Kupię Knosti Disco-Antistat

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kichal
Posty: 439
Rejestracja: 28 sie 2016, 21:56
Gramofon: Technics SL-5300
Lokalizacja: Częstochowa

Kupię Knosti Disco-Antistat

#1

Post autor: Kichal »

Czołem,
Kupię używaną (ale nie "zmordowaną") knosti disco antistat. Widziałem, że parę osób na forum sprzedawało, a na OLX właśnie ktoś mi zwinął sprzed nosa fajny zestawik :( Nie zależy mi na płynie, najważniejszy sam osprzęt, byleby w przyzwoitej cenie (tak, wiem, że na Wamacie można kupić za 139zł bez płynu, ale widziałem lepsze oferty :D).

Ktoś może napisać "Zaraz, zaraz, przecież knosti sama w sobie kosztuje grosze" - jest w tym sporo racji, ale odpowiedź jest taka - zaczynam przygodę z winylami i zdecydowanie wolę kupić za każdy zaoszczędzony pieniądz płytę ponieważ mam ich niewiele, także nawet urwane 50 czy 70zł w porównaniu do nowej to dla mnie płyta czy dwie do przodu i więcej radości :D
Jest: Technics SL-5300 // Dual CV-1400 // Canton GLX-100
Były: ITT HiFi 8012, Pioneer SPL-40, Pro-Ject Debut III DC Esprit, Kenwood KA-3700
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4048
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Kupię Knosti Disco-Antistat

#2

Post autor: trafalgar »

Kup samą wanienkę i zacisk ma płyty,można kupić osobno na alle...u jednego sprzedawcy(t69).Wyjdzie tanio i masz nuffke nie śmiganą.
Awatar użytkownika
Kichal
Posty: 439
Rejestracja: 28 sie 2016, 21:56
Gramofon: Technics SL-5300
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kupię Knosti Disco-Antistat

#3

Post autor: Kichal »

Jest to jakaś opcja, 110zł wychodzi za ten zestaw wtedy, a muszę jeszcze zamówić koperty antystatyczne i szczotkę welurową to akurat może wszystko w jednym zamówieniu załatwię i bym w 200 się zmieścił :D Dzięki za informację !

Ale jak coś to i tak możecie pisać z propozycjami jeśli coś macie, mogę odebrać w Częstochowie lub po przyszłym weekendzie w Krakowie.
Jest: Technics SL-5300 // Dual CV-1400 // Canton GLX-100
Były: ITT HiFi 8012, Pioneer SPL-40, Pro-Ject Debut III DC Esprit, Kenwood KA-3700
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupię Knosti Disco-Antistat

#4

Post autor: klin »

Taniej raczej nie kupisz a będziesz miał przynajmniej nowe :) tylko stojaka brak a on dość pomocny... Chyba że sam coś zmontujesz za grosze.
Awatar użytkownika
Kichal
Posty: 439
Rejestracja: 28 sie 2016, 21:56
Gramofon: Technics SL-5300
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kupię Knosti Disco-Antistat

#5

Post autor: Kichal »

Właśnie coś takiego było za 120 zeta jeszcze ze szczotkami, które też planowałem kupić więc trochę żałuję, że nie łyknąłem od razu, ale z drugiej strony nie ma tego złego bla bla :D

http://www.olx.pl/oferta/myjka-do-plyt- ... b34418230e

Dostanę kasę w październiku to zainwestuję, bo ostatnio płyty przetarłem mikrofibrą jakąś tanią i mi się strasznie poelektryzowały i strzelają :D Obym tylko dostał stypendium na uczelni to się obkupię jak trzeba we wszystko, a jeszcze monitorki trzeba kupić xD Dzięki za informacje !
Jest: Technics SL-5300 // Dual CV-1400 // Canton GLX-100
Były: ITT HiFi 8012, Pioneer SPL-40, Pro-Ject Debut III DC Esprit, Kenwood KA-3700
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupię Knosti Disco-Antistat

#6

Post autor: klin »

Możesz i mikrofibra jakąkolwiek tylko namocz w miksturze forumowej...
ODPOWIEDZ