Sprzedam Tergitol 100ml

juldzul
Posty: 53
Rejestracja: 25 lis 2014, 20:27

Re: Sprzedam Tergitol 100ml

#16

Post autor: juldzul »

@darkman:
Jasne, założe. W rękawiczkach, bo może powodować alergie i takie zalecenie. Nie wiem czy to taka straszna chemia, w końcu mi sprzedali:) efekt po suszeniu jest super, lepiej u mnie jeszcze nie było, choć próbowałem już naprawdę wielu sposobów i płynów i wszystkiego. Nie pisze tego, bo proponuje sprzedaż, na tą chwile nie narzekam na brak kasy. Tak bardziej myślałem, że ktoś będzie chętny. Trochę trudno to zdobyć i takiej ilości nie sposób zużyć w ciągu dwóch lat. Chyba żebym zmienił profesje na etatowe mycie płyt... Nie wiem, co to płyn "MYWN"?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sprzedam Tergitol 100ml

#17

Post autor: Wojtek »

juldzul pisze: Nie wiem czy to taka straszna chemia, w końcu mi sprzedali:)
Wiele jest "strasznej chemii", która nie wymaga specjalnych uprawnień czy zezwolenia by móc ją posiadać.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Sprzedam Tergitol 100ml

#18

Post autor: darkman »

juldzul pisze: Tak bardziej myślałem, że ktoś będzie chętny. Trochę trudno to zdobyć i takiej ilości nie sposób zużyć w ciągu dwóch lat. Chyba żebym zmienił profesje na etatowe mycie płyt... Nie wiem, co to płyn "MYWN"?
MYWN -> mój neologizm, a właściwie kreolizacja już ",My' Winyl.net " :o (płyn wg receptury forumowej).
A powiedz proszę, jak myjesz? Mechanicznie, ręcznie? Jak suszysz? Mechanicznie, bezwładnościowo/suszarka, czy po prostu grawitacja wystarcza? Rozcieńczasz w demineralizowanej? Czy woda po użyciu jest brudna i jak brudna? (u mnie jest żółtawa po kilku płytach, ale nie mam płyt brudnych w sensie "mały odkrywca komórki" czy też "strychowy mól rodzinny".
juldzul
Posty: 53
Rejestracja: 25 lis 2014, 20:27

Re: Sprzedam Tergitol 100ml

#19

Post autor: juldzul »

Wojtku- masz racje.
Darkman- to moze juz w innym wątku? postaram sie jutro wieczor cos skrobnąć.
ODPOWIEDZ