Coral 777e

Tematy poświęcone konkretnym modelom i seriom wkładek
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Coral 777e

#16

Post autor: KUTI »

MISSE pisze:Kiedyś Ahaja napisał "prosty kołek MC (w odniesieniu do Denona 103) zagra lepiej niż każda MM"

To prawda ale musi mieć na czym i z czym :drool:

Wlasnie dzisiaj zdjąłem z PJ swojego 2M Red, jest w stanie idealnym, odtwarza płyty bardzo ładnie, ale w ucho pierwsze wpada różnica dołu, juz brzmi zdecydowanie luźniej, inna barwa, a całość??? Nie ma porównania do ubogiej juz igły Corala!!!!

Złośliwością jest porównywanie wkładek MM i MC i nie będę denerwował :drool:

;)

Ciężko twojego Korala porównać z inną MC, ale to Tobie ma sprawiać frajdę. Jak trafisz następną okazję z wkładką MC będziesz mógł sam porównać :drool:

I tak tez jest, a taki byłem szczęśliwy słuchając pierwszej płyty na PJ DEBUT III z 2M Red :lol: ale juz teraz wiem, dlaczego kazaliscie pierwsze co zmienić mi gramofon, mimo ze na tym Luxman-ie PD 282 nie poprzestanę, ale pewnie pogra u mnie chociażby ze względu na swój wygląd!!! A PJ??? pewnie pójdzie na aukcję, ale jeszcze niech postoi 8-) "To nie piekarnia" :dance:

Swoją drogą Bronze to zacna wkładka
Pomyślę o tym, jak na razie gram na CA 651P, Onkyo integra 9cos tam (amp KD Onkyo stoi tylko obok , do stereo odpada, integra go wygryzła ) i Tannoy-e M3, które bedą zastąpione na jakieś 3 Way w najbliższym czasie. Wiec puki co chyba będzie jakaś MM
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Coral 777e

#17

Post autor: KUTI »

MISSE pisze:
Swoją drogą Bronze to zacna wkładka
Pomyślę o niej, bo ją chciałem, czytam tez o Nagaoka JT-555, jak na razie gram na CA 651P, Onkyo integra 9cos tam (amp KD Onkyo stoi tylko obok , do stereo odpada, integra go wygryzła ) i Tannoy-e M3, które bedą zastąpione na jakieś 3 Way w najbliższym czasie. Wiec puki co chyba będzie jakaś MM
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
Awatar użytkownika
Ukaniu
Posty: 354
Rejestracja: 21 lis 2013, 09:23
Gramofon: 701,701,721,701,721
Lokalizacja: Jaktorów
Kontakt:

Re: Coral 777e

#18

Post autor: Ukaniu »

KUTI pisze:
Chodziło mi bardziej o tą wypowiedż:

Re: Ortofon 2m Bronze
Postautor: Ukaniu » 15 mar 2015, 23:22
No to musisz poświęcić niecałe 7 dni pracy. Pomyśl, że u nas to musiał byś z rok pracować albo i lepiej :lol:
Dual - w poszukiwaniu ideału.
Awatar użytkownika
Ukaniu

Człowiek cieszy sie na początku z każdego zakupu, a złośliwość moze spotkać mimo wszystko...
Ale moja złośliwość tyczyła się informacji o Twoich zarobkach, która nic nie wnosi do tematu winyli.
Wiesz u nas, na kontynencie, w Polsce nie wszyscy zarabiają po 500 zł dziennie a ja dbam o moje dobre samopoczucie kiedy przynoszę do domu 68 zł. Na taki gramo to musiał bym pracować z 10 lat albo i lepiej. Nie wszyscy mają dobrze... rozumiesz... Wybacz mi.
Serwis i projektowanie elektroniki, także audio http://www.ldl-elektronika.pl
ODPOWIEDZ