SHARP OPTONICA RP-5200 Opinie

Kosmiczne talerze z ramionami
ODPOWIEDZ
artpaw5
Posty: 242
Rejestracja: 23 paź 2014, 19:54
Gramofon: Dual CS500 Dual 704
Lokalizacja: Dolna Saksonia Niemcy

SHARP OPTONICA RP-5200 Opinie

#1

Post autor: artpaw5 »

Witam ,kupiłem na ebay-u gramofon jak w temacie.Dlaczego ? Sam nie wiem ale spodobał mi się i był jak sądzę nie drogi (50 €).Moja pytanie, czy jeśli założe mu wkładkę V-15 III z duala 704 to czy optonica będzie dużo odstawać od duala :?:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41625
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SHARP OPTONICA RP-5200 Opinie

#2

Post autor: Wojtek »

Tak zasadniczo to Ty nam to powinieneś powiedzieć, a nie my Tobie :) Oczywiście po przełożeniu wkładki i porównaniu.

Technicznie patrząc na napęd czy ramię, to nie jest ta sama liga gramofonów. Nie będę zdradzał na czyją stronę przeważa korzyść, żebyś się czasem nie zasugerował :morda:

Jestem ciekaw Twojej oceny ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
artpaw5
Posty: 242
Rejestracja: 23 paź 2014, 19:54
Gramofon: Dual CS500 Dual 704
Lokalizacja: Dolna Saksonia Niemcy

Re: SHARP OPTONICA RP-5200 Opinie

#3

Post autor: artpaw5 »

Witam ponownie.Sharp już zainstalowany:
Był mały problem z buczeniem tj:po podłączeniu wkładki do hedshela wg kolorów be masy grał w miarę z masą strasznie buczał pomyślałem żeby zmienić bieguny w i bingo gra lepiej jeśli chodzi o buczenie od duala (odizolowanie masy od systemu ktoś tu pisał na forum że nie zawsze się to sprawdza).Sprzęt mam jeszcze na podłodze (kwietniowa emigracja za chlebem ) najpierw sypialnie, kuchnia a pokój dzienny na końcu,także o porządnym odsłuchu można zapomnieć ale w tych warunkach nie słyszę różnicy.W instrukcji tego sharpa jet możliwość regulacji wysokości igły .Silnika nie słychać choć może moje monitorki są za słabe.Teraz muszę upolować jakieś słuchawki bo rodzina zaczyna narzekać .Do duala zajrzę chyba dopiero zimą poszedł na górę gdzie jest jeszcze jeden sharp .Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli. :) :) :)
Załączniki
Znaleziony u klienta w garażu już uruchomiony,paski już zamówione
Znaleziony u klienta w garażu już uruchomiony,paski już zamówione
sharp optonika
sharp optonika
chrzan49
Posty: 247
Rejestracja: 18 paź 2010, 08:58

SHARP OPTONICA RP-5200 Opinie

#4

Post autor: chrzan49 »

Sharp to był niezły kombajn ale jak Wojtek zauważył to inne ligi.
Pozdrawiam Tomasz
ODPOWIEDZ