Przesyłka z USA

Kosmiczne talerze z ramionami
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Przesyłka z USA

#16

Post autor: blispx »

Gufi997 pisze:A nie wiecie jak jest z cłem na rtv ?
Sprawdź na ISZTAR http://isztar.mf.gov.pl/isztar/taryfa_c ... onth=&Day=
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3217
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Przesyłka z USA

#17

Post autor: Pawelec »

Tak naprawdę odległość nie ma tak dużego znaczenia. Ważne na jakich ludzi trafi po drodze :mrgreen:
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
rekaw
Posty: 20
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:26

Re: Przesyłka z USA

#18

Post autor: rekaw »

Jak sobie sam spakujesz do wysyłki...to będziesz miał 100 % pewność taka jest racja :naughty: ja myślę że można zaryzykować
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Przesyłka z USA

#19

Post autor: KUTI »

Nie ma znaczenie gdzie kupisz gramofon, znaczenie ma wyobraźnia sprzedawcy i solidność zapakowania. Kupiłem jeden gramofon w US i wzmacniacz. Integra dotarła bez szwanku, ale była dobrze zapakowana. Przy pakowaniu gramofonu zabrakło wyobraźni sprzedawcy i gdy zabrakło mu styropianu, dokończył pakowanie gazetami. Stwierdził, że moje instrukcje dotarły za późno... mało tego, nie zdjął talerza, ramienia itp...
Gdy tylko odebrałem przesyłkę, wiedziałem czym to grozi po odgłosach z kartona. Ramie połamane, pokrywa rownież + porysowana górna płyta. Oczywiście w czasie rozoakunku udokumentowałem wszystko w zdjęciach. Sprzedawca niedowierzałe, bo przecież tak dobrze zapakował. Zgłosiłem sprawę do eBay'a, po 10-ciu dniach dostałem zwrot pieniędzy i cła.
Wysyłałem swoje dwa gramofony do Włoch i Słowacji, dotarły bez uszczerbku, a dwóch kupujących potwierdziło, że pierwszy raz dostali tak zapakowane przesyłki z audio.
Jeśli zamierzasz coś kupić, to lepiej wyślij instrukcje pskowania jeszcze przed wysyłką, żeby nie było za późno i rozczarowania, a przy okazji będziesz miał potwierdzenie Twoich wskazówek.
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
Gufi997
Posty: 45
Rejestracja: 02 lis 2016, 11:42

Re: Przesyłka z USA

#20

Post autor: Gufi997 »

Zapakowany fabrycznie. Pudło, styropian, talerz i pokrywa osobno, ramię przyklejone taśmą.
Reloop Turn3, Yamaha Pianocraft, Yamaha cośtam, Eltax, Zmywarka Whirpool, golarka Philips i szwajcarski scyzoryk z masy perłowej-CZERWONY !
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Przesyłka z USA

#21

Post autor: KUTI »

W takim przypadku nie powinno być problemów, niech sprzedawca oklei dodatkowo przesyłkę. Jeśli nie podniosłoby to kosztów, to wpakowałbym to w dodatkowy karton. Wolę dmuchać na zimne i zawsze tak robiłem, przez co nie miałem dotychczas problemów ze swoimi wysyłkami. Życzę powodzenia, pochwal się jak dojdzie :)
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
ODPOWIEDZ