Lenco L78 SPRZEDAM

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
analogowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2013, 17:20

Lenco L78 SPRZEDAM

#1

Post autor: analogowy »

Sprzedam gramofon Lenco L78 w kolorze czarnym. W urządzeniu zostały wymienione stare gniazda na nowe lepsze. Dodatkowo zamontowano gniazdo masowe, oddzielono plintę od masy, wszystkie przewody sygnałowe również zostały wymienione. Smary w gramofonie są nowe, całe urządzenie jest wyregulowane i nasmarowane, wszystkie funkcje działają prawidłowo, jednym słowem Lenco nie wymaga wkładu finansowego, dla estety można lepiej wypolerować klapę. W ramieniu są nowe pryzmy, wadliwy element w tym modelu który często ulega zniszczeniu. Gramofon posiada wkładkę mm RFT i generalnie powinien posłużyć długie lata. Klapa gramofonu z tyłu jest lekko pęknięta i to właściwie wszystko z elementów do których można się doczepić. Gramofon jest moją własnością, nie handluję sprzętem dlatego nie żałowałem na niego pieniędzy by doprowadzić go do takiego stanu w jakim sprzedaję. Wszystkie prace wykonał chyba wszystkim znany Esdarek. Odbiór najlepiej osobisty, ze względu na delikatność sprzętu, co do innych opcji to myślę że zawsze można się dogadać. Szczerze polecam ten gramofon... Proszę pisać najlepiej na mój adres: tylkojeden2@o2.pl
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4048
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Lenco L78 SPRZEDAM

#2

Post autor: trafalgar »

Cena?
Awatar użytkownika
analogowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2013, 17:20

Re: Lenco L78 SPRZEDAM

#3

Post autor: analogowy »

Cena jaka by mnie interesowała to 1500.
Acid
Posty: 70
Rejestracja: 06 paź 2015, 22:16
Gramofon: Denon Dp47f
Lokalizacja: Lublin

Re: Lenco L78 SPRZEDAM

#4

Post autor: Acid »

Jakieś zdjęcia by się przydały ;)
Denon DP 47F - Denon DL-160 / MC Denon DL-103 / Audio Physic Tempo 25 / Hegel H20 / Hegel P20 / Hegel CDP4mk2
ODPOWIEDZ