Witam

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
jacekkudla
Posty: 69
Rejestracja: 20 sie 2014, 10:49

Witam

#1

Post autor: jacekkudla »

Niechcący ominąłem ten punkt programu :)
Czyli Witam wszystkich bardzo serdecznie, jak sie domyślacie na imię mam Jacek, muzycznie zakręcony od kiedy pamiętam, ambitniejszej muzyki (cokolwiek by to nie oznaczało :) ) słucham od szkoły podstawowej czyli końca lat 80tych. Obecnie próbuje zrealizować analogowe marzenie winylowe które chodzi mi po głowie od dłuższego czasu :)
Obecnie mam taki oto zestaw:
1. Kolumny infinity epsilon
2. Preamp Audio Research Ref 2 mk2
3. Kontrola basu Mark Levinson 23.5
4. Wysokie i średnie Audio Research vt100
5. Źródło struminiowiec w planach CD z digital input tak by płyt słuchać i jako DAC robiło
i do tego zestawu poszukuje miłęgo winyla ale o tym w innym wątku już napisałem :)

Pozdrawiam z Warszawy bo tu też zamieszkuje :)
Jakby ktoś z Warszawy miał jakiśfajny sprzęt by wspomóc osłuchanie z winylem to byłbym zobowiązany :)

JAcek
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3217
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Witam

#2

Post autor: Pawelec »

Cześć JAcek :) .
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41574
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam

#3

Post autor: Wojtek »

Cześć Jacek
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Witam

#4

Post autor: JacK »

Cześć, a już myślałem że na tym forum jestem jedyny który oprócz winyli słucha plików. Jednak z doświadczenia nie polecam łączenia w jedym klocku napędu CD i Dac. Może to i bardziej praktyczne rozwiązanie ale jak chcesz aby zagrało super to kupe kasy będzie to kosztować.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
jacekkudla
Posty: 69
Rejestracja: 20 sie 2014, 10:49

Witam

#5

Post autor: jacekkudla »

Myślałem o Marku Levinsonie no 39 i powinno być ok...
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Witam

#6

Post autor: JacK »

To właśnie miałem na myśli, czy warto pakować się w ciągle drogi bo porządany w audiofilskich kręgach sprzęt, jednak pamiętający czasy ubiegłego wieku. Postęp w konstrukcjach DAC jaki obserwuję w ostatnich latach jest ogromny. Obecnie produkowane specjalistyczne klocki są relatywnie tańsze i o wiele większych możliwościach użytkowych oraz brzmieniowych.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ODPOWIEDZ