Numark TTX - gdzie do serwisu?

Kosmiczne talerze z ramionami
ODPOWIEDZ
drB
Posty: 25
Rejestracja: 23 lis 2012, 13:30

Numark TTX - gdzie do serwisu?

#1

Post autor: drB »

Witam.
Mam dosyć poważny problem z gramofonami. Otóż na początku roku wysiadł mi jeden z gramofonów dokładnie to talerz się nie kręci i nie reaguję na przycisk start/stop. A drugi padł parę dni temu a on od razu przy włączeniu kilka razy pójdzie parę centymetrów w przód i w tył i tak kilka razy i się zatrzyma i też nie reaguję na przycisk start/stop. Przeszperałem internet i wyczytałem że jest to najczęstsza usterka w tych gramofonach. Załamka totalna. I oto rodzi się moje pytanie, czy wie ktoś gdzie mogę oddać swoje gramofony? Zna ktoś jakiś sprawdzony serwis, żeby zrobili co potrzeba i nie wyciągnęli ode mnie zbędnych pieniędzy? Najlepiej jak by był na śląsku, ale najważniejsze żeby to było solidnie i porządnie zrobione i szybko w miarę możliwości. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi ponieważ jestem uziemiony, bo ja się na tym nie znam i załamany bo jedynie mogę sobie popatrzeć na gramiki:(
Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41648
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Numark TTX - gdzie do serwisu?

#2

Post autor: Wojtek »

Hm... jeszcze miesiąc temu obydwa gramofony były na chodzie. Ciekawe. Mocno eksploatowane?
drB pisze:I oto rodzi się moje pytanie, czy wie ktoś gdzie mogę oddać swoje gramofony?
Tak. Na wysypisko śmieci (sorki). Względnie sprzedać na części. Może dzięki temu uzbiera się co najmniej te 200 złotych na lepszy gramofon (do odsłuchu). Wkładki możesz sobie zostawić.
Oficjalnie uznaję ten model za niezłe gówno, skoro tego typu problemy są powszechne.

Nie wiem czy są jakieś serwisy gramofonowe na Śląsku. GrubaNuta (Warszawa, Trójmiasto) powinna Tobie to ogarnąć, choć wysyłka wte i z powrotem kurierem samo w sobie trochę kasy zje.

Jednak jeśli liczysz na to że ktoś weźmie od Ciebie stówkę i cześć to możesz się przeliczyć :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Numark TTX - gdzie do serwisu?

#3

Post autor: kielek »

Na Śląsku serwis gramofonowy ogarnia na pewno esdarek ;) tylko pozostaje kwestia o której wspomniał Wojtek,czyli czy warto je reanimować...
ODPOWIEDZ