Reloop RP-1000 mk2 - problem z ramieniem

Kosmiczne talerze z ramionami
azrael
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2014, 17:56

Re: Reloop RP-1000 mk2 - problem z ramieniem

#16

Post autor: azrael »

Wojtek pisze:Jak będziesz chciał w przyszłości zmienić gramofon czy może poprawić brzmienie Technicsa to napisz, coś wymyślimy ;)
Sprawa przeciwwagi załatwiona ,w reloop.com.pl maja wszystko,cena 43 zł + poczta,oczywiscie kolega będzie to załatwiał,ale ja juz się zastanawiam,czy gra warta świeczki,bo takie akcje mnie nie bawią,choć gramofon naprawdę mi sie podoba, i chyba ma dobra igłę(aiwa an 8745),ale nie znam się zbytnio na wkładkach/igłach.Słuchając plyt wyczuwam,że ten reloop gra naprawde duzo lepiej od technicsa,głęboki piekny sound,ale pewnie to wina wkładki przesądza w dużej mierze o tym.szkoda jednak,że to nie półautomat choć,słuchając płyt wyczuwam brak technicsa...w jaki sposób można poprawić brzmienie technicsa ? jakies odpowiednie wkładki z igłą ? Może tak bym załatwił sprawę....
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41627
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Reloop RP-1000 mk2 - problem z ramieniem

#17

Post autor: Wojtek »

azrael pisze:w jaki sposób można poprawić brzmienie technicsa ? jakies odpowiednie wkładki z igłą ? Może tak bym załatwił sprawę....
No właśnie. Znając życie pewnie nawet nie wymieniałeś igły w Technicsie i jechałeś na starej :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
azrael
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2014, 17:56

Re: Reloop RP-1000 mk2 - problem z ramieniem

#18

Post autor: azrael »

Wojtek pisze:
azrael pisze:w jaki sposób można poprawić brzmienie technicsa ? jakies odpowiednie wkładki z igłą ? Może tak bym załatwił sprawę....
No właśnie. Znając życie pewnie nawet nie wymieniałeś igły w Technicsie i jechałeś na starej :)
Nie ,igłę w technicsie wymieniałem,ostatnio wymieniona w tamtym roku,a płyt nie słucham codzień,choć zdarza się przy zamawianiu kolejnych tytułów,że dużo słucham...ale generalnie nie zajeżdżałem nigdy igły....cóż,czekam na przeciwwage z serwisu Reloop,a teraz mam ustawiony obciążnik na stałe-na czuja,poza tym,że Technics mój był automat,a Reloop jest manual,naprawde nie widzę żadnych złych stron tego Reloopa,nie wiem jak z awaryjnością,ale prezentuje sie i gra naprawdę swietnie , reszta wyjdzie "w praniu" , albo będę psioczył , albo będę zadowolony.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ