Płyty kolekcjonuję dopiero od niedawna, także nie mam dużej kolekcji (chociaż szybko się rozrasta). Z HH/Rap mam właśnie problem, raczej niewiele jest ciekawych starych wydań do wyłapania, a new schoolem się brzydzę
Polski hip-hop
-
daria
- Posty: 56
- Rejestracja: 17 sty 2020, 09:43
- Gramofon: AdFontes
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Polski hip-hop
-
xyz
- Posty: 591
- Rejestracja: 23 lut 2018, 15:09
- Gramofon: Sony PS X-50
- Lokalizacja: Gdańsk
-
eu4yaon
- Posty: 4970
- Rejestracja: 23 sie 2016, 17:21
- Gramofon: Pioneer
- Lokalizacja: Górny Śląsk
Re: Polski hip-hop
Ja do dziś niewiem czy oni to na poważnie brali
Na pewno by się cos znalazło
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pioneer PL 50L II + Hana EH + Husariaa v2 + Atoll IN 100SE + JBL TLX8
-
daria
- Posty: 56
- Rejestracja: 17 sty 2020, 09:43
- Gramofon: AdFontes
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Polski hip-hop
Czasem się coś oczywiście znajduje (choć miałem na myśli wydawnictwa zza oceanu), ale to nie ta dostępność co np. klasyka hard rocka. Tam nie mialem problemu, w 2 miesiące skupiłem to czego szukałem, wszystko pierwsze pressy, często japońskie. A z HH szuka, szukam ....
-
xyz
- Posty: 591
- Rejestracja: 23 lut 2018, 15:09
- Gramofon: Sony PS X-50
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Polski hip-hop
dla mnie to jest zabawa konwencją i drą łacha z bezmyślnego kopiowania braci z usa
szelma dawał radę
mnie się marzy winylowe wydanie "Teorii Równoległych Wszechświatów" i wznowienie "Najebawszy", bo obecne ceny to rozbój
-
Myszor
- Posty: 11189
- Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
- Gramofon: PD-300
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Polski hip-hop
Zostawię linka bo dumny jestem z kolegi.
https://youtu.be/icPKd9XA11w
https://youtu.be/icPKd9XA11w
-
daria
- Posty: 56
- Rejestracja: 17 sty 2020, 09:43
- Gramofon: AdFontes
- Lokalizacja: Gdynia
-
Myszor
- Posty: 11189
- Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
- Gramofon: PD-300
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Polski hip-hop
Jakby ktoś chciał zapodać sobie w lepszej jakości to jest na platformach:Myszor pisze: ↑17 mar 2020, 19:00Zostawię linka bo dumny jestem z kolegi.
https://youtu.be/icPKd9XA11w
http://www.soundline.biz/AbsynthRa/
-
gravediggie
- Posty: 1756
- Rejestracja: 12 cze 2017, 22:42
- Gramofon: JVC & Schneider
- Lokalizacja: Szczecin/Zakopane
Re: Polski hip-hop
Przesłuchałem. Kawał płyty.
JVC JL-A1|Shure M75|MMCF10|Dual CV 6020|Canton Karat 920
Milijon kabli..
Milijon kabli..
-
2rzyn
- Posty: 70
- Rejestracja: 13 paź 2020, 12:22
- Gramofon: Technics SL-D3
Re: Polski hip-hop
póki co, mam takie rzeczy:








-
Fiolek_1
- Posty: 22
- Rejestracja: 16 paź 2020, 00:09
- Gramofon: Hitachi ht-355
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Polski hip-hop
Witajcie
Ja dopiero składam sprzęt i mam nadzieję, że pierwszy winyl który zabrzmi u mnie to będzie WWO - wypuszczają winyl na 20 rocznicę płyty.
https://asfaltshop.pl/product/18810-w-w ... mysl-2lp/
Ogladalem Wasze kolekcje i tylko po zazdrościć. Ja ogólnie słucham w większości OSTR i w tym kierunku, w pierwszej kolejności będę kierowal swoje kroki, ale oczywiście klasyki na pierwszej półce muszą się znaleść.
Ja dopiero składam sprzęt i mam nadzieję, że pierwszy winyl który zabrzmi u mnie to będzie WWO - wypuszczają winyl na 20 rocznicę płyty.
https://asfaltshop.pl/product/18810-w-w ... mysl-2lp/
Ogladalem Wasze kolekcje i tylko po zazdrościć. Ja ogólnie słucham w większości OSTR i w tym kierunku, w pierwszej kolejności będę kierowal swoje kroki, ale oczywiście klasyki na pierwszej półce muszą się znaleść.
-
eu4yaon
- Posty: 4970
- Rejestracja: 23 sie 2016, 17:21
- Gramofon: Pioneer
- Lokalizacja: Górny Śląsk
Re: Polski hip-hop
A ja myślałem że to jest już dawno wyprzedane a tu "produkt w sprzedaży"
Pioneer PL 50L II + Hana EH + Husariaa v2 + Atoll IN 100SE + JBL TLX8
-
xyz
- Posty: 591
- Rejestracja: 23 lut 2018, 15:09
- Gramofon: Sony PS X-50
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Polski hip-hop
Życzę byś nie musiał aż tyle czekać na skompletowanie toru
Dziś w końcu otrzymałem RDSowego Adama
Chyba najlepszy okres twórczości.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
gravediggie
- Posty: 1756
- Rejestracja: 12 cze 2017, 22:42
- Gramofon: JVC & Schneider
- Lokalizacja: Szczecin/Zakopane
Re: Polski hip-hop
A ja największy sentyment mam chyba do HollyŁódź...
ale edukację skończyłem na Podróż Zwana Życiem.
JVC JL-A1|Shure M75|MMCF10|Dual CV 6020|Canton Karat 920
Milijon kabli..
Milijon kabli..
-
xyz
- Posty: 591
- Rejestracja: 23 lut 2018, 15:09
- Gramofon: Sony PS X-50
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Polski hip-hop
wszak dzieli je tylko rok.
gdybym miał do wyboru zabrać którąś z nich na bezludną wyspę to bym wziął obie
gdybym miał do wyboru zabrać którąś z nich na bezludną wyspę to bym wziął obie