Mitsubishi DP-EC7

Kosmiczne talerze z ramionami
ODPOWIEDZ
Arek_
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2012, 23:24

Mitsubishi DP-EC7

#1

Post autor: Arek_ »

Witam . Panwie coś to warte ? W sieci niestety informacji na temat tego Mitsubishi jak na lekarstwo , a nie ukrywam że podoba mi się design tego ustrojstwa (no może poza tym doczepionym Thorensem)
Kupiłem toto za parę Euro na pchlim targu :) Niestety uszkodzone , sam napęd działa ale ramię się nie opuszcza . Warto się bawić w ratowanie czy zabrać wkładkę i olać ?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mitsubishi DP-EC7

#2

Post autor: Wojtek »

Arek_ pisze:W sieci niestety informacji na temat tego Mitsubishi jak na lekarstwo
Ty znasz wyszukiwarkę Google czy tak nie bardzo? Informacji jest od groma, choć nie po polsku.

Moim zdaniem zarówno wkładkę warto zachować jak i sprzęt naprawić :)
Winda w ogóle nie działa? Ramię na zdjęciach wygląda na opuszczone.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Arek_
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2012, 23:24

Mitsubishi DP-EC7

#3

Post autor: Arek_ »

Wojtek pisze:Ty znasz wyszukiwarkę Google czy tak nie bardzo? Informacji jest od groma, choć nie po polsku.
Gogle znam , ale nie każdy jest poliglotą :P Wiem , wiem jest też translator , tylko że przekład w jego wykonaniu brzmi coś w stylu : Kali być , Kali mieć ...
Z tego co wywnioskowałem to raczej dość rzadki i raczej mało popularny model.
A poważnie to dzięki za odpowiedź Panie Wojtku . Jeśli chodzi o sam sprzęt i uszkodzenie to po dokładniejszym sprawdzeniu rzecz wygląda następująco :
Po odblokowaniu ramienia startuje napęd , działa też podnoszenie i opuszczanie ramienia (przycisk góra/dół). Nie działają natomiast przyciski start / stop.
Dzisiaj postaram się go zawlec do znajomego elektronika , może on coś poradzi.
Na koniec jeszcze jedno pytanie , jak to się ma do mojego Denona DP 47F ? Lepsze , gorsze , czy porównywalne ?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mitsubishi DP-EC7

#4

Post autor: Wojtek »

Arek_ pisze:Gogle znam , ale nie każdy jest poliglotą :P Wiem , wiem jest też translator , tylko że przekład w jego wykonaniu brzmi coś w stylu : Kali być , Kali mieć ...
To nie jest równoznaczne z brakiem informacji. Zawsze mnie irytuje, jak ktoś pisze/mówi, że czegoś nie ma, kiedy jest.
Bariera językowa jest zrozumiała, ale z drugiej strony zakładam, że ten pchli targ to nie był/jest w Polsce? ;)
Arek_ pisze:Z tego co wywnioskowałem to raczej dość rzadki i raczej mało popularny model.
Rzadki? Trochę tak. Mało popularny? Ciężko by coś rzadkiego było zarazem popularne.
Fakt faktem, był to jeden z wyższych modeli tej marki.
Arek_ pisze:Nie działają natomiast przyciski start / stop.
Z płytą na talerzu czy bez?
Bez płyty - start może nie działać.

A auto-stop działa?
Arek_ pisze:Na koniec jeszcze jedno pytanie , jak to się ma do mojego Denona DP 47F ? Lepsze , gorsze , czy porównywalne ?
Napędowo nieco gorzej. Ramię to kwestia dyskusyjna, bo to u Mitsubishi jest nieco bardziej uniwersalne.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ