LP - BLACKOUT okładka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

LP - BLACKOUT okładka

#1

Post autor: JacK »

Udało mi się zdobyć polski winyl BLACKOUT. Płyta w bardzo dobrym stanie , natomiast okładka wygląda jakby ją pies zeżarł i wypluł. W związku z tym może ktoś chce pozbyć się okładki do tego albumu w dobrym stanie np. takim jak na poniższym foto. Dobrze zapłace.
Załączniki
LP - BLACKOUT.jpg
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

LP - BLACKOUT okładka

#2

Post autor: eenneell »

Moja , to i okladka i płytka jakby przeszla przez wyżymaczkę we "Frani" :)
No cóż 67r :!:
"Pozwólcie nam żyć"- nie dla Nalepy i Miry... :(
Jak się słucha to z łezką w oku :(
Awatar użytkownika
loamesoile
Posty: 381
Rejestracja: 23 lut 2011, 17:44
Kontakt:

LP - BLACKOUT okładka

#3

Post autor: loamesoile »

W ogóle polskie winyle z lat 60tych i 70tych ciężko znaleźć w przyzwoitym stanie, jeśli chodzi o opakowanie, bo płyty bardzo często faktycznie dają radę zadziwiająco dobrze w porównaniu do tego, w co są opakowane :lol:
Za dużo ciągle naciągaczy, którzy próbują opchnąć "ultra-rzadki rarytas" w stanie "dobry+++" za zbyt wysokie kwoty do ich faktycznej wartości, a naprawdę dobrze zachowanych egzemplarzy ze świecą szukać. To też wina tego, że te ówczesne gatefoldy robiono chyba z papieru toaletowego. Przynajmniej moje wszystkie polskie winyle z tego okresu sprawiają takie wrażenie, podczas gdy zagraniczne zdecydowanie rzadziej!
Awatar użytkownika
kwiczasty
Posty: 26
Rejestracja: 04 maja 2011, 20:24

Re: LP - BLACKOUT okładka

#4

Post autor: kwiczasty »

JacK pisze: jakby ją pies zeżarł i wypluł.
to samo mam z płytą Niemena "Sukces"
niestety nie posiadam okładki na sprzedaż.
ODPOWIEDZ