Świat odtwarzaczy CD wg baksia

ODPOWIEDZ
baksiu
Posty: 223
Rejestracja: 26 lis 2017, 17:50
Gramofon: SL-1200mk2
Lokalizacja: Żywiec

Re: Świat odtwarzaczy CD wg baksia

#121

Post autor: baksiu »

trochę droga zabawa, by zaspokoić ciekawość...wolałbym coś więcej wiedzieć nt
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7655
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Świat odtwarzaczy CD wg baksia

#122

Post autor: amrowek »

e no co Ty , sprzęt ze śmietnika byś ..... :D
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Zeroqll
Posty: 965
Rejestracja: 14 mar 2017, 09:58

Re: Świat odtwarzaczy CD wg baksia

#123

Post autor: Zeroqll »

Jeden z najlepiej ocenianych cedeków Rotela to 991. O tym Michi nie słyszałem żadnych opinii.
baksiu
Posty: 223
Rejestracja: 26 lis 2017, 17:50
Gramofon: SL-1200mk2
Lokalizacja: Żywiec

Re: Świat odtwarzaczy CD wg baksia

#124

Post autor: baksiu »

no właśnie, a zapewne jest co najmniej tak samo dobry, a pewnie lepszy...kto to sprawdzi???
baksiu
Posty: 223
Rejestracja: 26 lis 2017, 17:50
Gramofon: SL-1200mk2
Lokalizacja: Żywiec

Re: Świat odtwarzaczy CD wg baksia

#125

Post autor: baksiu »

Cześć, dawno tu nie zaglądałem, nawet nie wiem czy jeszcze żyjecie ;) U mnie trochę się zmieniło, tzn w winylu stagnacja, zrobiłem selekcję i zostało 50 godnych płyt, nadal rozwijam kolekcję CD, choć też je stale selekcjonuję i utrzymuję stan ok 200szt. Usłyszana jakość zachodnich nagrań LP skłoniła mnie do zmiany CDplayera na Krell kav-300cd i zakupu DAC theta dsp pro 3a. Przy tak wyrównanych szansach, bo gramiak, wkladka i igła to w sumie podobny wydatek, zacząłem być usatysfakcjonowany z brzmienia większości CD. Niestety winyli dobrze mi gra może 5... Pozdrawiam PS: pozostały sprzęt też się zmienił chyba w całości, wszystkie sprzęty pochodzą max z lat 2000, choć niektóre pamiętają lata `90, to chyba już śmieciarstwo 😊
ODPOWIEDZ