Sprzedam płyty Groundation, Fat Freddy's Drop, Bob Marley

ODPOWIEDZ
vleg3nd
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2014, 17:34

Sprzedam płyty Groundation, Fat Freddy's Drop, Bob Marley

#1

Post autor: vleg3nd »

Witajcie!

Do sprzedania mam kilka reggae płyt. Na życzenie mogę wystawić na allegro. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. Do każdej płyty dodaję antystatyczną folię wewnętrzną i dodatkowo folię zewnętrzną na cały album.

Lista płyt wraz ze stanem:
1. Groundation - Young Tree, płyta raz odsłuchana więc jej stan określam na nowy. Wydanie winyl 180 gram, 2LP Gatefold. Cena 100zł
2. Groundation - Each One Teach One, płyta raz odsłuchana więc jej stan określam na nowy. Wydanie winyl 180 gram, 2LP Gatefold. Cena 80zł
3. Groundation - We Free Again, płyta raz odsłuchana więc jej stan określam na nowy. Wydanie winyl 180 gram, 2LP Gatefold. Cena 80zł.
4. Groundation - We Dub Again, płyta raz odsłuchana - nowa. Wydanie winyl 180 gram, 1LP. Cena 70zł.
5. Groundation - Upon the Bridge, płyta raz odsłuchana - nowa. Wydanie winyl 180 gram, 2LP Gatefold. Cena 80zł.
6. Groundation - Here I Am, płyta raz odsłuchana - nowa. Wydanie winyl 180 gram, 2LP Gatefold. Cena 80zł.
7. Groundation - Building an Ark, płyta raz odsłuchana, więc nowa. Wydanie limitowane 1000 sztuk, winyl 180 gram 2LP Gatefold. Cena 200zł.

1. Fat Freddy's Drop - Big BW, raz odsłuchana więc oceniam ją jako nowa. Wydanie 2LP. Cena 80zł.
2. Fat Freddy's Drop - Based on a true story, stan taki jak wyżej. Wydanie 2LP, Cena 80zł.
3. Fat Freddy's Drop - Blackbird, stan taki jak wyżej. Wydanie 2LP. Cena 80zł.
4. Fat Freddy's Drop - Silver and Gold - singiel 12' 45rmp. Wydanie 1LP, limitowany nakład. Cena 100zł.

1.East West Rockers - Ciężkie czasy, wydanie 1LP, raz odsłuchana. Cena 100zł.

Przy zakupie kilku sztuk oczywiście możliwa negocjacja ceny. Jutro dopiszę inne pozycje jakie posiadam. Mam całą dyskografię Radikal Dub Kolektiv, kilka płyt Bob Marley and The Wailers i inne.
headowski
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2015, 17:15

Re: Sprzedam płyty Groundation, Fat Freddy's Drop, Bob Marle

#2

Post autor: headowski »

Witam,

czy temat LP Fat Freddy's jest aktualny?

pozdrowienia

Paweł
ODPOWIEDZ