Segregator dla płyt winylowych

Czyścimy i dbamy o naszą kolekcję
Awatar użytkownika
Kocewicz
Posty: 739
Rejestracja: 25 lip 2012, 19:12
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Segregator dla płyt winylowych

#18

Post autor: Kocewicz »

Potwierdzam! Tyle że ja trzymam na tym jeszcze sprzęt i książki, więc przegródki pionowe są ustawiane zależnie od wymaganej konfiguracji. Przy usztywnionych niewiele dało się tam umieścić, za to poziom przemieściłem tylko raz (odcięty kawałek), jak wstawiałem magnetofon pionowo ;)
Are you Shure?
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Segregator dla płyt winylowych

#19

Post autor: Winters »

Melduję się jako kolejny zadowolony użytkownik Expedita jako regału na płyty.
DIOMEDES KATO
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Segregator dla płyt winylowych

#20

Post autor: Wojtek »

Regał to regał, a segregator to segregator, także rozgraniczmy te meble/rzeczy ;)
Można sobie kupić samo pudło/sześcian z serii Expedit, ale o tym była już mowa powyżej.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Segregator dla płyt winylowych

#21

Post autor: JacK »

Ja z zadowoleniem używam wyroby firmy GLORIOUS. Produkty bardzo dobrze wykonane, trwałe, łatwe do złożenia. Dostępne w trzech kolorach i kilku odmianach pojemnościowych. Ceny skalkulowane przyzwoicie.
Na fotce mój podręczny segregatorek mieszczący w porywach ok. 50 płyt.
Załączniki
DSC06113(1).jpg
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Segregator dla płyt winylowych

#22

Post autor: motown »

Też mam te segregatory GLORIOUS w wersji na 110 LP (ale mieści się ok. 60-70). Zrobione są z solidnej płyty MDF, można je ustawiać na sobie. Najbardziej mi pasuje kolor czarny. Biały i beżowy mniej. Chociaż ten beżowy też jest OK, wygląda surowo i nie jest pokrywany okleiną / lakierowany tak jak wersja biała i czarna.
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
Awatar użytkownika
wb83
Posty: 160
Rejestracja: 08 sty 2012, 18:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Segregator dla płyt winylowych

#23

Post autor: wb83 »

JacK pisze:Ja z zadowoleniem używam wyroby firmy GLORIOUS. Produkty bardzo dobrze wykonane, trwałe, łatwe do złożenia. Dostępne w trzech kolorach i kilku odmianach pojemnościowych. Ceny skalkulowane przyzwoicie.
Na fotce mój podręczny segregatorek mieszczący w porywach ok. 50 płyt.
Wszystko ok, tylko ta cena! Za cztery płyty zbite do "kupy", to trochę przegięcie.
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Re: Segregator dla płyt winylowych

#24

Post autor: motown »

wb83 pisze:Wszystko ok, tylko ta cena! Za cztery płyty zbite do "kupy", to trochę przegięcie.
Jest pięć kawałków ;)
No ale istotnie, kawałek płyty MDF za stówkę to niemało. Mówię o wersji 110 LP. Wersja na 50 LP kosztuje koło 70 zł.

Najlepiej oczywiście samemu półkę wyrzeźbić. No ale nie każdy ma z czego, nie każdy ma czas i nie każdy umie to zrobić ;]
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Segregator dla płyt winylowych

#25

Post autor: vinylpiotrek »

Jeśli nie umie, to zawsze może się nauczyć, jeśli nie ma z czego, może nabyć, tylko czasem gorzej z czasem.
Obrazek
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Segregator dla płyt winylowych

#26

Post autor: JacK »

Zrób to sam zostawiam majsterkowiczom... ja mam inne hobby zbieram i słucham winyle :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Segregator dla płyt winylowych

#27

Post autor: Wojtek »

Skleić/skręcić sześcian z jakiejś płyty? Nie takie rzeczy się robiło w podstawówce... ;)
Dlatego nie róbta wstydu Panowie jak piszecie, że nie potraficie czegoś takiego zrobić...

Ale z drugiej strony wiadomo, trzeba zrozumieć wygodę i szybkość osiągnięcia celu związaną z zakupu gotowca.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Kocewicz
Posty: 739
Rejestracja: 25 lip 2012, 19:12
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Segregator dla płyt winylowych

#28

Post autor: Kocewicz »

Tu nie chodzi nawet o podejście jak do hobby, ale o pewne obycie praktyczno-techniczne. Żarówek w domu też JacK nie zmieniasz, bo to nie twoja działka? ;) Poza tym, z pieniędzy zaoszczędzonych na zrobieniu segregatora samemu, można mieć dobrą pryzmę płyt.
Are you Shure?
Awatar użytkownika
Kusma
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2011, 22:32
Lokalizacja: Chełm, lubelskie

Segregator dla płyt winylowych

#29

Post autor: Kusma »

JacK pisze:Zrób to sam zostawiam majsterkowiczom... ja mam inne hobby zbieram i słucham winyle
tez tak uwazam - to ze nie chcę, nie znaczy nie umiem ;)
Nie bulwersuj się tak forumowiczu... to tylko moja subiektywna opinia :D
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Segregator dla płyt winylowych

#30

Post autor: JacK »

Kocewicz pisze:Tu nie chodzi nawet o podejście jak do hobby, ale o pewne obycie praktyczno-techniczne. Żarówek w domu też JacK nie zmieniasz, bo to nie twoja działka? ;)
Żarówek ? Jakich żarówek ? Rano poluje na mamuty, a popołudniami walczę o ogień :-)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ODPOWIEDZ