Jak ktoś ma coś do Admina...

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
artpaw5
Posty: 242
Rejestracja: 23 paź 2014, 19:54
Gramofon: Dual CS500 Dual 704
Lokalizacja: Dolna Saksonia Niemcy

Jak ktoś ma coś do Admina...

#196

Post autor: artpaw5 »

Prawda jest taka że esdarek ma problem z samym sobą i żeby nie wiem co nie potrafi się przyznać do błędu.Oglądałem przed chwilą Alternatywy no i jakoś tak sobie pomyślałem że nie zawsze trzeba milczeć.A dualka sam doprowadziłem do używalności ,choć darek miał w tym swój wkład. Naprawił w nim as.
Po prostu nie odsłuchał go i nie usunął usterek w jakich udział miał poprzedni właściciel bo gramofon buczał i to bardzo a zapłaciłem za wyodrębnienie masy.
Póżniej dowiedziałem się na forum że to zemną jest coś nie tak bo pan esdarek jest jest jak PZPR i nigdy się nie myli.
Także na forum pewnie zrobi się trochę cieplej bo czytanie w kółko że wszyscy mamy złom z wystawki no chyba że ktoś się w porę zorientował i kupił gramofon
od jedynego uczciwego sprzedawcy na allegro.
Mój gramofon kupiłem za 75€ na holenderskim portalu aukcyjnm :D
Życzę wszystkim miłego wieczoru i :violin:
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15114
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#197

Post autor: darkman »

klin pisze:Ja to bym coś na admina najechał (tak zgodnie z tematem) ale nic mi do głowy nie przychodzi... ;)
No to może opony poprzebijać, tak profilaktycznie. Choćby za afronty pod adresem Aci. Nieważne, kto je robił, a nawet czy robił?
Nasze damy trzeba chronić. Umówmy się zatem, że Wojtek z brzegu.
To co Klin, przesuwamy czerwoną gałeczkę? :P

8-)
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Jak ktoś ma coś do Admina...

#198

Post autor: klin »

Ja zdecydowanie za!!! Oglądam właśnie Disco polo (żona mnie zmusiła) i jestem gotowy i pijany na wszystko :-))
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#199

Post autor: Acia »

darkman pisze:
klin pisze:Ja to bym coś na admina najechał (tak zgodnie z tematem) ale nic mi do głowy nie przychodzi... ;)
No to może opony poprzebijać, tak profilaktycznie. Choćby za afronty pod adresem Aci. Nieważne, kto je robił, a nawet czy robił?
Nasze damy trzeba chronić. Umówmy się zatem, że Wojtek z brzegu.
To co Klin, przesuwamy czerwoną gałeczkę? :P

8-)
Ja tam nie jestem za mszczeniem się bo to chyba wszystko wraca do nas samych:) Kiedyś coś tam się wydarzyło na czacie, chłopaki czyli Panowie:) w większości stanęli w mojej obronie więc nie narzekam ale to kwestia poglądów politycznych, ideologii i życia. Esdarek był w zupełnie innym świecie niż ja w tych kwestiach i tyle, tylko ja nigdy nie chciałam i chyba nawet go nie obraziłam a on obrażał wielu z was, nas. Na Wojtka nie narzekam, nawet jak zapomina odpisać to po paru tygodniach sobie przypomni:) To jest duże forum, dużo tu ludzi na chwilę, na stałe. Ciężko upilnować tylu ludzi z różnymi poglądami. Niemniej uważam, że powinniśmy się szanować i nie zapominać, że jesteśmy tu po to by sobie doradzać, pomagać a nie cwaniaczyć i oszukiwać. Kto by chciał wchodzić na forum na którym ktoś próbuje z kogoś zrobić ciula? Gdyby mój gramofon nie działał, ustawienie ramienia nie pomogło i nie dostałabym całej tej życzliwości i pomocy między innymi od Zbyszka, Pawelca i Wojtka to bym tu nigdy nie wróciła. To forum oferuje mi to czego szukam i fajnie jakby tak zostało. Może nie grzebię w gramofonach 30 lat ale miałam serwisanta Unitry, który tyle grzebał, okazało się, że doświadczenie i wiedza nie zawsze idzie w parze z fachową obsługą. To tyle a propos maila od esdarka, jest tak doświadczony i lepszy od nas a nie zauważa podstawowego problemu. NIech jego wiedza zaprowadzi go w inne dobre miejsca.W jego życiu zapewne nic się nie zmieni.
adler
Posty: 127
Rejestracja: 22 lip 2014, 20:04
Gramofon: Dual 604

Jak ktoś ma coś do Admina...

#200

Post autor: adler »

Acia pisze:ale to kwestia poglądów politycznych, ideologii i życia.
Tu akurat z esdarkem się zgadzałem ..I tak sobie myślę czy poglądy polityczne Darka w jakimś stopniu nie wpłynęły na decyzję Admina. Bo jak wiadomo Wojtek ma zgoła odmienne.. :arrow:
Dual CS604
Dj pre2
Rotel Rcd-951
Krell KAV300i
Heco celan xt501
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#201

Post autor: Acia »

adler pisze:
Acia pisze:ale to kwestia poglądów politycznych, ideologii i życia.
Tu akurat z esdarkem się zgadzałem ..I tak sobie myślę czy poglądy polityczne Darka w jakimś stopniu nie wpłynęły na decyzję Admina. Bo jak wiadomo Wojtek ma zgoła odmienne.. :arrow:
adler żadne poglądy polityczne nie powinny usprawiedliwiać mowy nienawiści, braku szacunku do ludzi. Nie ważne skąd pochodzisz i kim jesteś i w co wierzysz, ważne jak się zachowujesz.To czyny mówią o tym kim jesteś nie plakietki. Niestety w naszym świecie to idzie w parze. Nie doszukujmy się jednak drugiego dna, człowiek obrażał ludzi plując im w twarz wyzwiskami. Nie brał na poważnie ostrzeżeń, nie szanował zasad netykiety a takowe mimo wszystko nadal istnieją, nie zapominajmy. Szczególnie tu, w internecie.
adler
Posty: 127
Rejestracja: 22 lip 2014, 20:04
Gramofon: Dual 604

Jak ktoś ma coś do Admina...

#202

Post autor: adler »

Napisałem tylko że zgadzam się z nim co do poglądów politycznych. A co do reszty to oczywiście masz rację.
Dual CS604
Dj pre2
Rotel Rcd-951
Krell KAV300i
Heco celan xt501
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#203

Post autor: Wojtek »

adler pisze:I tak sobie myślę czy poglądy polityczne Darka w jakimś stopniu nie wpłynęły na decyzję Admina.
Jeśli jego poglądy polityczne miały wpływ na to, że zachowuje się tak jak się zachowuje to można powiedzieć że miały wpływ na moją decyzję.

Jeśli nie to... nie miały, bo jak już napisałem na początku, wyleciał za zachowanie.
adler pisze:Bo jak wiadomo Wojtek ma zgoła odmienne.. :arrow:
A to akurat jest ciekawe stwierdzenie, szczególnie z tym "jak wiadomo". Po czym to wnosisz i dlaczego tak uważasz?

Po drugie: serio, jakie to ma znaczenie kto na kogo głosuje? Na tym forum?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
ROCHO
Posty: 686
Rejestracja: 19 cze 2014, 16:51
Gramofon: SONY PS-X60

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#204

Post autor: ROCHO »

Witam wszystkich a w szczególności Ciebie Wojtek.
Przepraszam, że po zakupie igły do SHURe od north.pl nie podzieliłem się opinią
''Pamiętam też z tego wątku że jeden forumowicz dopytywał o jakąś wcześniejszą ofertę VN35HE z north i kupił... ale zapomniał podzielić się opinią nt. igły :( ''
Brak czasu, nawet nie zaglądałem na forum, wzmacniacz był na przeglądzie, lenistwo itd. Więcej grzechów nie pamiętam.
Ot moje tłumaczenie.
Pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#205

Post autor: Wojtek »

Normalnie ten wątek służy jako pole do nawrzucania mi różnych rzeczy, ale spoko ROCHO, nic się nie stało :) Cieszę się że wróciłeś.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
monkiusz
Posty: 51
Rejestracja: 04 lip 2014, 21:52
Gramofon: Technics SL-Q3

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#206

Post autor: monkiusz »

Czternaście stron o Wojtku? To taki roast :mrgreen: ? Nie wczytywałem się w całość.. ktoś się czepiał już animowanego avatara?:P
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#207

Post autor: Wojtek »

monkiusz pisze: To taki roast :mrgreen: ?
Coś w tym stylu :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10451
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#208

Post autor: Myszor »

monkiusz pisze: ktoś się czepiał już animowanego avatara?:P
Ludzie dzielą się na dwie grupy: tych co grali w Monkey Island i tych co nie grali ;)
Awatar użytkownika
monkiusz
Posty: 51
Rejestracja: 04 lip 2014, 21:52
Gramofon: Technics SL-Q3

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#209

Post autor: monkiusz »

Myszor pisze:
monkiusz pisze: ktoś się czepiał już animowanego avatara?:P
Ludzie dzielą się na dwie grupy: tych co grali w Monkey Island i tych co nie grali ;)
Chcesz porozmawiać o grach z projektantem gier komputerowych? To trafiłeś pod dobry adres. :mrgreen: Nie lubię po prostu animowanych avatarów :)
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#210

Post autor: klin »

Moja córka uwielbia ten awatar!! :)
ODPOWIEDZ