Gyrophon Reference F.B.

Kosmiczne talerze z ramionami
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4576
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Gyrophon Reference F.B.

#16

Post autor: zelazny »

No :)
norrlands
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2016, 22:13

Re: Gyrophon Reference F.B.

#17

Post autor: norrlands »

Zacząłem przygodę z pro ject RPM 5 Carbon z wkładką Ortofon Quintet Red. Później eksperymenty,następna wkładką
Sumiko Blue Point Special EVO III i w tej chwili jest w nim Clearaudio Virtuoso. Zmianę oceniam na lepszą.
Większa szczegółowość detali, szeroka scena,pięknie wyeksponowane góra.Jestem bardzo zadowolony.
Obecnie tor audio jakim dysponuje to Dali Opticon 6,Riaa -Clearaudio Basic+
Pozdrawiam kolegę od opony.
Za chwilę jadę na koncert Anathema w Stockholmie więc jak znajdę trochę czasu chętnie się zapoznam bliżej z wami i kolegą od opony może razem coś ciekawego wymyślimy. ;)
norrlands
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2016, 22:13

Re: Gyrophon Reference F.B.

#18

Post autor: norrlands »

zapomniałem dodać wzmacniacz Fezz Audio Silver Luna
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10454
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gyrophon Reference F.B.

#19

Post autor: Myszor »

norrlands pisze:
06 lis 2017, 17:40
zapomniałem dodać wzmacniacz Fezz Audio Silver Luna
To się polubisz z kolegą Wolfem ;)
Mialem Virtuoso. Spoko mmka (aprócz tego że mi body odpadło od drewna bo wersję wood miałem :lol: ) ale zachęcam cię do poszukiwań.
Bo może być BARDZO lepiej. Naprawdę :)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Gyrophon Reference F.B.

#20

Post autor: darkman »

norrlands pisze:
06 lis 2017, 17:37
Zacząłem przygodę z pro ject RPM 5 Carbon z wkładką Ortofon Quintet Red. Później eksperymenty,następna wkładką
Sumiko Blue Point Special EVO III i w tej chwili jest w nim Clearaudio Virtuoso. Zmianę oceniam na lepszą.
Większa szczegółowość detali, szeroka scena,pięknie wyeksponowane góra.Jestem bardzo zadowolony.
Obecnie tor audio jakim dysponuje to Dali Opticon 6,Riaa -Clearaudio Basic+
Pozdrawiam kolegę od opony.
Za chwilę jadę na koncert Anathema w Stockholmie więc jak znajdę trochę czasu chętnie się zapoznam bliżej z wami i kolegą od opony może razem coś ciekawego wymyślimy. ;)
norrlands pisze:
06 lis 2017, 17:40
zapomniałem dodać wzmacniacz Fezz Audio Silver Luna
Przepraszam kolego, ale o czym Ty piszesz? Co to ma do Gyrophona i mass loadera?
Raczej wpisz sobie to w stopkę, Sztokholm w lokalizację, Anathemę i Syrenkę olej. Podobna klasa. :)
norrlands
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2016, 22:13

Re: Gyrophon Reference F.B.

#21

Post autor: norrlands »

Witam
Odnoszę wrażenie że mam tu do czynienia z domowym przedszkolem.Zegnam towarzystwo.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Gyrophon Reference F.B.

#22

Post autor: dale »

norrlands pisze:
07 lis 2017, 10:02
Witam
Odnoszę wrażenie że mam tu do czynienia z domowym przedszkolem.Zegnam towarzystwo.
I Ty piszesz o przedszkolu?
norrlands pisze:
04 lis 2017, 12:30
Witam
Posłuchałem,podjąłem decyzję i kupiłem.Ale niestety niewiele wiem na jego temat.Poprzedni właściciel nie posiadał za wiele informacji na jego temat.
Twoje zachowanie było bardzo poważne... Nadmiar pieniążków nie zwalnia od myślenia. Ani od kultury.
chrzan1949
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2017, 18:40

Re: Gyrophon Reference F.B.

#23

Post autor: chrzan1949 »

Jeżeli Koledzy tak ładnie skomentowali mój wpis to wielkie dzieki.Fora przeróżne zamieszczaja chetnie podobne wydumki szalonych "wynalazców" cierpliwiie tworzących cudactwa techniczne .W gramofonach siedzę od kolebki i wiem co piszę.Jak sie chce b.dobry to Lenco ale nie z All.Cudowny do prac własnych ale z głową.A tak mamy jakies monstrum .Jest jednak grupa ludzi marzących o nadskomplikowanych nieprzydasiach .I tak Bugatti Veyron czy Ferrari do ruchu miejskiego albo monstrum receiver z milionem gał do kręcenia.A działa rzecz prosta dobrze skontruowana.Jestem inzynierem i wiem że ma byc ładnie i mozliwie prosto.Reszta to szukanie Świętego Grala.
Ale jak ktos lubi?
Oprocz samego ustrojstwa dalsze badania rozwojowe to wkładki i igły zapewniające brillant sound za najlepiej 12 tysiecy plus cudowne kabelki i cale to audiofilskie podobniez voodoo.
Nie jest mi przykro jezeli popsułem nieco dobre samopoczucie.
Cena to nie wszystko.
Z szacunkiem
Tomasz
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41547
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gyrophon Reference F.B.

#24

Post autor: Wojtek »

chrzan1949 pisze:
10 lis 2017, 09:08
W gramofonach siedzę od kolebki i wiem co piszę.
Szczególnie jak piszesz wierutne bzdury. Sam wiek to za mało by przekonać ludzi :)
chrzan1949 pisze:
10 lis 2017, 09:08
Oprocz samego ustrojstwa dalsze badania rozwojowe to wkładki i igły zapewniające brillant sound za najlepiej 12 tysiecy plus cudowne kabelki i cale to audiofilskie podobniez voodoo.
Przechodzisz w skrajności - zupełnie niepotrzebnie.
chrzan1949 pisze:
10 lis 2017, 09:08
Nie jest mi przykro jezeli popsułem nieco dobre samopoczucie.
Bardziej rozbawiłeś wszystkich swoim pajacowaniem ;)
chrzan1949 pisze:
10 lis 2017, 09:08
Cena to nie wszystko.
Dlatego ograniczasz się głównie do bieda-sprzętów jako "znawca"? :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4576
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Gyrophon Reference F.B.

#25

Post autor: zelazny »

No i chyba nic dodać, nic ująć. ;)
Awatar użytkownika
Biogon
Posty: 1924
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:30
Gramofon: składak
Lokalizacja: 3ka

Re: Gyrophon Reference F.B.

#26

Post autor: Biogon »

Ale o ssso chodzi? Jakiś Prima Aprilis czy kaca Koledzy mają? :morda: Nie karmić trolli!
chrzan1949
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2017, 18:40

Re: Gyrophon Reference F.B.

#27

Post autor: chrzan1949 »

Ty chyba miales zly dzień Wojtku.Takiego chamstwa lub złej woli z Twej strony nie spodziewałem sie.
Tomasz
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Gyrophon Reference F.B.

#28

Post autor: dale »

chrzan1949 pisze:
13 lis 2017, 14:11
Ty chyba miales zly dzień Wojtku.Takiego chamstwa lub złej woli z Twej strony nie spodziewałem sie.
Tomasz
A tobie to wolno? Podpowiem...
chrzan1949 pisze:
06 lis 2017, 08:48
Toz to techniczne szaleństwo dla naiwnych z duuużą kasą.Do przedlużania czlonka.Z podobnym skutkiem mozna zalozyc vintage koło od Syrenki.A znacznie taniej.
Tomasz
Najpierw stwierdziłeś że gość jest naiwny, potem przeleciałeś się po kompleksach a na koniec błysnąłeś wiedzą.

Znaczy tobie wolno być prostakiem, a jeśli ktoś dosadnie odpowie, obrażamy się i strzelamy klasycznego focha z piruetem i przytupem?
chrzan1949
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2017, 18:40

Re: Gyrophon Reference F.B.

#29

Post autor: chrzan1949 »

Kolego dale.Naucz się odrożniać prostactwo od wiedzy.Z pelna swiadomoscia napisalem to co chcialem i co mi dyktowała wiedza oraz doswiadczenie.Jak nie zrozumialeś to trudno.
Wiecej się w temacie cudactw nie wypowiadam .
Pozdrawiam Tomasz
ODPOWIEDZ