Blondynka wybiera głośniki:)

Tematy związane z zakupem sprzętu nagłaśniającego
Awatar użytkownika
Sindsoron
Posty: 1346
Rejestracja: 17 wrz 2010, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Blondynka wybiera głośniki:)

#16

Post autor: Sindsoron »

Obywatel pisze:
Sindsoron pisze:polemizowałbym z tym stwierdzeniem :3 wszak za cenę altusów można dostać momentami kolumny B&W w dobrym stanie...
Akurat Altusy (przynajmniej popularnej serii 75, 110, 140) do zbyt udanych konstrukcji nie należały :P Były to raczej konstrukcje budżetowe. Mildtony to inna bajka.
ale dalej za trochę przeceniane... sprzedawcy liczą na ludzi którzy przez sentyment będą w stanie za nie więcej zapłacić niż faktycznie są warte...
Collection

Power Amp: Hitachi HMA-7500
Control Amp: Hitachi HCA-7500
Turntable: Rotel RP-3000 + SME 3009 II Non Improved
Deck: Akai GXC-760D
Speakers: Usher S-520 II
Headphones: Audio-Technica ATH-ES700
Sound Card: Asus Xonar Essence ST
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Blondynka wybiera głośniki:)

#17

Post autor: Wojtek »

Sindsoronowi chyba bardziej chodziło o aktualną cenę samych Altusów, a nie o same Altusy :)

Ah, mógłbym tak wiele rzeczy napisać na temat dlaczego większość zdrowo myślących ludzi ma dość jednomyślne zdanie nt. głośników Tonsila, ale nie, nie będę się kłócił z Tobą Obywatelu na łamach tego wątku, ale powiem tylko tyle...
Obywatel pisze:Z kolei zadbane egzemplarze były i są ozdobą niejednego salonu i to nie tylko w Polsce. Jeśli chodzi o stosunek jakość/cena, to udane polskie sprzęty zdecydowanie wygrywają z wieloma zachodnimi.
Niestety, błądzisz tak jak i ja błądziłem jeszcze jakieś 7 czy 8 lat temu.

Nie chcę żebyśmy tutaj debatowali o Tonsilach. Zrobi się co do tego oddzielny wątek :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ