Kilka polskich płyt

ODPOWIEDZ
marianoaitaliano
Posty: 126
Rejestracja: 13 sty 2023, 14:15
Gramofon: Toshiba SR-255
Lokalizacja: UK

Kilka polskich płyt

#1

Post autor: marianoaitaliano »

Poszukuje następujących polskich płyt - jeżeli ktoś z was ma coś z tej listy na sprzedaż piszcie :) NIby są jakieś sztuki na portalach aukcyjnych ale zawsze to lepiej od kogoś z forum, przynajmniej sprawdzone źródło no i może ktoś ma kilka z tej listy żeby jedną przesyłką załatwić. Przesyłka do PL oczywiście, odbiorę sobie od rodziny jak będę w kraju :)

z 12''
Bajm - Chroń Mnie
Budka Suflera - Ratujmy co się da
Izabela Trojanowska - Iza
Kombi - Kombi



z 7''
Marek Biliński - Dom W Dolinie Mgieł / Ucieczka Z Tropiku

18/06 - aktualizacja. Byłem właśnie w PL i odebrałem dużo z tej listy :)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2023, 23:11 przez marianoaitaliano, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15192
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Kilka polskich płyt

#2

Post autor: darkman »

marianoaitaliano pisze:
13 kwie 2023, 14:31
Wały Jagiellońskie - Etykieta zastępcza
Mam, NM/EX+ z niewielkim ringwear, jak na ten rok wydania to okładka NM-.Muza SX2379,
Mam też Wały Jagiellońskie - Dziękujemy, stan NM- okładka cała, dość ładna z lekka plamą zaciekową jakby na VG+ bez otarć Pronit PLP0031,

Obie z epoki na 1Press, od nowości u mnie, zatem wycena pewna, może po dwa przesłuchania, pewnie.
Mam też Małe Wuwu Muza SX2650, bez gry planszowej z tego co widzę, stan też jakoś EX+/EX ładnie zachowane. Coś tam jeszcze ale pewnie w swoim wątku wystawię. To zapraszam jakby co, choć tylko te Wały mam z powyższej listy - to może nie warto bo wolisz nieco gorsze stany. :)
marianoaitaliano
Posty: 126
Rejestracja: 13 sty 2023, 14:15
Gramofon: Toshiba SR-255
Lokalizacja: UK

Re: Kilka polskich płyt

#3

Post autor: marianoaitaliano »

darkman pisze:
13 kwie 2023, 14:57
Coś tam jeszcze ale pewnie w swoim wątku wystawię.
O, jak coś polskiego by się jeszcze znalazło o czym nie wspomniałem to chętnie poczekam na wystawienie wszystkiego co masz w odpowiednim wątku - mam co prawda dużo dużo dłuższą listę życzeń (bo kto jej nie ma), ale zaczynam od uzupełnienia ''najpilniejszych'' braków, niemniej jak się trafi coś z mniej pilnej listy to kto wie :)
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4089
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Kilka polskich płyt

#4

Post autor: trafalgar »

darkman pisze:
13 kwie 2023, 14:57
marianoaitaliano pisze:
13 kwie 2023, 14:31
Wały Jagiellońskie - Etykieta zastępcza
Mam, NM/EX+ z niewielkim ringwear, jak na ten rok wydania to okładka NM-.Muza SX2379,
Mam też Wały Jagiellońskie - Dziękujemy, stan NM- okładka cała, dość ładna z lekka plamą zaciekową jakby na VG+ bez otarć Pronit PLP0031,

Obie z epoki na 1Press, od nowości u mnie, zatem wycena pewna, może po dwa przesłuchania, pewnie.
Mam też Małe Wuwu Muza SX2650, bez gry planszowej z tego co widzę, stan też jakoś EX+/EX ładnie zachowane. Coś tam jeszcze ale pewnie w swoim wątku wystawię. To zapraszam jakby co, choć tylko te Wały mam z powyższej listy - to może nie warto bo wolisz nieco gorsze stany. :)
A Wanda i Banda " Mamy czas" z epoki nie posiadasz? Wiem ,że nie kosztuje majątku,ale wolę zakupić od kogoś z forum,kto ma może dubla.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15192
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Kilka polskich płyt

#5

Post autor: darkman »

Art, Bandu i Wandu sobie zostawiłem po prostu, bo fajne. Lubię te Kwietniewsko, bo ma charakterystyczny głos :)
Marcinus
Posty: 366
Rejestracja: 05 sty 2021, 13:08
Lokalizacja: Jarocin

Re: Kilka polskich płyt

#6

Post autor: Marcinus »

A Wanda i Banda " Mamy czas" z epoki nie posiadasz? Wiem ,że nie kosztuje majątku,ale wolę zakupić od kogoś z forum,kto ma może dubla.
Mam "Nie będę Julią" minta z epoki, okładka EX, jeśli byłbyś zainteresowany to mogę się wymienić na cuś innego. Choć jakoś tłoczenia tej płyty jest taka se.
ODPOWIEDZ