t.love- old is gold

Awatar użytkownika
TJ61
Posty: 116
Rejestracja: 24 wrz 2012, 10:16

Re: t.love- old is gold

#16

Post autor: TJ61 »

Fryderyki - Nagrodę, w kategorii Album Roku otrzymała grupa T.Love za płytę "Old Is Gold".
Łukasz, do słuchania :).
A tak na poważnie, to Lucypher Dylana to coś co zostaje w pamięci, reszta jakaś miałka.
ten trik z trójkąta
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Re: t.love- old is gold

#17

Post autor: eenneell »

Jeszcze raz;
Muniek fajny, muzycznie też ok, nagranie; CD i winyl na piątke- tylko całość mi nie podchodzi...
Ale może kiedyś podejdzie- zobaczymy :)
A Fryderyki dostali zasłużenie :D
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: t.love- old is gold

#18

Post autor: JacK »

Dla mnie spoko, obecnie z krajowych zespołów z tzw. dorobkiem tylko ich jeszcze mogę z przyjemnością słuchać.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

t.love- old is gold

#19

Post autor: eenneell »

Dzisiaj słuchałem na winylu-realizacja świetna- zaczyna " podchodzić" :)
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: t.love- old is gold

#20

Post autor: JacK »

Ja już nawet kupiłem drugi egzemplarz bo pierwszy dałem znajomym w prezencie i wiem że też z przyjemnością słuchają tej muzy.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

t.love- old is gold

#21

Post autor: Pilot »

Ta płyta spodobała mi się od pierwszego wrzutu na talerz. Wprawdzie dawno jej nie słuchałem, co jest spowodowane ciągle jakimiś nowymi płytami ale wiem z chęcią do tej płyty powrócę jeszcze nie jeden raz.
Awatar użytkownika
radek229
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:23

Re: t.love- old is gold

#22

Post autor: radek229 »

Ja mam tylko na CD. Początkowo mi średnio podchodziła, jednak po kilkukrotnym odsłuchaniu stwierdzam, że jest naprawdę niezła. Utwory z tego albumu, tworzą dosyć spójną całość. Tymczasem, sprawdzając jej dostępność w sklepie T.Love (Nie polecam tego całego Patefonu, winyle w zwykłej kopercie mi wysłali), pojawiło się kilka nowych pozycji, na razie w przedsprzedaży, a 5 listopada będą premiery. Co prawda to tylko reedycje CD, ale zawsze coś.
ODPOWIEDZ