Stanton ST.150 - nie tylko dla DJ-ów

Kosmiczne talerze z ramionami
exkton
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:04

Stanton ST.150 - nie tylko dla DJ-ów

#31

Post autor: exkton »

Witam.

Zależy od eksploatowania sprzętu.
Akurat ten przeznaczony jest dla DJ\ów turntabilistów ma takie parametry aby poprawić jakość i efektu do mixu i skreczu.

Ten gramofon to na pewno nie jest super rozwiazanie dla Audiofila. Wydaje mi się, że znawca tematu znajdzie cos odrobine tanszego o rownie niezlych parametrach, jak chocby 1200 uzywane a ten Pan, ktory niszczy jako #1 płyty to chyba Grandmaster Flash tak przy okazji.

Nie stawialbym tego Stantona na najwyzszej pozycji.

Bo tak istotne parametry jak antyskating sa "podobno" ( osobiscie nie mialem okazji sprawdzic ) odrobine gorsze niz w Technicsie 1200 a to z kolei ma duzy wplyw na odsluch i doznania.

Za to nadrabia wieloma innymi parametrami, ktore wymienieliscie.

Moj pierwszy post i takie pytanie tez odnosnie tematu:

Czy dzieki wbudowanemu przedwzmacniaczowi mozna podpiac gramofony do kina domowego przez RCA ? (mam wejscie AUX w moim idealnie pasuja) i czy bedzie gralo ? Wszystko wskasuje na to, ze tak...

Czy jest jakas roznica jesli bede mial dwa takie gramofony i moim zalozeniem jest podpiecie sprzetu od mixera do kina domowego poprzez PROEL DIE HARD DH505 x 2 RCA ???
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Re: Stanton ST.150 - nie tylko dla DJ-ów

#32

Post autor: Winters »

exkton pisze: Czy dzieki wbudowanemu przedwzmacniaczowi mozna podpiac gramofony do kina domowego przez RCA ? (mam wejscie AUX w moim idealnie pasuja) i czy bedzie gralo ? Wszystko wskasuje na to, ze tak...
Tak.
exkton pisze:Czy jest jakas roznica jesli bede mial dwa takie gramofony i moim zalozeniem jest podpiecie sprzetu od mixera do kina domowego poprzez PROEL DIE HARD DH505 x 2 RCA ???
Nie ma, bo mixer jak rozumiem ma wyjście liniowe.
DIOMEDES KATO
ODPOWIEDZ