ma swój towar. Ma swoją skalę oceny. Nie ukrywa tego. Jej prywatna opinia na temat tego czy winyl jest lepszy czy nie to jej opinia i nie zamierza ściemniać że jest inaczej po to tylko by klient czuł się hepi. Chce to kupuje. Wszystko jest proste.

Doprawdy nie wiem nad czym tu się bulwersować. Przynajmniej ja nie czuję się jakby ktoś mi grał na nosie.

Handlarskie podejście do tematu, powtarzam (z całym szacunkiem). Nikt nie każe kupować. Można śmiało omijać szerokim łukiem albo kupować same CD czy inne nośniki ;)
Myszor pisze: Zaznaczenie kwadracika "Przeczytałem regulamin" to najczęstsze kłamstwo świata :)
A zarazem jak mocno wiążące :)
olsza84 pisze: Skoro Pani pisze, że wiadomym jest, jaką firmę Pani reprezentuje to chciałbym wiedzieć czy jest to:
Może wszystkie? :)

Ja póki co nie widzę znamion by kogokolwiek tutaj banować w wyniku ww. dyskusji między reprezentacją sklepu internetowego, a forumowiczami.
Prywatne wycieczki odbijane są z dwóch stron - niemniej reprezentacja sklepu bardziej ryzykuje, bo nie występuje zupełnie anonimowo.

Zaraz wydzielę debatę do oddzielnego wątku, bo rozrosło nam się to trochę.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
StanyMuzyki.pl
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2016, 19:44

Re: StanyMuzyki.pl

#70

Post autor: StanyMuzyki.pl »

olsza84 pisze:
StanyMuzyki.pl pisze: To wszystko, proszę Pana, znajduje się na stronie internetowej.
Nie mam już siły prowadzić Państwa za rączkę...
Skoro Pani pisze, że wiadomym jest, jaką firmę Pani reprezentuje to chciałbym wiedzieć czy jest to:
- ARCO Inc., spółka akcyjna prawa stanu Delaware, U.S.A., z siedzibą w Dover, DE 19904.
- CISSARZ Inc., spółka akcyjna prawa stanu Delaware, U.S.A., z siedzibą w Dover, DE 19904.
- Bombay sp. z o.o.
- Fundacja IQ
- CISSARZ HOLDING SP. Z O.O.
- CISSARZ CONSULTING SP Z O O
- 24/7 EXPORT SP Z O O
- UFF! SP Z O O
- NANA BKK SP Z O O
- CCF INWESTYCJE SP Z O O
- LANTAS SP Z O O
- WYJŚCIE AWARYJNE SP Z O O
- STP 88 SP Z O O
- STP 2012 SP Z O O
Nie dziwię się, że nie ma Pani siły. Też bym tych wszystkich firm nie spamiętał ;)
:lol:
Ależ Pan jest zabawny Panie olsza84.
Zajrzał Pan w końcu na stronę i dowiedział się Pan do kogo należy sklep, do kogo prawa do brandu, kto odpowiada za sprzedaż w Polsce a kto za sprzedaż na Allegro i w sklepie stacjonarnym. Brawo!
Toż to osiągnięcie niebywałe! I pomyśleć, że trzymaliśmy to w tajemnicy a Pan to odkrył!
Ponadto skorzystał Pan z wyszukiwarki KRS i "odkrył" przed światem znaczną część powiązanych spółek znajdujących się w grupie kapitałowej. Przy czym nie mających nic wspólnego ze sklepem StanyMuzyki. Bo cóż z winylami może mieć fabryka mebli albo spółka zarządzająca nieruchomościami, które Pan jednym tchem wymienił, a w których ja nie pracuję? Ale lista jest imponująca i Mamusia musi być z Pana dumna. Zresztą ja też. Z taką ilością spółek od razu czuję się ważniejsza. Tylko co na to prezes?
Od winyla do detektywa... :lol:
Lista długa, ale według mojej wiedzy mocno niekompletna i to nawet w odniesieniu do polskich spółek. Proszę jeszcze poszukać. Dużo do zrobienia.
Doprawdy, a zaczęło się od okładki płyty za 32 złote :lol:

Ale zachęcona przez Pana, upewniona, że przedmiotem zainteresowania tego forum są pozostałe nasze firmy rozpoczynam dla Państwa cykl ich prezentacji.
Zacznijmy od fabryki mebli. Świeżo po targach meblowych w Poznaniu, z nową kolekcją:
http://www.YanoMebel.pl
Koledzy i koleżanki z YANO będą mi wdzięczni. Tutaj nie ma "używek". Wszystkie meble są nowe, bez przetarć na bokach :lol: Boki zrywać!
W folii! Stretch! :lol:
Zapraszamy do Rybnika na Podmiejską. Zwłaszcza, że razem z sofą można będzie kupić "ulubione", źle sklasyfikowane winyle! Tak, tak - to tuż za cienką ścianką działową! Co prawda mnie tam Panowie nie zastaną (to chyba dobrze, nie?) bo mieszkam w Stanach ale są inne miłe (milsze) panie!
Panie, skąd Pan się wziął? :lol:
W sumie dobrze, że Pan to wyciągnął... Mnie było głupio używać tego jako argumentu.
A teraz zabawa się rozkręca. Bo okazuje się, że padli Panowie ofiarą miedzynarodowego spisku (czeka na Pana śledztwo jeszcze w innych państwach niż te dwa skomnie wymienione).
Okazuje się, że grupa firm o milionowych przychodach chciała perfidnie oszukać pana Myszora na płycie za 32 zł! :lol:
Ale oparł się, nie kupi. A to dlatego, że firma jest podejrzana bo ma regulamin! :lol:
I tak, z powodu heroicznego oporu pana Myszora i innych, wszystkie firmy padną jak domino!
Co tu się jeszcze wydarzy? :lol:
Zapraszam do tańca. Bez muzyki, bo ona tu się nie liczy... :lol:
Panie olsza84 - skąd się Pan wziął?
Awatar użytkownika
StanyMuzyki.pl
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2016, 19:44

Re: StanyMuzyki.pl

#71

Post autor: StanyMuzyki.pl »

@Wojtek
Tego nigdzie nie powiedziałem, więc proszę nie wkładać swoich słów w moje usta :)
Przepraszam, tak to odczytałam, jako pogardliwe określenie.
Skoro nie taka była Pana intencja, to oczywicie zarzut chybiony.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
olsza84
Posty: 3258
Rejestracja: 09 lip 2015, 10:27
Gramofon: Dual Fever

Re: StanyMuzyki.pl

#72

Post autor: olsza84 »

StanyMuzyki.pl pisze: Toż to osiągnięcie niebywałe! I pomyśleć, że trzymaliśmy to w tajemnicy a Pan to odkrył!
Ponadto skorzystał Pan z wyszukiwarki KRS i "odkrył" przed światem znaczną część powiązanych spółek znajdujących się w grupie kapitałowej.
Proszę wyjść ze stanu euforycznej megalomanii i wskazać moje słowa, gdzie napisałem, że coś odkryłem "przed światem" czy, że trzymaliście Państwo coś w tajemnicy? Dużo słowotoku ale odpowiedzi brak. Kulturalnie zapytałem, oczekując odpowiedzi a Pani tu tworzy wywody niepotrzebnie. Trochę to komiczne.
StanyMuzyki.pl pisze: Lista długa, ale według mojej wiedzy mocno niekompletna i to nawet w odniesieniu do polskich spółek.
Oj tak zdecydowanie niekompletna ;) Wybaczy Pani nie miałem czasu wszystkich wkleić. Liczyłem, że trafiłem z jedną z powyższych i mi Pani wskaże, którą Pani reprezentuje.
StanyMuzyki.pl pisze: Zapraszamy do Rybnika na Podmiejską.
Ufff a już się bałem, że z 3 adresów pod którymi są zarejestrowane te wszystkie firmy, wybierze Pani ten:
https://www.google.pl/maps/place/Radlin ... 3b!6m1!1e1
Trochę się bałem bo podobno świadczycie tu usługi consultingowe. Brr niezły barak. Reprezentacyjne miejsce trzeba przyznać. W sam raz na Wasze aspiracje.To już wolę oglądać meble :lol:

A tak nawiasem: nie za ciasno Wam tam pod tymi 3 adresami? Tyle firm na kupie ;)
StanyMuzyki.pl pisze: Okazuje się, że grupa firm o milionowych przychodach
Dlatego się dziwiłem i pisałem o ironii losu, że Pani sprzedaje winyle. Ale już nie mam złudzeń, że o winyle tu chodzi, nieprawdaż? :)
Nawiasem mówiąc: gratulacje! Piękna, naprawdę piękna struktura holdingowa, zwana czasem przez fachowców wehikułem holdingowym. Klasyczny przykład optymalizacji podatkowej. ;)
NAD 160a / NUDAmini / Philips CD-350 / Braun LS 120
Dual 601, 604, 704, 3x721, 1019, 1209, 1218, 1219, 1229, 1249, Perpetuum Ebner 2020L, Perpetuum Ebner PE 34

FB:Dual Fever
IG:Dual Fever
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: StanyMuzyki.pl

#73

Post autor: krolix »

Wojtek pisze: Ja generalnie kupuję to co Barbara pisze :) Ma swój towar. Ma swoją skalę oceny. Nie ukrywa tego. Jej prywatna opinia na temat tego czy winyl jest lepszy czy nie to jej opinia i nie zamierza ściemniać że jest inaczej po to tylko by klient czuł się hepi. Chce to kupuje. Wszystko jest proste.

Doprawdy nie wiem nad czym tu się bulwersować. Przynajmniej ja nie czuję się jakby ktoś mi grał na nosie.
Dokładnie tak.
Awatar użytkownika
Obywatel
Posty: 3784
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:41
Gramofon: Technics SL-1610MKII
Lokalizacja: Słupsk

Re: StanyMuzyki.pl

#74

Post autor: Obywatel »

krolix pisze:
Wojtek pisze: Ja generalnie kupuję to co Barbara pisze :) Ma swój towar. Ma swoją skalę oceny. Nie ukrywa tego. Jej prywatna opinia na temat tego czy winyl jest lepszy czy nie to jej opinia i nie zamierza ściemniać że jest inaczej po to tylko by klient czuł się hepi. Chce to kupuje. Wszystko jest proste.

Doprawdy nie wiem nad czym tu się bulwersować. Przynajmniej ja nie czuję się jakby ktoś mi grał na nosie.
Dokładnie tak.
No nie do końca, bo ja nadal nie rozumiem jakim sposobem te dwie okładki mają taką samą ocenę:
http://stanymuzyki.pl/plyty-winylowe/52 ... -1980.html
http://stanymuzyki.pl/plyty-winylowe/62 ... 1976-.html
Były: Daniel G 1100-fs, AKAI AC-3800, Fryderyk G-620, Technics SL-231, Technics SL-Q3
Jest: Technics SL-1610 MKII
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: StanyMuzyki.pl

#75

Post autor: krolix »

Masz zdjęcie? Masz, więc nie ma tu mowy o nieuczciwości.
Zablokowany