Aporia "Oddychaj"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pan_Klegz
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2014, 09:56
Gramofon: Dual ASP 130

Aporia "Oddychaj"

#1

Post autor: Pan_Klegz »

Aporia - screamo/hardcore/post [Tczew]
Po pierwszej, samodzielnej płycie "Gdzieś pomiędzy";,dobrze przyjętej przez środowisko HC/PUNK, Aporia długo kazała czekać na swoje nowe wydawnictwo. Całe 5 lat. W międzyczasie trapiona zmianami składu, brakiem stabilizacji, niepewna jutra; aż w końcu skład się wykrystalizował i okrzepł na tyle, aby stworzyć nowy materiał. Oto i on: "Oddychaj";. Osiem rozdzierających płuca oddechów.
Osiem przepełnionych namiętnością utworów, gdzie melancholia miesza się ze smutkiem wściekłością. To emocjonalny, szczery Hard Core penetrujący najodleglejsze zakamarki ludzkiej duszy. Dla jednych to jeszcze EMO, dla innych SCREAMO. Ktoś inny usłyszy tu POST HARD CORE, czy nawet POST ROCK. Wszystkiego po trochu. Aporia odświeża formułę grania z lat 90-tych i wprowadza ją w XXI wiek. I to w wielkim stylu. Wszyscy, którzy ich znają, wciąż znajdą tu wszystko to, za co kochają ten zespół, a i nowych z całą pewnością nie zabraknie. Tym materiałem, zespół ugruntowuje swoją pozycję i stawia się na pozycji klasyka gatunku. Dla wszystkich lubiących: Aussitôt Mort, Sed Non Satiata, Fugazi, Children Of Fall, Cult Of Luna, Amanda Woodward, Złodzieje Rowerów, Die Last.

Płyta zawiera następujące utwory:
Strona A
1. Nie Odda
2. Pogrzeb
3. Ośrodek Decyzyjny
4. Czas I

Strona B
5. Nadchodzi Dzień
6. Czas II
7. Uwolnij Przestrzeń
8. Krzyczeć Tak

Dwóch utworów zapowiadających wydawnictwo może posłuchać pod
adresem:
http://www.aporiaaporia.bandcamp.com/album/oddychaj
Aporia - Nie Odda

Kontakt z zespołem:
http://www.facebook.pl/aporiapl

Płyta wydana zostaje w kooperacji: Last Records, Extinction Records, DIY Koło Records oraz No Pasaran Records.

Obrazek
Obrazek
Dual ASP 130 i bardzo mało płyt ;)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41543
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Aporia "Oddychaj"

#2

Post autor: Wojtek »

W sensie że przytaczasz jakieś informacje prasowe, promujesz swój zespół czy o co chodzi? :)
Potężna kooperacja.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Pan_Klegz
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2014, 09:56
Gramofon: Dual ASP 130

Re: Aporia "Oddychaj"

#3

Post autor: Pan_Klegz »

Wojtek pisze:W sensie że przytaczasz jakieś informacje prasowe, promujesz swój zespół czy o co chodzi? :)
Potężna kooperacja.
Promuję zespół, a także pokazuję, że wydawanie płyt nawet niszowych zespołów trwa w najlepsze , zresztą gdyby nie to wydawnictwo, to pewnie bym nigdy nie rozpoczął swojej przygody z winylami.
Pozdrawiam Wojtku. PS. możesz ewentualnie temat przenieść w jakieś inne, dobre miejsce :)
Dual ASP 130 i bardzo mało płyt ;)
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Aporia "Oddychaj"

#4

Post autor: pan_winyl »

35 zeta to dobra cena za nowe wydawnictwo. Nie znalazłem info ile kosztowałby ten zielony krążek :)
BTW byłem w Empiku w niedzielę i znalazłem płytę Lombardu - śmierć dyskotece reedycja za 98 złotych....
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
Awatar użytkownika
Pan_Klegz
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2014, 09:56
Gramofon: Dual ASP 130

Re: Aporia "Oddychaj"

#5

Post autor: Pan_Klegz »

pan_winyl pisze:35 zeta to dobra cena za nowe wydawnictwo. Nie znalazłem info ile kosztowałby ten zielony krążek :)
BTW byłem w Empiku w niedzielę i znalazłem płytę Lombardu - śmierć dyskotece reedycja za 98 złotych....
Kolor bez znaczenia. Ta sama cena 35 zł.
Dual ASP 130 i bardzo mało płyt ;)
ODPOWIEDZ