Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

Tematy wspólne dla wszystkich gatunków muzycznych
Zablokowany
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#76

Post autor: kaZ »

Kolejne Forum , które przejmie fejsbuk...
Przykre...

Juz przedmówcy mówili,
Polityka i sprawa gustów to śliski temat...



Lepiej sie kurna za zagady weżcie :!: :!: :!:
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Awatar użytkownika
falon
Posty: 133
Rejestracja: 17 lut 2014, 23:54

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#77

Post autor: falon »

Acia pisze:a ja myślałam, że faceci załatwiają wszystko wprost,krótka piłka i do widzenia a tu się ciągnie temat czy Wojtek jest zły czy Vinylpiotrek czy ktokolwiek inny, panowie dajcie sobie z liścia i do przodu ;) Lubie was czytać ale nie róbcie już dramatów
a masz jakiś patent na internetowego liścia? :)
Dual CS 704; Denon PMA-355UK; Infinity Reference 30; CD Marantz CD6000OSE; Tape Sony TC-KB820S QS
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1213
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Jak ktoś ma coś do Admina...

#78

Post autor: tollo »

falon pisze:a masz jakiś patent na internetowego liścia?
Obrazek
Awatar użytkownika
falon
Posty: 133
Rejestracja: 17 lut 2014, 23:54

Jak ktoś ma coś do Admina...

#79

Post autor: falon »

no tak, nie wiedziałem
Dual CS 704; Denon PMA-355UK; Infinity Reference 30; CD Marantz CD6000OSE; Tape Sony TC-KB820S QS
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1213
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#80

Post autor: tollo »

kaZ pisze:Lepiej sie kurna za zagady weżcie
Weź łatwiejsze! Siedzę i siedzę nad tą ostatnią :D
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#81

Post autor: kaZ »

tollo pisze:
kaZ pisze:Lepiej sie kurna za zagady weżcie
Weź łatwiejsze! Siedzę i siedzę nad tą ostatnią :D
OK
cos podpowiem :mrgreen:
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41668
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#82

Post autor: Wojtek »

Acia:
Ja też nie wiem czemu ludzie będący od dawna "anty" wolą ciągnąć dramat zamiast sobie pójść.
Jakaś odmiana masochizmu?
Robert007Lenert pisze:Wnioskuję do admina o zbanowanie użytkownika Wojtek. Ilość i waga epitetów jakimi raczy innych forumowiczów nie powinna być tolerowana. Z poważaniem. Robert Lenert
Eh, po co w ogóle jeszcze marnuję czas na ten beznadziejny przypadek?
Miałem nadzieję, że Robert jest jednak zdolny do jakiegoś ustosunkowania się bądź zrozumienia.
cezi miał jednak rację. Szkoda słów na karmienie trolla.

Krótka piłka. Żegnamy harmonijkarza.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#83

Post autor: krolix »

Ręce opadają, teraz jeszcze poleciał Robert, gość który pisał rzeczy ciekawe i reprezentował odpowiednią kulturę wypowiedzi.

Myślę adminie, że powinieneś najpierw przyjrzeć się sobie:
eenneell pisze:
Wojtek pisze:eenneell się znowu zesrał intelektualnie.
Wojtek pisze:Brzmi jak definicja zakompleksionego egoistycznego debila.
Wojtek pisze:Wybacz Łukasz, ale Ty jako swego rodzaju nieobliczalna i hipokrytyczna szuja forumowa raczej nie powinieneś zabierać głosu na temat cnot czy rozwagi, a tym bardziej jeśli chodzi o cierpliwość czy tolerancję
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41668
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#84

Post autor: Wojtek »

krolix, nawet gdybym zmienił swój dosadny styl wypowiedzi na bardziej "słodko-pierdzący" to i tak by to nic nie zmieniło, bo i tak miałbym oplutą twarz, a koledzy robiliby swoje, jak dotychczas.

Chyba że sugerujesz myśl iż ekipa nie mogła wiedzieć, że skończyły się przelewki, patrząc na to co zacytowałeś :)
Myślę jednak, że aż tak głupi to oni nie są.
Tyle że trochę się przeliczyli z myślą, że skończy się to "jak zwykle".

Nie żałuję tej kolejnej, również odraczanej w czasie, decyzji.
Jeśli kogoś to dziwi to chyba jest na forum od niedawna albo ma krótką pamięć.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#85

Post autor: misienka2008 »

Acia, wytlumacz mnie zacofanemu co to znaczy: dajcie sobie z liscia ? :? :oops:

Nie otwiera sie "obrazek " od Tollo, tez tak macie ?
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#86

Post autor: JacK »

Aż strach się bać kto poleci następny, może stworzymy jakieś kółeczko wsparcia... czy cuś
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1213
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#87

Post autor: tollo »

misienka2008 pisze:Nie otwiera sie "obrazek " od Tollo, tez tak macie ?
Naprawiłem, dziwne, że się popsuł. :)
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#88

Post autor: Acia »

misienka2008 pisze:Acia, wytlumacz mnie zacofanemu co to znaczy: dajcie sobie z liscia ?
misienka jak na obrazku:)
Wojtek pisze:Acia:
Ja też nie wiem czemu ludzie będący od dawna "anty" wolą ciągnąć dramat zamiast sobie pójść.
Jakaś odmiana masochizmu?
niektórzy uważają może, że w internecie wszystko można, jest się trochę anonimowym, można podeprzeć wiedzę googlami ;) Ja nie rozumiem jednego, jak ktoś was wkur.. to dlaczego go sobie nie przyblokujecie? Nie da się tak? Mądrości życiowe pisać jest łatwo gorzej z wykonaniem w prawdziwym życiu, kwestia tego, którym życiem chce wam się żyć bardziej bo jak dla mnie to wygląda tak, że są tacy co robią odśwież co 5 min byle tylko wylać swoje żale na tego co podpadł. Pomiędzy obiadem a przełożeniem płyty wymyślacie co napisać komu byleby być od niego mądrzejszym? Najlepszą ripostą zasłynąć na forum? Najlepszą ironią i sarkazmem? Miałam do czynienia z panami co polecieli z tego forum i jak napisali coś co mnie zdenerwowało nie kontynuowałam tego w nieskończoność bo szkoda czasu na mądrości kogoś kogo nie znam w ogóle a ktoś jest niemiły i w dodatku uważa się za mistrza świata w danej dziedzinie. Większość prawdziwych mistrzów świata cechuje się skromnością, kulturą oraz tym, że są ciszej niż inni. Tacy co krzyczą i robią zamieszanie to zazwyczaj pozoranci. Może kogoś urażę ale nie mam nikogo konkretnego tu na myśli, po przeczytaniu paru stron albo parunastu( nie muszę tu być od 6 lat) mogę wysnuć wnioski, że jak komuś się nie podoba to niech idzie sobie gdzieś indziej, że Wojtek ma prawo zrobić co chce bo to jego forum i inicjatywa, może sobie być chamem i prostakiem albo bufonem, zakładając tu konto automatycznie zgadzacie się na jego zasady a nie narzucacie swoje. Wkurza mnie to przyklejanie informacji o tym jak to brzydko powiedział o kimś Wojtek, spamujecie tym co chwila byleby udowodnić, że to cham tylko ja się pytam po co? Jak nie lubisz chamów to idź gdzieś indziej. Ja nie znoszę chamstwa i prostactwa na Targu Węglowym w Gdańsku czy to znaczy, że mam tam stać i palcem pokazywać który to cham, który to cwaniak, i krzyczeć? Chyba wzięliby mnie za wariatkę.
Wojtek pisze:Robert007Lenert pisze:
Wnioskuję do admina o zbanowanie użytkownika Wojtek. Ilość i waga epitetów jakimi raczy innych forumowiczów nie powinna być tolerowana. Z poważaniem. Robert Lenert
a ten pan dla mnie nic nowego nie wniósł w żadną dyskusję, to taki typ chyba co czeka aż koledzy dop... komuś a on stoi z tyłu i mówi no właśnie, mają rację. Może nie musiał stąd być wyrzucony ale czy owoc zaatakowany pleśnią kroicie na pół i jecie tam gdzie pleśń nie jest widoczna?
Może mnie poniosło przepraszam, może kogoś uraziłam ale przyszłam tu po informacje o gramofonach i płytach a coraz częściej czytałam przepychanki chłopców bo nie mężczyzn. Nie mi oceniać kto jest winny ale jakoś bardziej jestem po stronie Wojtka, może dlatego, że to jest jego forum. Może nietrafne dla wszystkich porównanie ale Lucian Freud malując swoje obrazy i odsprzedając często nakazywał je odkupić z powrotem bo mu się jednak nie podobały i albo je poprawiał albo niszczył, mimo, iż to było dzieło sztuki. Mógł? Mógł, bo to było jego.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#89

Post autor: kielek »

Witam ponownie.
Niektórzy mogą być zdziwieni tym,że piszę na forum choć pożegnałem się z Wami kilka dni temu.Otóż co mnie tu znów przywlokło?...otóż wyrzuty sumienia.
Nie ukrywam,że jednym z powodów decyzji o odejściu z forum były jak dla mnie coraz bardziej irytujące wpisy,postawa i zachowanie obecnie zbanowanych już panów a czarę goryczy przelała sytuacja z Crackerem,o czym poinformowałem dopytujących na priv a także samego Admina.W obecnej sytuacji wiem,że dorzuciłem swoje trzy grosze do tego co się stało.
Nie będę też oceniać "banitów",bo zasadniczo przedmówcy wszystkie zalety i wady tych panów wymienili,a poza tym nieobecni nie mogą się bronić(choć jest grono co to uczyni w ich imieniu).Nie mam też zamiaru być adwokatem Wojtka,bo to ostatnia rzecz jakiej by sobie zapewne życzył.
Tak jak to nie raz już to powiedziano/napisano forum to jest dość specyficzne,gdyż Wojtek sam je wymyślił,sam założył i sam je praktycznie administruje,niestety sam je sponsoruje łącznie z przeprowadzką i nikt z nas grosza mu nie dołożył,więc można to uznać za prywatną firmę.Kto pracował u prywaciarza wie ,że żaden właściciel nie da sobie skakać po głowie swoim pracownikom itd. Myślę,że podobnie sprawa ma się tutaj.Tarcia między Wojtkiem a opozycją trwały od dłuższego czasu z różnym nasileniem i normalnym było,że nie ma tu miejsca na demokrację,bo takowa przeinacza się często w anarchię .Jak w każdej społeczności ktoś rządzić musi a znając Wojtka charakter wiadomo kto,poza tym dziwny by był każdy inny scenariusz.A więc kto z adminem wojuje ten od admina ginie.
Żeby nie było za słodko to sam miałem kilka potyczek z adminem,który nie jest bez skazy i jego niektóre sformułowane epitety,grubiańskość też mnie drażniła,ale nikt nie jest niestety idealny i jemu wolno,bo to jego prywatny folwark.Takie są fakty czy się to komu podoba czy nie.
Od dłuższego czasu jednak na swój sposób zaskoczony byłem stoicką cierpliwością Wojtka wobec niektórych rzeczy,postaw i osób na forum,sam zareagowałbym na pewno szybciej,choć to pewnie spowodowane było by tym, że jestem bardziej nerwowy.
W każdym bądź razie nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawił,by tu wchodził,udzielał się itd. zasady i reguły były znane od początku-król może być tylko jeden.
Forum zapewne nieco się odmieni,choćby dla tego że jak co niektórzy stwierdzą za plecami,że zostały tylko same" przydupasy Wojtka",ale może przez to będzie mniej syfu i skakania sobie do gardeł.
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja.

#90

Post autor: cezi »

kielek pisze: ....niektórzy stwierdzą za plecami,że zostały tylko same" przydupasy Wojtka"....
Myslę, że jest to absolutnie niemożliwe. Pisałem, już, że ja również niektórych Wojtka zachowań nie aprobuję, ale wyrzucając Roberta i Vinylpiotrka, miał rację. Z Wintersem IMHO postąpił zbyt pochopnie. To że go popieram, nie czyni mnie jego przydupasem. Poza tym jak widać las rąk w obronie banitów się nie podniósł i to bynajmniej nie ze strachu przed banem.

Cezi
Zablokowany