Suszyć czy odsysać i inne dylematy ...

Czyścimy i dbamy o naszą kolekcję
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Suszyć czy odsysać i inne dylematy ...

#16

Post autor: dale »

Ja też mogłem zareagować przesadnie. Przepraszam. Temat jest z pogranicza różnych działów, trudno jednoznacznie zdefiniować.
blispx pisze:
09 gru 2022, 16:40
to zależy czym myjesz, w ultra używam Biomex, co rodzi konieczność późniejszego spłukania pod ON, sama woda destylowana + jakiś fotonal możnaby suszyć już w ultra ale skuteczność mycia już mniejsza, stosowania izo nie polecałem i się tego będę nadal trzymał
No własnie czytałem, zwłaszcza utkwiły mi w pamięci uwagi o biodegradowalności płynu. Czyli trzeba będzie pomysleć o rozbudowie do kombajnu z odkurzaczem. Nawet znalazłem już projekt "cyklotronu" do separacji płynu od cieczy (do druku). Ciekawy jestem tylko czy sprawdzi się wentylator tunelowy o wydajności pomad 350m3 na godzinę jako źródło ssania...
No cóż, zapowiada się ciekawie :)
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Suszyć czy odsysać i inne dylematy ...

#17

Post autor: blispx »

dale pisze:
09 gru 2022, 17:00
o biodegradowalności płynu
tak ale nie od razu, w normalnych warunkach bez spłukania igła wyciągnie z rowka syf, to samo będziesz miał jak dodasz ludwika w większym stężeniu
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4578
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Suszyć czy odsysać i inne dylematy ...

#18

Post autor: zelazny »

Pawie zawsze :geek: jestem otwarty na dyskusję.
Powinieneś założyć temat odnośnie projektu w DIY i tam zadać pytanka odnośnie rozmiarów labelów, i co warto zbudować, zwykłą knosti, z odsysaniem czy soniczną. ;)
Obadaj, nawet jest już gotowy temat "Myjka do płyt" w dziale DIY. Zawiera tylko parę postów, więc jest w nim potencjał, jeżeli naprawdę chcesz coś zdziałać.
ODPOWIEDZ