iPhone 13 mini i pakiet akcesoriów

Zablokowany
Awatar użytkownika
notopa
Posty: 279
Rejestracja: 19 mar 2016, 19:27
Gramofon: Technics SL-1600mk2
Lokalizacja: Festung Breslau

iPhone 13 mini i pakiet akcesoriów

#1

Post autor: notopa »

Cześć,
W końcu się zmobilizowałem i wystawiam na sprzedaż swojego iPhona 13 mini w bardzo fajnym zestawie. Oto co wchodzi w skład oferty:
1. iPhone 13 mini 128GB w kolorze niebieskim (MLK43PM/A) pełen komplet (pudełko, papierki, kabel), rachunek (kupowałem w Apple Store PL)- iPhone od jakiegoś czasu leży już w szufladzie. Jest w idealnym stanie, używany raczej w domu (od czasu covida jestem na home office) i nie był to jedyny telefon jaki używałem (jak Marszałek, to taki device rotacyjny ;)). Od nowości ze szkłem i w org etui. Także stan naprawdę git.
2. Oryginalne etui Apple Silicone Case MM1V32M/A- nosi ślady użytkowania, zapakowane w org pudełko
3. Oryginalne etui Apple przezroczyste (mogę poszukać pudełka)
4. Szkło Spiegen- 1szt, nowe w pudełku, z taką fajną ramką do zakładania (obecnie na iPhone jest takie samo szkło, ale nosi ślady użytkowania, także można zmienić na nowe- pozostawiam do decyzji kupującego)
5. Etui Spiegen Ultra Hybrid- przezroczyste, nowe, pudełko zaplombowane

Podsumowując- idealny telefon z fajnymi akcesoriami- po założeniu nowego szkła i nowego etui mamy egzemplarz „jak nowy”.

Wysyłka na mój koszt, DPD. Kupować!
Cena: 1850 PLN
Załączniki
IMG_5147.jpeg
IMG_5149.jpeg
IMG_5151.jpeg
IMG_4024.jpeg
IMG_4025.jpeg
well of course I'd like to sit around and chat
well of course I'd like to stay and chew the fat
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41657
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#2

Post autor: Wojtek »

A ja w zeszłym tygodniu kupiłem nowego 13 mini z pleckami Spigen :morda:
To żeśmy się zgrali :D

Tak czy siak - mogę polecić telefon. Przesiadałem się z iPhone 7 i zależało mi na utrzymaniu podobnych rozmiarów, a nowszych "mini" niż 13 niestety nie ma :(
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
notopa
Posty: 279
Rejestracja: 19 mar 2016, 19:27
Gramofon: Technics SL-1600mk2
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#3

Post autor: notopa »

Zgoda, to fajny telefon, kompaktowy i wydajny, mam 2 szt i jedną zostawiam bo możemy nie doczekać się prędko kolejnej serii mini (z bebechami jak w rozmiarze regularnym, nie mylić z SE). 13 powinna spokojnie pociągnąć jeszcze sporo czasu, różnice pomiędzy zwykłymi seriami 13-14-15 w sumie niewielkie.
well of course I'd like to sit around and chat
well of course I'd like to stay and chew the fat
Awatar użytkownika
jogurteq
Posty: 678
Rejestracja: 29 maja 2020, 20:12
Gramofon: Pioneer PL-50L II
Lokalizacja: Śląskie

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#4

Post autor: jogurteq »

Jak z baterią? Wytrzymuje dzień? Słyszałem, że mini ma troszkę problemy.
Pioneer PL-50L II - Kenwood KA-9150 - Kenwood KT-7550 - Sansui A-80 - Onkyo TX-NR686 - Klipsch RP-8000F - RP-500C - RP-400M - Klipsch R-115SW - Bang&Olufsen S60 - Philips CD473 - Chromecast Audio (2015)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15202
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#5

Post autor: darkman »

Zasadniczo powinno być odwrotnie ze względu na gabaryt zasilania, a bateria podobno taka sama jak w dużych 13ach.
Miałem kiedyś SE 1 i trzymał się jak odchodzący premier władzy.
Nawet żal mi, że potem przeszedłem na Xr, a nie wziąłem SEII.
Awatar użytkownika
jogurteq
Posty: 678
Rejestracja: 29 maja 2020, 20:12
Gramofon: Pioneer PL-50L II
Lokalizacja: Śląskie

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#6

Post autor: jogurteq »

No właśnie ip12mini miał problemy, a 13 mini podobno już lepiej sobie radzi. Jaka kondycja baterii w oferowanym egzemplarzu? Byłbym prawdopodobnie zainteresowany.
Pioneer PL-50L II - Kenwood KA-9150 - Kenwood KT-7550 - Sansui A-80 - Onkyo TX-NR686 - Klipsch RP-8000F - RP-500C - RP-400M - Klipsch R-115SW - Bang&Olufsen S60 - Philips CD473 - Chromecast Audio (2015)
Awatar użytkownika
notopa
Posty: 279
Rejestracja: 19 mar 2016, 19:27
Gramofon: Technics SL-1600mk2
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#7

Post autor: notopa »

@jogurteq widziałem że robiłeś podejścia do iPhone Peliksa, fajna oferta i pewnie stan też super (jak zawsze u Marka ;)), szkoda że coś nie pykło bo warto. Wiecie bateria to jest ciężki temat, to na ile starczy zależy od tego jak się użytkuje. Duże znaczenie ma też dopracowanie iOS, ostatnio jakieś cyrki były i pojawiły się poprawki dedykowane właśnie baterii. Tak samo w Apple Watch...W sumie jak co roku jak wchodzi nowy iOS to później są łatki dedykowane zarządzaniu energią- takie czasy. Co do 13 mini to jest o wiele lepiej niż w 12, co nie znaczy że iPhone to urządzenie które jest zaprojektowane aby działać jak najdłużej bez ładowania. Ja potrafiłem ładować 13 w 1/2 dnia (na poziomie ok 20-30%) oraz wytrzymać 2 dni- wszystko zależy co robisz i do czego używasz telefon. W tym egzemplarzu iOS pokazuje wydajność na poziomie 85%. Nie zauważałem jakiegoś spadku wydajności, jeśli by tak było pewnie skorzystałbym z gwarancji i ją wymienił, jestem bardzo skuteczny w takich sprawach.
well of course I'd like to sit around and chat
well of course I'd like to stay and chew the fat
Jacek 1972t
Posty: 401
Rejestracja: 20 kwie 2017, 09:44

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#8

Post autor: Jacek 1972t »

Żona ma IPhone’a 12 pro kondycja baterii 84%
mówi, że nie widzi wielkiej różnicy w stosunku do kondycji 100% czyli jak był nowy.

Syn ma 11 pro i nie rozstaje się z power bankiem- wiadomo 16-latek.

Ja mam XS czyli 10-kę kondycja 88% ale baterię już raz wymieniałem, podczas intensywnego użytkowania jak rano mam 100% to w ciągu drugiej połowy dnia muszę podłączyć przy około 40%.

Cieszę się, że podczas ostatniej aktualizacji systemu XS miał jeszcze wsparcie bo ciężko będzie mi się z nim rozstać.

To takie info dla potencjalnego nabywcy, nie ma co zaprzątać sobie głowy tą kondycją.

Bardzo fajna oferta/cena ;)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41657
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#9

Post autor: Wojtek »

jogurteq pisze:
26 lis 2023, 08:41
Jak z baterią? Wytrzymuje dzień? Słyszałem, że mini ma troszkę problemy.
Nie jestem może jakiś power userem smartfonów (nie gram na telefonie, nie oglądam filmów), ale jak nowego załadowałem na 100% to trzeciego dnia podłączyłem drugi raz do ładowania bo miałem 12%.

Gdybym wywalił parę aplikacji które wysyłają dużo powiadomień (discord czy inne komunikatory potrzebne mi do pracy) to byłoby pewnie jeszcze lepiej.

Także ja nie wiem kto mówi że mini nie przetrwa dnia na baterii :)
Może ktoś kto jedzie na nawigacji dłuższą trasę słuchając spotify'a i nie ładując telefonu w samochodzie?
Tego typu scenariusze.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
notopa
Posty: 279
Rejestracja: 19 mar 2016, 19:27
Gramofon: Technics SL-1600mk2
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#10

Post autor: notopa »

Nie spodziewałem się dyskusji dotyczącej baterii ;) Wszyscy mają rację, dlatego wyżej napisałem że bateria to ciężki temat. Lepiej chyba patrzeć na jakieś obiektywne testy/benchmarki w necie, bo inaczej to indywidualna sprawa. Moje doświadczenia opieram na praktyce normalnego użytkowania (do 2 dni) oraz wykorzystywania takich urządzeń w pracy, kiedy telefon cały czas korzysta z procesora, pamięci itp (żebyście mogli korzystać z fajnych, lekkich aplikacji swoich banków i płacić telefonami to ktoś musi to ogarnąć i później przetestować...). I tutaj nie ma znaczenia czy to rozmiar regularny czy mini (czy też inna podobna półka jak np Google Pixel). No chyba że jakiś np. iPhone 14 Pro Max, to jest różnica. Podsumowując, iPhone 13 mini nie wypada jakoś słabo, ale nie jest to też jakieś wybitne urządzenie jeśli chodzi o baterię- nie taki był też pewnie cel majstrów...możemy dyskutować że nas robią w bambuko bo psy latają w kosmos a nie mogą zaprojektować urządzeń które nie są uzależnione od ładowarek, ale nie tutaj pls ;)
well of course I'd like to sit around and chat
well of course I'd like to stay and chew the fat
Awatar użytkownika
jogurteq
Posty: 678
Rejestracja: 29 maja 2020, 20:12
Gramofon: Pioneer PL-50L II
Lokalizacja: Śląskie

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#11

Post autor: jogurteq »

Poszedł priv.
Pioneer PL-50L II - Kenwood KA-9150 - Kenwood KT-7550 - Sansui A-80 - Onkyo TX-NR686 - Klipsch RP-8000F - RP-500C - RP-400M - Klipsch R-115SW - Bang&Olufsen S60 - Philips CD473 - Chromecast Audio (2015)
Awatar użytkownika
notopa
Posty: 279
Rejestracja: 19 mar 2016, 19:27
Gramofon: Technics SL-1600mk2
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: iPhone 13 i pakiet akcesoriów

#12

Post autor: notopa »

Sold out, proszę o zamknięcie, dzięki za dyskusję!
well of course I'd like to sit around and chat
well of course I'd like to stay and chew the fat
Zablokowany