M. Fogg, The Beatles, Pink Floyd

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzyś
Posty: 467
Rejestracja: 23 kwie 2010, 21:52

M. Fogg, The Beatles, Pink Floyd

#1

Post autor: Krzyś »

Poszukuję następujących płyt:
  • Various Artists
    1. Muza SX1518 Warszawo ty moja Warszawo - Mój Warszawski dzień (nie posiadam)
    2. Muza SX1815 Nie oczekuję dziś nikogo i inne piosenki Zbigniewa Kaszkura i Zbigniewa Zaperta (nie posiadam)
    3. Muza SXL0550 Przypominamy przeboje - Opole '69 (nie posiadam)
      --lub--
    4. Muza XL0208 Warszawa da się lubić (nie posiadam)
      --lub--
    5. Muza XL0428 Niezapomniane przeboje Zygmunta Karasińskiego (1 egz. - w drodze)
    6. Pronit SXL0868 Pięcioraczki (posiadam kopię -VG)
    7. Muza L0199 1000 taktów muzyki tanecznej (1) (posiadam kopię G)
    8. Muza N0587 Telewizyjna giełda piosenki (3) (nie posiadam)
    9. N0023 (nie posiadam)
    • i wszystko inne Fogga na płytach szelakowych (pod warunkiem, że nie było wydane na żadnym studyjnym LP/SP/EP)
  • Mieczysław Fogg
    1. SP-066 (A. Siwy włos/B. Kochana) (mam 1 egz. w stanie GOOD na moje jeszcze niewyrobione ucho, 2 egzemplarz oceniony przez sprzedawcę na bdb- (na skali DST, DB, BDB, idealna) jeszcze nie słuchany, ale bardzo-dobrze to on nie wygląda) - tutaj oczekuję tylko na egzemplarz w idealnym stanie (nie chodzi mi o egzemplarz w idealnym stanie jak na swój wiek, ale o egzemplarz w idealnym stanie)
    2. L0004 (mam 4 egz., w stanie --GOOD, -GOOD, GOOD i VG-) - tutaj oczekuję tylko na egzemplarz w idealnym stanie (nie chodzi mi o egzemplarz w idealnym stanie jak na swój wiek, ale o egzemplarz w idealnym stanie)
    3. Muza SX1263 Zawsze będzie czegoś Ci brak... (mam 3 egz. w takim mniej więcej stanie) - tutaj oczekuję tylko na egzemplarz w idealnym stanie (nie chodzi mi o egzemplarz w idealnym stanie jak na swój wiek, ale o egzemplarz w idealnym stanie)
    4. RSW R0465 - pocztówka dźwiękowa (Nie kochać w taką noc to grzech) (posiadam 1 egz. stan wizualny VG++, odsłuch G++, ale pocztówki chyba tak mają :morda: - oczekuję tylko egzemplarza o IDEALNYM odsłuchu)
    • oraz wszystko na płytach szelakowych, tak przedwojennych jak i powojennych (o ile nie było wydane również na LP/SP/EP)
    Płyty zamierzam przetransferować. Oczekiwany stan - w zasadzie dowolny (chyba, że zaznaczono inaczej) - gdyż zdublowane egzemplarze będą służyły do uzupełniania uszkodzonych miejsc w zrobionych już transferach. Jeżeli ktoś ma jedną z tych płyt, ale nie chce sprzedać, a chciałby za to np. pożyczyć, to również byłbym wdzięczny (będę to transferować na lenco l-75, jeszcze-nie-wiem-jaka-igła-i-wkładka, postaram się wszystko skonfigurować tak, aby płytom nie stała się żadna zbędna krzywda, jestem gotów opłacić przesyłkę w obie strony)

    jak widać - szukam wszystkich unikalnych nagrań M. Fogga
  • The Beatles - na razie tylko bootlegi (wcześniej pisałem o Please Please Me, ale mam już egz. w stanie idealnym, co prawda z demoludów czyli wydanie węgierskiej Pepity, ale chyba mi to wystarczy (: przynajmniej na razie).
  • Pink Floyd
    1. Ze względu na niedobór kasy Pink Floyd na razie nie (ale u dołu i tak moja wish-lista)
    2. Single z Sydem Barretem
    3. Piper At The Gates Of Dawn
    4. A Saucerful of Secrets
    5. More
    6. Atom Heart Mother
    7. Meddle (chyba tam było Echoes?)
    8. Wish You Were Here
    9. The Wall
    Płyty zasadniczo mają być do słuchania - więc jak najlepszy stan, wydanie dowolne (chyba, że w ostatnich latach było wznowienie, to sobie kupię w sklepie)
  • Syd Barrett - wszystko
Szczerze mówiąc nie spodziewam się rewelacji po tym poście (tzn. 0 odzewu przez najbliższe 20 lat - bo mam zbyt sprecyzowane wymagania), ale jak ktokolwiek kiedykolwiek trafi na niego i będzie miał do sprzedania cokolwiek z tej listy, to będzie dobrze.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2010, 15:43 przez Krzyś, łącznie zmieniany 2 razy.
warm regards,
Krzysztof Kaspruk

Gramofon: Sharp RP-107/117 x3, Sharp Optonica RP-114, Lenco L75, Technics SL-BL3
Wkładka: Stanton L720EE (T4P), Stanton 500v3
Wieża: Sony
Awatar użytkownika
Jaskier
Posty: 390
Rejestracja: 16 lis 2010, 22:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

M. Fogg, The Beatles, Pink Floyd

#2

Post autor: Jaskier »

Jeśli temat dalej aktualny, to w sprawie Pinków Floydów chyba będę mógł Ci jakoś pomóc.
ODPOWIEDZ