Kenwood - KA 4040 R + DP 3050 L + KT 1030L + Gratis

Zablokowany
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Kenwood - KA 4040 R + DP 3050 L + KT 1030L + Gratis

#1

Post autor: pan_winyl »

Hello, jeszcze raz a porządniej :)

Do kupienia zestaw wzmacniacz + tuner + cd marki Kenwooda utrzymany w stanie bardzo dobrym.

Gra u mnie już przeszło 3 lata i gdyby nie zakup najnowszego sreberka w rodzinie - grałby nadal.

Kenwood Ka 4040R - Bardzo dobry wzmacniacz, faworyzuje niskie brzmienia, wyposażony w bardzo dobry przedwzmacniacz gramoonoy z możliwością wyboru rodzaju wkładki.
Kanały wzmacniacza grają równo, sam sprzęt brzmi bardzo poprawnie, lubi współpracę z kolumnami strojonymi wysoko. Nie był naprawiany, przerabiany za mojej kadencji ani za poprzednika (z tego co mi wiadomo) Do wzmacniacza gratis!!! Pilot (zamiennik), oraz kable jack/jack do podłączenia reszty komponentów zestawu.

Kenwood DP 3050 L - odtwarzacz CD - odtwarza wszystko, poprawny w brzmieniu, neutralny do bólu. Posiada 3 rodzaje wyjść - optyczne, variable i fixed. Niezniszczalny laser, bardzo wdziędzny odtwarzacz. Brak pilota.

Kenwood KT 1030 L - Tuner - ok. Gra na kawałku kabla ale to nie jest jakiś nadzwyczajny model.

Do zestawu w ramach gratisu dorzucam - tuner KT 3050 L (w stylu wzmacniacza i cd) mega fajny tyle że nie jestem w stanie ogarnąć tego by działał poprawnie - albo kondensator podtrzymujący albo mikroprocesor nie domagają :( - na części idealny bo wygląda więcej niż przyzwoicie.

Cena jaka interesuje mnie za ten jakże wypasiony zestaw to 500 zł do rozsądnej negocjacji. Zdecydowanie odbiór osobisty bo to kawał sprzętu (z gratisami :D)

Teoretycznie sprzęt można odsłuchać przed zakupem, ale trzeba by mieć własne kolumny (po zmianie wzmacniacza zmieniłem również końcówki na kablach kolumn i obecne raczej nie podejdą pod wzmacniacz. Ew można posłuchać zestawu poprzez wyjście słuchawkowe.

Sprzedaję tylko komplet.

Pod linkiem zdjęcia i ogłoszenie na OLX
https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-ke ... jKlIR.html

Zapraszam do kontaktu!
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Re: Kenwood - KA 4040 R + DP 3050 L + KT 1030L + Gratis

#2

Post autor: pan_winyl »

Ogłoszenie nie aktualne - temat do zamknięcia. Pozdrawiam nowego właściciela i w razie czego zapraszam do kontaktu :)
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
Zablokowany