Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

Tematy wspólne dla wszystkich gatunków muzycznych
Zablokowany
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#91

Post autor: krolix »

Wiem, że Winters mógł prowokować Wojtka ale czy ktoś mnie oświeci czym tak bardzo narazili się Vinylpiotrek, a zwłaszcza Robert?
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#92

Post autor: zoombie »

krolix pisze:Wiem, że Winters mógł prowokować Wojtka ale czy ktoś mnie oświeci czym tak bardzo narazili się Vinylpiotrek, a zwłaszcza Robert?
Przecież czytałeś ten wątek, sam cytowałeś niektóre wpisy, więc powinieneś zauważyć, a jeśli nie - to zacznij od początku.

W skrócie:
Wojtek pisze:Koledzy "oponenci" chyba nie zrozumieli jednej kluczowej rzeczy w moim ostatnim, dość burzliwym wpisie.
Mi się po prostu skończyła już cierpliwość do tolerowania ślepej i snobistycznej "opozycji", która tylko szkodzi forum.

Nie będzie "wishful thinking". Będzie kopniak w dupę.
Żegnamy w związku z tym kolegów Winters i vinylpiotrek.
A Robert poleciał za to (to znaczy to była ta kropla przepełniająca kielich goryczy, bo wcześniej też się najwyraźniej czymś narażał, ale tego akurat za bardzo nie wyłapałem, no może tym, że tworzył kontrowersyjne wątki, takie jak np. ten):
Robert007Lenert pisze:Wnioskuję do admina o zbanowanie użytkownika Wojtek. Ilość i waga epitetów jakimi raczy innych forumowiczów nie powinna być tolerowana. Z poważaniem. Robert Lenert
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#93

Post autor: krolix »

zoombie pisze:
krolix pisze:Wiem, że Winters mógł prowokować Wojtka ale czy ktoś mnie oświeci czym tak bardzo narazili się Vinylpiotrek, a zwłaszcza Robert?
Przecież czytałeś ten wątek, sam cytowałeś niektóre wpisy, więc powinieneś zauważyć, a jeśli nie - to zacznij od początku.

W skrócie:
Wojtek pisze:Koledzy "oponenci" chyba nie zrozumieli jednej kluczowej rzeczy w moim ostatnim, dość burzliwym wpisie.
Mi się po prostu skończyła już cierpliwość do tolerowania ślepej i snobistycznej "opozycji", która tylko szkodzi forum.

Nie będzie "wishful thinking". Będzie kopniak w dupę.
Żegnamy w związku z tym kolegów Winters i vinylpiotrek.
Twój wpis nic nie wyjaśnia. Jest tu mowa o jakiejś opozycji ale ja takowej nie zauważyłem. OK, spostrzegłem kiedyś coś, co można było traktować jako prowokację Wintersa wymierzoną w Wojtka, ale Vinylpiotrek? Chodzi o temat "Co kręcisz?"? Czy też o coś w tematach sprzętowych?
A Robert poleciał za to (to znaczy to była ta kropla przepełniająca kielich goryczy, bo wcześniej też się najwyraźniej czymś narażał, ale tego akurat za bardzo nie wyłapałem, no może tym, że tworzył kontrowersyjne wątki, takie jak np. ten):
Robert007Lenert pisze:Wnioskuję do admina o zbanowanie użytkownika Wojtek. Ilość i waga epitetów jakimi raczy innych forumowiczów nie powinna być tolerowana. Z poważaniem. Robert Lenert
Widzisz, sam nie wiesz o co chodzi. :twisted: A ten tekst Roberta jest całkiem sensowny, dlatego ponawiam pytanie o to, czym tak naprawdę on się naraził?
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#94

Post autor: zoombie »

No cóż, pochodzę z pokolenia, które czytało między wierszami ....
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#95

Post autor: misienka2008 »

Na Forum modelarskim Kartonwork.pl jest dzial: " A tu kazdemu mozesz przywalic " jako swojego rodzaju zawor bezpieczenstwa, pomieszczenia z miekkimi scianami. Tam mozna nie narazajac sie na bana uprawiac bijatyki slowne. Uzywanie brzydkich slow zabronione. Gdyby pojawila sie jakas niebezpieczna dyskusja Wojtek moglby przekierowac ja do takiego utworzonego tu dzialu i niech sie tluka i dyskutuja ile wlezie. A kazdy czytajacy robi to na wlasne ryzyko. Tu jest tylko: " Jak ktos ma cos do Admina " a to chyba za malo. Troche winy ponosza tez ci ktorzy wlaczaja sie w takie dyskusje. To je podtrzymuje. Zlekcewazyc z zimna krwia i watek sam umrze.
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#96

Post autor: krolix »

zoombie pisze:No cóż, pochodzę z pokolenia, które czytało między wierszami ....
Problem w tym, że mogłeś przeczytać coś, czego tam wcale nie ma.
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#97

Post autor: cezi »

misienka2008 pisze:Na Forum modelarskim Kartonwork.pl .....
Też czytuję - jestem biernym użytkownikiem - Bozia talentu modelarskiego nie dała. Koniec offtopa
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#98

Post autor: Reymont »

Ogólnie rzecz biorąc to wszyscy chyba wylecieli za forsowanie swoich gównoteorii o wyższości jednych gustów nad innymi.
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#99

Post autor: misienka2008 »

Jeszcze taka moja mała dywagacja, bo nie mogę się powstrzymać:

Ta dyskusja była, logicznie rzecz biorąc, chybiona od początku. Kiczowatość przecież dotyczy stopnia jakości wykonania. Na jednym biegunie jest artyzm, profesjonalizm - na drugim kicz, tandetne wykonanie. Koncertu, obrazu, sztuki teatralnej... I to faktycznie można oceniać i krytykować. Gust to upodobania i tu nie ma miejsca na dyskusje. Zawartość dzieła sztuki sama w sobie może być dla kogoś tylko interesująca lub nie.

Pozdrawiam

Ile przeciętnie trwa taka banicja? Chłopaki mają szansę na powrót? :think:
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#100

Post autor: JacK »

misienka2008 pisze:Ile przeciętnie trwa taka banicja? Chłopaki mają szansę na powrót?
Pytanie czy chcieliby powrócić, na ich miejscu olałbym forum na którym mnie nie chcą.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#101

Post autor: eenneell »

JacK pisze:
misienka2008 pisze:Ile przeciętnie trwa taka banicja? Chłopaki mają szansę na powrót?
Pytanie czy chcieliby powrócić, na ich miejscu olałbym forum na którym mnie nie chcą.
Jako ostatni "niezbanowany" mogę puścić postulat o odbanowanie "zbanowanych"!
Zakładając, że nie bedą się wymądrzać i pozostaną "cichymi obserwatorami"...czyli

"starając się nie niszczyć" wizerunku Forum dalej tegoż nie popsować"
Awatar użytkownika
Waluch
Posty: 421
Rejestracja: 25 lip 2011, 12:27
Lokalizacja: Białystok

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#102

Post autor: Waluch »

eenneell pisze: mogę puścić postulat o odbanowanie "zbanowanych"!
brakuje Ci wypowiedzi któregoś ze zbanowanych ?
czy chcesz się bawić w adwokata ?

to chyba nie ma sensu, szkoda Twoich nerwów i czasu

W tej kwestii mam podobne zdanie co JacK
JacK pisze:... na ich miejscu olałbym forum na którym mnie nie chcą.
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#103

Post autor: zoombie »

Waluch pisze:brakuje Ci wypowiedzi któregoś ze zbanowanych ?
Mnie brakuje, no i co?

Co do "odbanowania", to kwestia pomiędzy nimi a Wojtkiem i po pierwsze, jak wyżej napisano, nie wiadomo, czy sami by chcieli. a po drugie, nie sądzę, żeby Wojtek miał tak szybko zmienić zdanie.
Awatar użytkownika
Waluch
Posty: 421
Rejestracja: 25 lip 2011, 12:27
Lokalizacja: Białystok

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#104

Post autor: Waluch »

zoombie pisze:Mnie brakuje, no i co?
jak na razie to możesz jedynie jeszcze raz poczytać dotychczasowe posty 'zbanowanych' , może zaspokoisz potrzebę :)
zoombie pisze:Co do "odbanowania", to kwestia pomiędzy nimi a Wojtkiem i po pierwsze, jak wyżej napisano, nie wiadomo, czy sami by chcieli. a po drugie, nie sądzę, żeby Wojtek miał tak szybko zmienić zdanie.
całkowicie się z tym zgadzam
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#105

Post autor: kielek »

zoombie pisze:
Waluch pisze:brakuje Ci wypowiedzi któregoś ze zbanowanych ?
Mnie brakuje, no i co?
Możesz wysłać Piotrusiom maila i umówić się z nimi na mieście,zaprosić ich do domu na piwo,kawę itp. i nagadać się do woli zamiast lamentować na forum.
Zablokowany