Włodzimierz Wysocki - licytacja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hen1
Posty: 34
Rejestracja: 12 paź 2015, 11:47
Gramofon: Brązowy
Lokalizacja: Roztocze

Włodzimierz Wysocki - licytacja

#1

Post autor: hen1 »

JacK pisze:Jeżeli licytacja odbywałaby się na PW lub mailem uważam że powinna być dopuszczalna. Nie bardzo rozumiem dlaczego gdy ktoś chce w taki sposób sprzedać nie może tego zrobić przez forum tylko od razu musi sponsorować allegro.

Odświeżę temat.
mam parę zdublowanych płyt Włodzimierza Wysockiego, wydanie rosyjskie. Stan według oceny mojej 3+ może trochę lepiej, chyba nawet mono. Jeżeli ktoś kolekcjonuje takie płyty, lub słucha i nie będzie mu przeszkadzało czasami jakieś lekkie smażenie wystawiam na licytację. od 1 grosza. Jutro postaram się zamieścić tytuły i zdjęcia. Wylicytowaną kwotę jeżeli będą chętni, prosił bym o przesłanie na Wsparcie finansowe dla forum

Chyba umieściłem w złym miejscu, :? Proszę Wojtka o przeniesienie na właściwe. :)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#2

Post autor: darkman »

Hej hen, właściwe to giełda po prostu forumowa.
Wystawiasz wg. regulaminu aukcję forumową z oznaczeniem czasu początku i zakończenia. Masz tam regulamin giełdowy Jakiś kłopot z przeniesieniem/założeniem masz? To pisz.
(kpiujesz tam z odpowiednią warstwą text, a tu wybierasz wyrzyknik w górnym prawym roku i zgłaszasz post - w treści piszesz co chcesz z nim zrobić (np usunać).
Awatar użytkownika
hen1
Posty: 34
Rejestracja: 12 paź 2015, 11:47
Gramofon: Brązowy
Lokalizacja: Roztocze

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#3

Post autor: hen1 »

Nie poznałem jeszcze dokładnie sposobu poruszania się tutaj, dlatego poprosiłem Wojtka o przeniesienie jeżeli jest to możliwe, za co będę wdzięczny. :)

Chciałem umieścić to z tym cytatem.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15126
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#4

Post autor: darkman »

A to tak można?
Ja też nie znam jeszcze wszystkich sztuczek i się kurde sam męczę jak ten gupek czyli jak zwykle, a wystarczyło pomyśleć.
Dzięki za wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41550
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Włodzimierz Wysocki - licytacja

#5

Post autor: Wojtek »

Wydzieliłem :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
hen1
Posty: 34
Rejestracja: 12 paź 2015, 11:47
Gramofon: Brązowy
Lokalizacja: Roztocze

Re: Włodzimierz Wysocki - licytacja

#6

Post autor: hen1 »

Serdeczne dzięki za przeniesienie Wojtku. :) "Odkurzam" teraz powoli płyty do przedświątecznego grania, może jeszcze coś innego zdublowanego znajdę więc wrzucę tu.
Moja prośba o sugestie do kiedy trzymamy tą aukcję.? Do Mikołaja, gwiazdki czy do sylwestra.? Jeżeli sprzedaż dojdzie do skutku, cała kwota idzie na utrzymanie forum. Nie będę sponsorował znanego nam portalu p.t.
" A...", wolę zasilić nasze fundusze.
Zapraszam też innych do poszperania dubletów i podrzucenie tu w celu ... Wsparcie finansowe dla forum.

Pozdrawiam :)
Heniutek
ODPOWIEDZ