Szczotka dziewiarska a czyszczenie winyli.

Czyścimy i dbamy o naszą kolekcję
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1213
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Szczotka dziewiarska a czyszczenie winyli.

#16

Post autor: tollo »

Pamiętajmy o idei DIY, jakbym nie miał potrzebnych materiałów to bym po prostu kupił myjkę w sklepie. Jednak leży u mnie sporo szczotek, pleksi, prętów, silikonu, folii więc po co ma się kurzyć? ;)
pawel0777
Posty: 344
Rejestracja: 24 wrz 2011, 00:34

Re: Szczotka dziewiarska a czyszczenie winyli.

#17

Post autor: pawel0777 »

Jak masz zapędy do DIY to zrób sobie myjkę na odkurzacz.Nie musisz czekać aż wyschnie "na sznurku ",wyciągasz bród razem z płynem i więcej go nie używasz...same zalety ;)
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczotka dziewiarska a czyszczenie winyli.

#18

Post autor: Reymont »

JacK pisze: ...i pewnie z tym kosztem wytworzenia masz racje, jednak czy opłacalne jest robienie czegoś samemu i ma jakiś sens w przypadku gdy ta rzecz jest łatwo dostępna jest już dyskusyjna. Osobiście wolę poświęcić swój czas na pracę zawodową ponieważ w czasie jaki musiałbym przeznaczyć na samoróbke mogę w pracy wykonywanej zawodowo zarobić więcej niż wartość oryginalnej myjki.
Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, ale tak czy inaczej 150zł za ten chłam, no powiedzmy nawet, że działający chłam, to zdecydowanie zbyt wiele.
Wg mnie po prostu to urządzenie nie jest warte tych pieniędzy :) i dlatego wolę DiY
*Chyba, że wygra wewnętrzny leń, kliknę dwa razy a kurier przyniesie mujkę za dwa dni ;)
Awatar użytkownika
Kocewicz
Posty: 739
Rejestracja: 25 lip 2012, 19:12
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Szczotka dziewiarska a czyszczenie winyli.

#19

Post autor: Kocewicz »

Bez przesady że chłam, funkcję użytkową, z tego co czytam, spełnia należycie. Nawet zastosowane tworzywo jest z nieco lepszego sortu.
To że się może nie podobać, to inna sprawa, ale wtedy należałoby użyć określenia "brzydal", zamiast "chłam", który kojarzy się przede wszystkim z niską jakością wykonania.
Are you Shure?
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczotka dziewiarska a czyszczenie winyli.

#20

Post autor: Reymont »

OK, masz rację, niech będzie "paskudztwo", albo "grat" ;)
ODPOWIEDZ