Kasety magnetofonowe

Awatar użytkownika
konrads0
Posty: 8020
Rejestracja: 16 paź 2013, 12:17
Gramofon: Technics SL 1200Mk2
Lokalizacja: Wielkopolska centralna

Re: Kasety magnetofonowe

Post autor: konrads0 »

TDK
A NEW SOUND IS BORN
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
konrads0
Posty: 8020
Rejestracja: 16 paź 2013, 12:17
Gramofon: Technics SL 1200Mk2
Lokalizacja: Wielkopolska centralna

Re: Kasety magnetofonowe

Post autor: konrads0 »

BASF CHROME MAXIMA II 100

Model dość popularny, moim zdaniem niedoceniany, jednak rzadko spotykana długość 100 minut.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
jajen
Posty: 195
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:12
Gramofon: KD990, Dual Golden11

Re: Kasety magnetofonowe

Post autor: jajen »

Felix1988 pisze:
13 kwie 2025, 11:47
BASF Chrome Extra II 60. Otwarta, ale czysta, jak nowa. Koszt zakupu 2 zł
Zapytam z ciekawości czy to swierzy zakup a jeśli tak, to gdzie dzisiaj się kupuje kasety za 2 zł? Nabyłem ostatnio kilka ale cena to była wieeeeele wyższa.
Analog: Dual golden 11+Ortofon 2M Blue & Kenwood kd990+Nagaoka MP200>MaCaBRiaa>MF M6si>Buchardt s400
Cyfr: MF M3Scd, Yamaha WXC-50, DAC MF DIGILOG na 6N16B/6N2P reszta j.w. & Quad Artera Solus Play>MA Gold GX 50
Felix1988
Posty: 4329
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Kasety magnetofonowe

Post autor: Felix1988 »

jajen pisze:
11 lis 2025, 16:24
Zapytam z ciekawości czy to swierzy zakup
Owszem, świeży. W poniedziałek w tym samym miejscu - meble z Niemiec - znowu trafiłem kilka taśm po 2 zł. Ceny innych nośników równie korzystne :D
Awatar użytkownika
konrads0
Posty: 8020
Rejestracja: 16 paź 2013, 12:17
Gramofon: Technics SL 1200Mk2
Lokalizacja: Wielkopolska centralna

Re: Kasety magnetofonowe

Post autor: konrads0 »

Taki Batman mi się trafił.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Felix1988
Posty: 4329
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Kasety magnetofonowe

Post autor: Felix1988 »

BASF LH-M I 60. Niby używana, ale czysta :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.