Wharfedale Diamond 220

Tematy związane z zakupem sprzętu nagłaśniającego
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RafalGda
Posty: 33
Rejestracja: 09 gru 2015, 18:31
Gramofon: Reloop RP-2000MK3
Lokalizacja: Gdańsk

Wharfedale Diamond 220

#1

Post autor: RafalGda »

Cześć.

Mam do Was pytanie odnośnie tych głośników. Na forum praktycznie nic o nich nie ma, a widzę ze na allegro schodzą w ilościach przemysłowych, dlatego się zastanawiam czy to dobry sprzęt za te pieniądze (800zł.)
Posiada ktoś z Was te głośniki i może coś powiedzieć wiecej na ten temat, bo aż nie daje mi spokoju myśl jak smiga ten sprzęt.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Re: Wharfedale Diamond 220

#2

Post autor: motown »

Wprawdzie Wharfedale to marka znana i uznana, ale akurat ta seria jest przeciętna.

Gra to oczywiście poprawnie, można śmiało brać, ale do starego, dobrego Wharfedale czy wyższych modeli trochę brakuje ;]
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
Awatar użytkownika
slavax
Posty: 153
Rejestracja: 20 lip 2015, 22:08

Re: Wharfedale Diamond 220

#3

Post autor: slavax »

Serwus,
posiadam kolumny z tej serii Diamond 240, są ładne i robią wielkie wrażenie od pierwszego kontaktu z nimi. Diamondy 240 w przeciwieństwie do monitorów 220 są adresowane do większych pomieszczeń, w moim przypadku w salonie 40m2 wypadają bardzo dobrze. Pozytywne wrażenie robi potężny, ale tez zaskakująco dobrze kontrolowany bas, wysokie i średnie tony są lekko zmiękczone. Kolumny są uniwersalne, można na nich słuchać dowolnego gatunku muzycznego u mnie leci jazz, nu jazz, fusion i elektronika. Myślę, że w tym przedziale cenowym trudno spotkać rywala, również dla Diamond 220.
Rafał napisz czy zdecydowałeś się na zakup
ODPOWIEDZ