Winyle na sprzedaż.

Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15176
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Winyle na sprzedaż.

#31

Post autor: darkman »

Frey pisze:
31 gru 2022, 13:07
dale pisze:
31 gru 2022, 11:54
Dostęp do giełdy można zrobić od jednego posta - przywitać się na forum wypada, a traktowanie forum jako darmowego drzewa. gdzie mozna przypiąć kartkę "sprzedam", i nieporozumienia wynikające z tego, nie licują z powagą miejsca i Użytkowników.
Limit postów to żadne zabezpieczenie. Nabić odpowiednią ilość durnych postów to jest moment. Wystarczy zajrzeć do tematu covidowego albo o polityce :D Tam rzeczywiście widać powagę tego miejsca i użytkowników. Poza tym co to za problem, że człowiek rejestruje się na forum, wrzuca sprzęt, sprzedaje i znika? Regulaminem to nie jest zabronione, a korzyść obustronna. Jeżeli nie jest zainteresowany życiem forum i traktuje to jako kolejną platformę sprzedażową to dlaczego nie?

Panowie, którzy tak ochoczo zabraliście się za "krzyżowanko" (nie pierwszy raz i niestety nie ostatni) zapomnieliście w tym wszystkim, że zgodnie z regulaminem nie komentujemy cen. Chciał człowiek wystawić u nas najdrożej jego wola, najwyżej nie sprzeda, a my nie kupimy.
Jak nowy forumowicz to można się wyżyć, a jak stare wygi wystawiają sprzęty z cenami z przysłowiowej dupy i potem wiszą miesiącami to już skomentować nie można. Nieładnie tak dzielić. :lol:
Freyju, całkiem się z Tobą nie zgodzę. Jednak obaj za długo tu jesteśmy by mnie się chciało pisać, a Tobie czytać. :) Natomiast chętnie o tym pogadam przy piwie. Zwłaszcza, że obecnie dość blisko rezyduję.
p.s. może tylko jedno - regulaminu to tu nikt niemalże nie przestrzega od jakiegoś czasu, co bywa faktycznie uciążliwe. I tu się zgodzę.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2400
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Winyle na sprzedaż.

#32

Post autor: dale »

Wiesz Frey, chciałem Ci to wszystko wytłumaczyć, ale po co? I tak nie zrozumiesz... To kwestia wychowania i kultury.
Awatar użytkownika
herodot
Posty: 101
Rejestracja: 27 maja 2020, 22:25
Gramofon: P Pl-30LII z D DL301

Re: Winyle na sprzedaż.

#33

Post autor: herodot »

Tylko, że Frey ma sporo racji! Nikt już nie trzyma się punktu regulaminu o niekomentowaniu cen (łącznie z Adminem:)). Mi to akurat zupełnie nie przeszkadza, ale punkt regulaminu może warto byloby zmienić. Jeśli ktoś wystawi cokolwek w cenie bez sensu, to rynek go zweryfikuje. Jeśli ktoś uważa z kolei, że giełda forumowa to arkadia, miejsce gdzie ceny zawsze są super niskie, a sprzet w idealnym stanie to życzę powodzenia. Zwłaszcza gdy sprzedaje zupełny świeżak. Fajnie, ze ktoś zauważył, że ta oferta jest troszkę "nietentego", ale robienie z tej sprawy trzech stron opery mydlanej jest co najmniej dziwne. Adminowi proponuję zrobić ciach ciach i załozyć jakiś temat dyskusyjny o funkcji i roli giełdy.
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1159
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Winyle na sprzedaż.

#34

Post autor: pawelgrab »

Słuszna uwaga :obscene-moneypiss: to, spadam na analog EOT :lol:
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
Frey
Posty: 502
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:13
Gramofon: Dual 604
Lokalizacja: Bytom

Re: Winyle na sprzedaż.

#35

Post autor: Frey »

dale pisze:
31 gru 2022, 13:39
Wiesz Frey, chciałem Ci to wszystko wytłumaczyć, ale po co? I tak nie zrozumiesz... To kwestia wychowania i kultury.
Trochę mi przykro. Po jednej wypowiedzi zostałem przez Ciebie zaszufladkowany jako jednostka bezrozumna i niekulturalna. Jeszcze się rodzicom oberwało, bo nie potrafili mnie wychować jak należy. :cry:

Chciałem tylko zauważyć, że nie wszystko co dzieje się w tym wątku jest na miejscu. Żeby była jasność, mnie też nie podoba się zachowanie autora wątku. Jednak ja osobiście gdybym był zainteresowany tymi płytami kwestię oferty i ewentualnych cen omówiłbym ze sprzedającym kanałem prywatnym. Z jednej strony zawsze tak robię ponieważ uważam, że tak należy i jest "kulturalnie". Z drugiej strony tak wymaga regulamin tego forum. Z trzeciej strony ponieważ znając uwielbienie szacownych forumowiczów do drwin wiem, że skończyłoby się to tak jak w tym wątku.
darkman pisze:
31 gru 2022, 13:28
Freyju, całkiem się z Tobą nie zgodzę. Jednak obaj za długo tu jesteśmy by mnie się chciało pisać, a Tobie czytać. :) Natomiast chętnie o tym pogadam przy piwie. Zwłaszcza, że obecnie dość blisko rezyduję.
p.s. może tylko jedno - regulaminu to tu nikt niemalże nie przestrzega od jakiegoś czasu, co bywa faktycznie uciążliwe. I tu się zgodzę.
Absolutnie masz do tego prawo.
Co do rozmówek przy piwie to bardzo chętnie ale wolałbym o sprzęcie i muzyce :D Chociaż przy Twoim doświadczeniu to pewnie głównie byłbym słuchaczem.

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich i zajmijmy się sylwestrem z najbliższymi zamiast sprzeczać się na forum :dance:
Dual 604 by Olsza || Dual M20E || Buphono by Wydra
Raspberry Pi 4B || Audiolab 6000CDT || SMSL DO200 MKII
Atoll PR200/AM100 Signature || Infinity RS 6000A by Martynka
Sennhesier HD 6XX || B&W PX7 S2 || Sennheiser Momentum M2
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4082
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Winyle na sprzedaż.

#36

Post autor: trafalgar »

A to się gosicu zdziwi,jak wpadnie na forum 2 raz,że trzy strony postów natrzepane w jego temacie. :lol:
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1690
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Winyle na sprzedaż.

#37

Post autor: MacPhisto »

Temat się rozkręcił jak urodziny wąsacza :lol:
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15176
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Winyle na sprzedaż.

#38

Post autor: darkman »

MacPhisto pisze:
31 gru 2022, 18:21
Temat się rozkręcił jak urodziny wąsacza :lol:
Właśnie miałem to samo wrażenie ;)
Ludzie potrzebują igrzysk, bo nudno czasem. Takie tematy wywołują emocje, znak czasów.
Awatar użytkownika
hansolo
Posty: 288
Rejestracja: 03 lut 2021, 17:08
Gramofon: Metz tx 4963
Lokalizacja: B-B

Re: Winyle na sprzedaż.

#39

Post autor: hansolo »

Tematy się rozkręciły a i tak niewiele z nich wyszło pozytywnego :roll:
Metz tx4963, pre Tisbury Audio Domino, Rotel ra-1062
Denon dcd-1290, Pioneer pd s601, dac Musical Fidelity V90, Google chromecast audio, Marantz sd4050, Magnat All Ribbon 5a
ODPOWIEDZ