ADC 550 XE Co to? Jak to?

Źródła dźwięku
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
oracz1983
Posty: 41
Rejestracja: 25 paź 2015, 13:26
Gramofon: Lenco B55
Lokalizacja: Paczków (opolskie)

ADC 550 XE Co to? Jak to?

#1

Post autor: oracz1983 »

Witam. Wpadła mi w ręce wyżej wymieniona wkładka. Mam takie pytanie. Myślę nad zakupem igły tylko nie wiem czy warto? Dodam że nie wiem jak to gra bo stara igła cechuje się brakiem igły :lol: . Szukałem opinii ale chyba źle, bo nic nie znalazłem. Igła też nie tania bo ok 200zł na eBay. Nie wiem czy ryzykować. W tej chwili używam Excel es70f. Czy zagra to lepiej? Jeżeli ktoś mógłby poratować swoimi doświadczeniami z ADC, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41658
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ADC 550 XE Co to? Jak to?

#2

Post autor: Wojtek »

Wamat bodajże ma igły do tej wkładki. Możesz sobie wypróbować na niej.

ADC 550 XE to OK wkładka. Nikt Tobie nie odpowie "czy warto" i "czy będzie lepiej" bo nikt nie ma Twoich uszu.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
oracz1983
Posty: 41
Rejestracja: 25 paź 2015, 13:26
Gramofon: Lenco B55
Lokalizacja: Paczków (opolskie)

Re: ADC 550 XE Co to? Jak to?

#3

Post autor: oracz1983 »

Dzięki sedeczne. Tak na marginesie to z tym wamatem dziwna sprawa. Już wcześniej zaglądałem i do ADC była tylko jedna igła ale tego modelu nie było. Dla spokoju po przeczytaniu porady jeszcze raz wszedłem ale szukałem z Google (a nie z wamatoskiej nawigacji na stronie). Cud się stał i igła jest (ale tylko po googlu). Tak tylko myślę, że jak już wywalam 100, to może 100 jeszcze dołożę. Te zamienniki z wamatu potrafią mocno zamglić obraz (porównywałem na shure 75 i była przepaść). W każdym razie wielkie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ