Nowy dział na forum - KONCERTY

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
-basemental-pl-
Posty: 42
Rejestracja: 19 wrz 2013, 11:13

Nowy dział na forum - KONCERTY

#1

Post autor: -basemental-pl- »

Nie znalazłem podobnego tematu na forum.

Proponuję stworzenie działu z koncertami i innymi imprezami muzycznymi - wiem że można o nich pisać w działach poszczególnych gatunków muzycznych, ale takie oddzielenie wątków z pewnością nie wyjdzie na złe.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41503
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nowy dział na forum - KONCERTY

#2

Post autor: Wojtek »

-basemental-pl- pisze: wiem że można o nich pisać w działach poszczególnych gatunków muzycznych
Tak też się dzieje.
-basemental-pl- pisze:ale takie oddzielenie wątków z pewnością nie wyjdzie na złe.
Nie widzę sensu w rozdzielaniu koncertów/imprez od podziału na gatunki muzyczne i ogólnego działu muzycznego, przynajmniej nie w tej chwili (za mało dyskusji).
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
-basemental-pl-
Posty: 42
Rejestracja: 19 wrz 2013, 11:13

Re: Nowy dział na forum - KONCERTY

#3

Post autor: -basemental-pl- »

Wojtek pisze: Nie widzę sensu w rozdzielaniu koncertów/imprez od podziału na gatunki muzyczne i ogólnego działu muzycznego, przynajmniej nie w tej chwili (za mało dyskusji).
Może dyskusji byłoby więcej, gdyby pojawił się takowy dział? :) Osobiście wolałbym założyć temat z ciekawymi imprezami które odbędą się w tym roku w Białymstoku (Queen Symfonicznie i John Scofield, obie w Operze), ale oczywiście mogę to podzielić na 2 tematy.

Może inni forumowicze wypowiedzą się w tej kwestii?
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Nowy dział na forum - KONCERTY

#4

Post autor: eenneell »

-basemental-pl- pisze:Proponuję stworzenie działu z koncertami i innymi imprezami muzycznymi
:clap: :clap: :clap: :clap:
Wojtek pisze:Nie widzę sensu w rozdzielaniu koncertów/imprez od podziału na gatunki muzyczne i ogólnego działu muzycznego, przynajmniej nie w tej chwili (za mało dyskusji).
Dlaczego :?: :?: :?:
-basemental-pl- pisze:Może dyskusji byłoby więcej, gdyby pojawił się takowy dział?
:dance: :dance: :dance:
-basemental-pl- pisze: Może inni forumowicze wypowiedzą się w tej kwestii?
Jestem za :!:
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Nowy dział na forum - KONCERTY

#5

Post autor: krolix »

Myślę, że dział poświęcony koncertom nie jest głupim pomysłem. Co szkodzi spróbować? ;)
ODPOWIEDZ