Pioneer PL-Z85 - pasek napędowy?

Kosmiczne talerze z ramionami
ODPOWIEDZ
justynaw
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2013, 11:30

Pioneer PL-Z85 - pasek napędowy?

#1

Post autor: justynaw »

Przy okazji tego postu może ktoś poradzi mi albo podeśle link z wymiarmi paska do mojego Pioneer Pl z -85. Zerwał mi się pasek ten który pan mi za oferował w sklepie jest nieco szerszy (pan w sklepie zmietzył średnicę weenętrzą talerza na który nakłada się pasek)co do średnicy nie mogę jej ocenić bo jak wspomiałam jest zerwany i dość stary i myslę dośc rozciagniety. . Po nałozeniu nowego paska mam wrażenie ze coś ociera o talerz a pozatym nagranie odtwarzane zbyt wolno . Po zdjeciu talerza od spodu jest wytłoczone z jednej strony PNR - 1025 a z drugiej 2 a pod nią 62790 czy to dotyczy się rozmiaru paska czy serii urządzenia? Szukam tego po róznych stronach a że jestem nie zabardzo zorientowana nie jest łatwo znaleźdź coś właściwego. Na pana ze sklepu raczej nie mogę liczyć nie jest zbytnio zorientowany posiada paski ale trzyma je w plastykowych woreczkachz jakimiś symbolami ale nie ma naz do jakich urządzeń są przydatne może są to paski uniwersalne. Jestem poza granicami Polski i chyba jestem skazana na jedyny sklep w miescie. Może wasza wiedza pomoze wybrnać mi z tematu za nim poczynię zakup przez internet. Z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pioneer PL-Z85 - pasek napędowy?

#2

Post autor: Wojtek »

justynaw pisze:Przy okazji tego postu
Już lepiej zacząć od nowego tematu, bo to zupełnie inny model jednak :)
justynaw pisze:Po zdjeciu talerza od spodu jest wytłoczone z jednej strony PNR - 1025 a z drugiej 2 a pod nią 62790 czy to dotyczy się rozmiaru paska czy serii urządzenia?
Raczej serii urządzenia :)
justynaw pisze:Jestem poza granicami Polski
Gdzie konkretnie? Kraj?

Nie wiem jakie są wymiary pasków do tej serii gramofonów (PL-Z8x), ale widzę, że są dostępne w sieci.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ