"Wyrzucanie" ramienia na zewnątrz

Kosmiczne talerze z ramionami
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: "Wyrzucanie" ramienia na zewnątrz

#16

Post autor: krolix »

Sprawa okazała się nie być tak prosta jak się wydawało. Za jakieś 3 tygodnie podam rozwiązanie zagadki, razem ze zdjęciem. ;)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

"Wyrzucanie" ramienia na zewnątrz

#17

Post autor: Wojtek »

Za 3 tygodnie bo wyjeżdżasz na urlop czy za 3 tygodnie, bo dopiero wtedy wróci do Ciebie gramofon z serwisu? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: "Wyrzucanie" ramienia na zewnątrz

#18

Post autor: krolix »

Wojtek pisze:Za 3 tygodnie bo wyjeżdżasz na urlop czy za 3 tygodnie, bo dopiero wtedy wróci do Ciebie gramofon z serwisu? :)
I jedno i drugie. ;)
Gramofon jest już przejrzany, naprawiony, nasmarowany, wyregulowany itp. Ma też wymienioną wkładkę na AT 120 E i zamontowane gniazda RCA (wiem, że jest to sprawa kontrowersyjna ale m.in. próby na różnych kablach pokazały mi, że różnica jest zauważalna).
Dlaczego zaś oddałem gramofon do serwisu? Otóż za pośrednictwem vinylengine dostałem schemat pokazujący co mam zrobić aby wyregulować autostop. Kiedy się za to zabrałem zauważyłem, że jedna z części za niego odpowiedzialna jest pęknięta. Ponoć jest to przypadłość ramienia TP 90.
A potem miałem jeszcze problem w transporcie naprawionego gramofonu...
W każdym bądź razie teraz wszystko działa i gra pięknie. Jak będzie praca, odkuję się finansowo i nie wydam wszystkiego na płyty i podróże, to pomyślę jeszcze o jakichś lepszych kolumnach. ;)
ODPOWIEDZ