Pokaż mi swoją wkładkę

Źródła dźwięku
ODPOWIEDZ
furgon
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2022, 11:05

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2326

Post autor: furgon »

Ja do wkładki ortofona w zestawie miałem śrubki. No ale to inna półka :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41631
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2327

Post autor: Wojtek »

furgon pisze:
19 kwie 2024, 13:26
No ale to inna półka :)
W sensie że jakiej półki wkładkę trzeba u Ortofona kupić żeby dostać pakiet śrubek? :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 732
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2328

Post autor: mcemsi »

darkman pisze:
19 kwie 2024, 12:35
Murzynek Bambo
Uwaga bo zalatuje rasizmem :D

Za to Quintecik przefajny.
furgon
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2022, 11:05

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2329

Post autor: furgon »

Wojtek pisze:
19 kwie 2024, 14:31
furgon pisze:
19 kwie 2024, 13:26
No ale to inna półka :)
W sensie że jakiej półki wkładkę trzeba u Ortofona kupić żeby dostać pakiet śrubek? :morda:
Z czerwonej :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41631
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2330

Post autor: Wojtek »

To żeś nam kurna pomógł

2M Red? VM Red? Rondo Red? Quintet Red? Cadenza Red?
:D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15176
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2331

Post autor: darkman »

Marek ale to stosunkowo od niedawna, a ja jestem starej daty. Wierszyk jest ze szkoły jeszcze podstawowej i wtedy nie było jeszcze afroamerykanów :lol: ani nawet afroafro, bo Angela Davis dopiero co zaprzestała prostowania włosów i zaczęła zapuszczać loki. :D

Eh chłopaki zaprawdę powiadam Wam to cała historia, szkoda gadać. W skrócie to tak przeszedłem się dla zdrowotności na Nowogrodzką, ale nie tam gdzie myślicie ino/tylko dalej w miasto. Goście w salonie audio zapytali mnie jaki gramofon i czy używam platformy antywibratorowej. To zapytałem czy to jest sexshop itd.. No to oni, że mają tylko zamiennik Technicsa, ale 13g z reg. azymutu jak jak chcę to mogą zamówić, ale na H mi toto? No to im wytłumaczyłem, że kaprys taki mam, a oni na to do jakiej wkładki Pan potrzebuje?
No to ja, że na H im ta wiedza skoro mają tylko ten zamiennik do Technicsa, a ja platformy nie uzywam i szkoda, bo ta zapewne by rozwiązała wszelkie moje problemy.
Zwłaszcza, ż eprzed wyjściem z domu sprawdziłem na stronie dokłądnie tego salonu, że mają ów headshell na stanie. No to git.
Ale, ale ja stary lis z PRLu przecież, widzący już niemal wszystko w życiu rodzimego handlu..o ja durny, powienienem zatelefonować i potwierdzić. Przecież wiadmo, że jak mają na stronie internetowej sklepu to nie mogą mieć w sklepie! No jak? Headshell w dówch miejscach na raz? No bez jaj! O ja głupi :P
No nic zamówiłem.
Na następny dzień na 14tą, bo oni tego ATLH13 ściągali mi aż z centrali, która też jest w mieście ale tak ze dwie ulice dalej.. bo na Andersa. No ale nic. Zamówiłem i wracam na chatę w tym Q deszczu, się uparłem na pieszo z buta.. bo mało się ruszałem ostatnio i tłuszczu nieco zgubić byłem gotów.
Następnego dnia już nie padało i pomyslałem trochę się drzemnę mimo, że już była 13:45, ale wiadomo Warszawa! Do 16tej nie zadzwonią.
A tu Qrde zonk i zdziwko, punktliś 14 budzi mnie telefon, a fajna laska mi się akurat śniła co ją jeszcze w średniej szkole zapoznałem, a wczoraj normalnie ktoś na ulicy za mną woła : Daaru, to TY? ..aleś wyrósł..i co za kolor włosów... paczę, paczę.. Kasia! No mówię Wam, nic się nie zmieniła tylko te 20 kg więcej, ale czas robi swoje.. no nic się przebudziłem ostatecznie, a że nie padało już to żonkę wziąłem na spacer i mówię, choć to kondycję złapiemy i potem Cie porywam na BigMaca jak nie przymierzając Łukaszenka Putina kiedyś, to jeszcze duże frytki opierdolimy i looz.
Idziemy. A z żonką łatwo nie jest, o tu sushi.. chociaż mamy koło domu, ale nie bo za blisko, a to sklep z butami. No co Wam będę marudził. Saper myli się tylko raz. Chyba, że żonaty.
Dotarliśmy jakoś bezboleśnie, bo obiecałem, że w drodze powrotnej jednak ryż jakiś opchniemy u Chińczyka, ale i tak się potem skończyło na Wan Tan'ie tylko. Odbieram tę AT. No OK, pudełko, zaglądam, shell, papierki, kabelki, looz. Biorę, płacę. Wracamy.
Tak się zastanawiam czy czegoś nie brakuje, bo przy tym Wan Tan sobie rozpakowałem, ale wygląda dobrze. Coś tam oderwane widać z boku, ale pewnie jakiś stickers, cenówka czy coś.. mnie tknęło ale zignorowałem.
Wieczorem już z Bartkiem siedzimy nad green tea tylko, co by nie jeździć po pijaku i też oglądamy. No fajna. 13g chciałem pod AT33, to git. Heh brak śrubek zauważyłem dopiero gdy były potrzebne, um i te z fotek to z zapasu jakiego.
Czas reklamacji minął. No i tyle.

LH-4000 to i tak mam w planie pod inne potrzeby, ale w tej chwili to już wysyłkowo :lol: wolę utyć niż spotkać kolejnych uroczych idiotów w objęciach amatorszczyzny.
Załączniki
IMG_2903.JPG
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6382
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2332

Post autor: Regsoft »

darkman pisze:
19 kwie 2024, 12:35
Niestety zakupiłem nowy headshell AT i okazał się nie mieć śrubek
Ba ... okazał się być CZARNY :angry-tappingfoot: ... wkładka rozumiem ... sztosik :clap: ... ale czarny headshell do PUA-7 :?: :?: :?: ... to nie grozi jakimś wyrokiem za obrażanie uczuć religijnych czy jakoś tak? :mrgreen: No ale pokarało Cię już śrubkami więc chyba odpuszczę ... ale może na wszelki wypadek nie pokazuj się z tym w niektórych wątkach ... komuś serducho może nie wytrzymać :?
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3298
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2333

Post autor: bms01pl »

darkman pisze:
19 kwie 2024, 15:12
Wieczorem już z Bartkiem siedzimy nad green tea tylko, co by nie jeździć po pijaku i też oglądamy. No fajna. 13g chciałem pod AT33, to git. Heh brak śrubek zauważyłem dopiero gdy były potrzebne, um i te z fotek to z zapasu jakiego.
Czas reklamacji minął. No i tyle.
tak było... tylko chyba inną wkładkę obgadywaliśmy... ale Henryk Kwinto to jeden z moich ulubionych bohaterów, to OK...
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15176
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2334

Post autor: darkman »

Regsoft pisze:
19 kwie 2024, 15:21
Ba ... okazał się być CZARNY :angry-tappingfoot:
Tam czarny znowu. Skąd? Ja?! On jest ciemno szary. Mam inną wkładkę na nim w tej chwili, nawet dość pasuje i daszek równo jest na drugie śrubki nie wystając. Przepraszam :sad-roulette:
Awatar użytkownika
MaciejT
Posty: 2033
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:49
Gramofon: PS-X70
Lokalizacja: Łódź

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2335

Post autor: MaciejT »

U mnie było kilka kompletów śrub różnych długości sprytnie ukrytych za taką fałdą z pudełka, mało nie przeoczyłem.....
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3298
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2336

Post autor: bms01pl »

gracja w najczystszej postaci:
grace_f8.jpeg
na pierwszy ogień scolohofo Oh! - lubi się z jazzem. nie znam tej płyty jeszcze w detalach, zwracam uwagę głównie na Scofielda - jakaś taka cieplejsza ta jego gitara w porównaniu z pickeringiem xsv3000 (ale na nim słaba igła). potem biedronkowy dwupłytowy Brothers in Arms, teraz Love Over Gold od MoFików - póki co odbieram tę wkładkę jako bardzo równą, nie faworyzującą żadnego pasma, no może z lekką przewagą średnicy i góry. ale bas jest bardzo przyjemny, taki plastyczny rzekłbym. ładnie rysuje gitarę Marka - i tę akustyczną w Private Investigation, i ostrzejsze łojenie w Money for Nothing. już ją lubię.
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41631
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2337

Post autor: Wojtek »

Witamy w klubie Grace :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Lukasz31
Posty: 2418
Rejestracja: 29 wrz 2016, 08:48
Gramofon: Thorens TD 125mkI
Lokalizacja: Krotek

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2338

Post autor: Lukasz31 »

Bartek to ta co brałeś od Domina ??
Awatar użytkownika
mrcnoos
Posty: 3827
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
Gramofon: Składak
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2339

Post autor: mrcnoos »

Gratuluję Bartek. Ja właśnie na swojej słucham i jest bardzo dobrze :whistle:
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3298
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokaż mi swoją wkładkę

#2340

Post autor: bms01pl »

Lukasz31 pisze:
20 kwie 2024, 17:49
Bartek to ta co brałeś od Domina ??
tak, Dominikowa. spisuje się wyśmienicie.
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
ODPOWIEDZ