Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#16

Post autor: Wojtek »

Wnętrze wygląda OK, czysto :)
Oliver pisze:Tylko po co ujemnych? Widzisz w tym jakiś sens? Bo ja nie.
No cóż, taka skala :) O ile db poniżej maksa i tyle ;)

AX-930 na pewno pójdzie za więcej. Wyższa półka trochę. Mocniejszy, dokładniejszy, ciut więcej opcji, itd. ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Oliver
Posty: 91
Rejestracja: 12 sty 2010, 22:15

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#17

Post autor: Oliver »

Wojtek pisze: AX-930 na pewno pójdzie za więcej. Wyższa półka trochę.
Już kosztuje tyle co AX-540, a do końca aukcji jeszcze 9 dni...
Wojtek pisze:Mocniejszy, dokładniejszy, ciut więcej opcji, itd. ;)
To bydle ma 42 cm długości! Wygląda nieźle wg mnie. Zwłaszcza w wersji tytanowej :D (http://74.125.77.132/search?q=cache:GGH ... clnk&gl=pl)
Ciekawi mnie tylko czy w tym przedziale cenowym (właściwie to nie wiem jaki to przedział :P ) znalazłoby się coś lepszego.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#18

Post autor: Wojtek »

Oliver pisze:To bydle ma 42 cm długości!
Standardowa szerokość klocków audio ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Oliver
Posty: 91
Rejestracja: 12 sty 2010, 22:15

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#19

Post autor: Oliver »

Wojtek pisze:Standardowa szerokość klocków audio ;)
Szerokość = 43,5
Długość = 42 ! (14 cm dłuższy od mojego Onkyo, a 11 od AX-540!)

Dodam jeszcze, że Technics i magnetofon poszły za 250 PLN. ;) Ale jakoś nie żałuję wyboru. :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#20

Post autor: Wojtek »

A, spoko, myślałem że masz na myśli właśnie szerokość, a nie długość :)
Tanio poszły Technicsy ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Joose
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2010, 18:36
Lokalizacja: Słupsk

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#21

Post autor: Joose »

Wojtek pisze:Od strony technicznej sprawa wygląda tak: AX-540 > AX-520 > Technics > NAD.
W tym miejscu chyba ktoś troszeczkę przesadził :) No żeby stawiać NAD'a daleko za Yamahą czy Techniksem??? To trochę jak uplasowanie np. Audi za Fiatem. Jka na mój gust lekka przesada :) Miałem okazję słyszeć kilka dość ciekawych Yamach i kilka topowych Techniksów. Sprawa wyglądała tak. Mój były DENON pma-250 nie pozostawiał złudzeń. Był poprostu lepszy. Nie Udawał niskich partii, nie przejaskrawiał średnicy i nie darł mordy w górze ale nie ma się co dziwić, w końcu pracuje na Sankenie (podobno najlepszych końcówkach). Nie chcę chwalić NAD'a, przynajmnniej tego, który zastąpił Denona. Ten angielski brzydal potrafi poruszyć membranami nawet najtrudniejszych kolumien. Potrafi również poruszyć meblami i drzwiami :) . NAD jest mistrzem w dyscyplinie - stosunek jakości do ceny. Tak na marginesie... Wzmacniacz ma grać, nie wyglądać ;)
Szkoda również, że nie szukacie pośród firm, które na prawdę wiedzą jak wykonać dobry wzmacniacz. Te firmy to np. Rotel, Marantz, Harman/Kardon, Sansui, Denon, NAD, Cambridge Audio, Luxman...
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#22

Post autor: Wojtek »

Joose pisze:W tym miejscu chyba ktoś troszeczkę przesadził :)
Wcale :)
Joose pisze:No żeby stawiać NAD'a daleko za Yamahą czy Techniksem??? To trochę jak uplasowanie np. Audi za Fiatem. Jka na mój gust lekka przesada :)
To teraz sama marka świadczy o tym który model jest lepszy? ;) Równie dobrze można założyć, że to co droższe jest zawsze lepsze, bo z jakiegoś powodu więcej kosztuje.
Joose pisze:Miałem okazję słyszeć kilka dość ciekawych Yamach i kilka topowych Techniksów.
Z jakich lat produkcji? 90's? No to o czym my w ogóle rozmawiamy :)
Joose pisze:Mój były DENON pma-250 nie pozostawiał złudzeń.
Ten Denon to nic specjalnego. Miałem go u siebie przez jakiś czas. Wolę nie zgadywać jakie to były Yamy i Technicsy, ale wierzę, że brzmieniowo mógłby powalić integry tych marek o podobnym wieku (i nowsze) co ten model :)
Joose pisze:ale nie ma się co dziwić, w końcu pracuje na Sankenie (podobno najlepszych końcówkach).
Aż strach pomyśleć co by było jakbyś miał w łapkach produkt "mniej szacownych marek" z takimi podzespołami :) Obraz świata by chyba legł w gruzach :D
Joose pisze:Nie chcę chwalić NAD'a, przynajmnniej tego, który zastąpił Denona.
To trochę mocno kontrastuje z tekstem:
Joose pisze:To trochę jak uplasowanie np. Audi za Fiatem.
No ale to może tylko ja ;)
Joose pisze:NAD jest mistrzem w dyscyplinie - stosunek jakości do ceny.
Przy wąskich horyzontach poglądowych jest to całkiem możliwe :)
Joose pisze:Tak na marginesie... Wzmacniacz ma grać, nie wyglądać ;)
My chyba akurat nie skupiamy się na wyglądzie, aczkolwiek wiem, że wielu to zarzuca właśnie NADowi :)
Joose pisze:Szkoda również, że nie szukacie pośród firm, które na prawdę wiedzą jak wykonać dobry wzmacniacz.
Spójrz na tytuł tematu. Mocno ograniczającym kryterium wyboru jest tutaj ograniczenie budżetowe :)
Joose pisze:Te firmy to np. Rotel, Marantz, Harman/Kardon, Sansui, Denon, NAD, Cambridge Audio, Luxman...
Jeśli miałbym sporządzać taką listę to osobiście wykreśliłbym Harmana i Denona, a dopisał chociażby Pioneera, Kenwooda, Sony czy Onkyo. Pomijam marki typu McIntosh, bo to już jest kategoria sama w sobie.

Różnica między naszym zdaniem Joose chyba polega na tym, że ja patrzę również na vintage, zaś ty chyba tylko na to co jest dzisiaj i to co było dostępne na rynku 10 lat temu. Przyznam się bez bicza, gdybym miał wybierać pomiędzy NADem, a Technicsem z lat 90tych to na 100% wziąłbym NADa. Piszę to, żeby nie było niedomówień, że jestem jakimś haterem czy coś ;)

Oczywiście dana firma może słynąć z tego i owego, ale nie powinno to nam zaślepiać oczu (a tym bardziej uszu) przy wyborze dobrego sprzętu.


Daj znać Olivier jak dojdzie Yamaha. Możesz wtedy założyć osobny temat i napisać nam o swoich wrażeniach :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Joose
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2010, 18:36
Lokalizacja: Słupsk

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#23

Post autor: Joose »

Porównanie jakiego dokonałem miało miejsce po zapoznaniu się z modelami proponowanymi Olivierovi. Moim skromnym zdaniem nic ciekawego. Nawiasem mówiąc zauważyłem, że upodobałeś sobie Yamahę tak jak ja upodobałem sobie NAD'a. Jeśli chodzi o kwestię Vintage to faktycznie produkcje z tamtych lat były na prawdę udane, a to dlatego, że nie oszczędzano wtedy na częściach, ani na ich jakości. Sprzęt był bardzo drogi ale i bardzo dobry. Co do Harmana to tak na prawdę nie wiem dlaczego chciałbyś go wykreślić z listy producentów dobrego sprzętu audi. Słyszałeś kiedykolwiek np. model pma-650Vxi ? Jeśli nie to zachęcam. Myślę, że po takim delikatnym zpoznaniu się z tym wyrobem diametralnie zmienisz zdanie na temat produktów tejże firmy. Jeżeli chodzi o Denona pma-250 to nie wiem w jakim stanie był Twój egzemplarz. Wiem jedno. Ten , który ja miałem zamiatał inne bardzo gładko i spawnie. Ponadto jeśli juź chcemy rozważać kwestie, który wzmacniacz jest lepszy musimy również odsłuchiwać go na dobrych jakościowo, tych samych kolumnach. Przede wszystkim musimy znać swoje kolumny gdyż musimy wiedzieć co one dodają od siebie lub czego im brakuje. Zauważyłem również, że jesteś zwolennikiem komercyjnych firm lecz wcale nie twierdzę, że to jest złe. Ja osobiście stawiam na specjalistów bo co jest do wszystkiego jest do niczego. To oczywiście moje zdanie i nie kaźdy musi się z nim zgadzać. Jeśli chodzi o kwestię odsłuchów to muszę powiedzieć, że jestem raczej zwolennikiem sprzętów właśnie Vintage i takie staram się odsłuchiwać jeśli tylko mam taką możliwość. Czasami kupuję jakąś pozycję wydająca się być pozycją interesująca, następnie stawiam na półce, podłączam do swoich kolumien, które są na prawdę niezłym elementem mojego toru audio( dół Scan Speak, średnica Beckes&Muller z modelu BM12 za 16.000 euro :) , góra pierścieniowy peerless). Jak narazie najlepszym w sensie jakości czyli przestrzeń, szczegółowość przekazu, stereofonii, dynamiki, kultury jest tak bardzo faworyzowany przeze mnie NAD. Uznanie dla produktów tej właśnie marki wzięło się nie z powietrza czy czytania forów lecz z własnej praktyki. Co do sankena to np. w rotelu mojego brata - rx800 (najwyźszy model z serii w latach 1976) również siedzą snakeny. Co więcej brzmienie porównywalne jest z moim NAD'em 3130. Rotel ma co prawda nieco więcej mięska w dole ale to jest wizytówka rotela, poza tym dysponuje on nieco większym zasobem mocy. Reasumując. Uważam, że za 300pln. można kupić coś znacznie lepszego niż ta akurat Yamaha. Ponadto uważam mimo wszystko, że Olivier będzie i tak zadowolony z brzmienia nowego wzmaka ponieważ jest on lepszy i to znacznie od jego dotychczasowego. No i oczywiście pozostaje kwestia osłuchania ale tej akurat kwestii nie będę poruszał. :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#24

Post autor: Wojtek »

Joose pisze:Nawiasem mówiąc zauważyłem, że upodobałeś sobie Yamahę tak jak ja upodobałem sobie NAD'a.
Apostrof jest zbyteczny :) Źle główkujesz, po prostu nie faworyzuję marek. Nie posiadałem nawet żadnego sprzętu Yamahy :)
Joose pisze:Jeśli chodzi o kwestię Vintage to faktycznie produkcje z tamtych lat były na prawdę udane, a to dlatego, że nie oszczędzano wtedy na częściach, ani na ich jakości. Sprzęt był bardzo drogi ale i bardzo dobry.
Ano. Ja głównie z tego "światka" pochodzę.
Joose pisze:Co do Harmana to tak na prawdę nie wiem dlaczego chciałbyś go wykreślić z listy producentów dobrego sprzętu audio.
Bo produkty spod marki HK są, moim zdaniem, po prostu średnie? Co do ich dzisiejszej oferty to już w ogóle :) W dobie kryzysu gospodarczego udało im się trochę wyskoczyć do przodu, ale wcześniej to w sumie nie było ich na mapie w ogóle :)
Joose pisze:Słyszałeś kiedykolwiek np. model pma-650Vxi ? Jeśli nie to zachęcam.
PMA od razu skojarzyło mi się z oznaczeniami Denonów :) Rozumiem, że chodzi ci o model PM-650? Nie, ale miałem u siebie pożyczone PM-665VXI, a to chyba był wyższy model? Niezła jakość konstrukcji, dosyć rozbudowana funkcjonalność, ale nie powalił mnie z nóg. Trochę czystsze soprany niż w moim ówcześnie używanym Technicsie SU-V8, ale poza tym to średniawo wypadał. Przyznał to nawet właściciel, bo był u mnie przy porównaniu. W sumie byłem zdziwiony, bo tyle dobrego się słyszało o tych H/K z 80's, a tu taka niespodzianka.

Nie wiem jak PM-650, ale gdybym miał wybierać między takim AX-540, a PM-665 to pewnie wybrałbym H/K :)
Gdybym natrafił na jeden z tej serii w przedziale cenowym Olivera to pewnie znalazłby się na liście polecanych :)
Joose pisze:Myślę, że po takim delikatnym zpoznaniu się z tym wyrobem diametralnie zmienisz zdanie na temat produktów tejże firmy.
No niestety, ale pudło. Żadnych diametralnych zmian, ino lekkie zdziwienie.
Joose pisze:Jeżeli chodzi o Denona pma-250 to nie wiem w jakim stanie był Twój egzemplarz. Wiem jedno. Ten , który ja miałem zamiatał inne bardzo gładko i spawnie.
Był sprawny. Taka niby to dobra marka, a już miałby taki niezbyt stary sprzęt sfiksować? Nie strasz mnie :)
A co do zamiatania no to kwestia materiału porównawczego. Spoko, że NAD go zastąpił :)
Joose pisze:Ponadto jeśli juź chcemy rozważać kwestie, który wzmacniacz jest lepszy musimy również odsłuchiwać go na dobrych jakościowo, tych samych kolumnach. Przede wszystkim musimy znać swoje kolumny gdyż musimy wiedzieć co one dodają od siebie lub czego im brakuje.
Przy bezpośrednich porównaniach pewnie, myślałem że nie trzeba nawet tego wspominać :) U mnie także słuchawki wchodzą w grę.
Joose pisze:Zauważyłem również, że jesteś zwolennikiem komercyjnych firm lecz wcale nie twierdzę, że to jest złe.
Każda firma, która zarabia pieniądze jest komercyjna, więc nie rozumiem sensu wypowiedzi :) Powtarzam, nie faworyzuję marek.
Joose pisze:Ja osobiście stawiam na specjalistów bo co jest do wszystkiego jest do niczego. To oczywiście moje zdanie i nie kaźdy musi się z nim zgadzać.
No to po takim stwierdzeniu, że tak powiem, strzelasz sobie w obydwie stopy machając tutaj flagą z logiem firmy NAD :) To już bardziej H/K się specjalizuje w wzmacniaczach i amplitunerach niż NAD :D No ale jak tam wolisz.
Ja patrzę na wszystkich równą miarą, niezależnie czy firma duża czy mała i czy słynęła bardziej z gramofonów, tunerów radiowych czy kolumn :)
Joose pisze:średnica Beckes&Muller z modelu BM12 za 16.000 euro :)
Sam głośnik pewnie był tańszy? :) Doświadczenie w audio nauczyło mnie nie patrzyć na ceny :)
Joose pisze:Jak narazie najlepszym w sensie jakości czyli przestrzeń, szczegółowość przekazu, stereofonii, dynamiki, kultury jest tak bardzo faworyzowany przeze mnie NAD. Uznanie dla produktów tej właśnie marki wzięło się nie z powietrza czy czytania forów lecz z własnej praktyki.
Spoko. Ciekaw jestem jak długo to się utrzyma :) A co do uznania to wiadomo, że przede wszystkim praktyka. Miałeś już więcej NADów pod dachem?
Joose pisze:Co do sankena to np. w rotelu mojego brata - rx800 (najwyźszy model z serii w latach 1976) również siedzą snakeny.
RX-800 to dość popularny, niedrogi amplituner, ale produkowany był już wcześniej niż 1976 chyba. Brat też "stawia na specjalistów"? :)
To miło, że ma tranzystory tego samego, znanego producenta. Toshiby czy NECi też nie były złe.
Osobiście nawet nie wiem w jakie tranzystory zaopatrzone są moje aktualne klocki, jakoś nie zawracam sobie tym głowy :)
Joose pisze:Co więcej brzmienie porównywalne jest z moim NAD'em 3130.
To nieźle jak na ponad 10letnią różnicę w wieku sprzętu, co nie? Pomijając kwestię, że Rotel to amplituner czyli "co do wszystkiego to do niczego".
Joose pisze:Rotel ma co prawda nieco więcej mięska w dole ale to jest wizytówka rotela
A bardziej niedomaganie NADa moim zdaniem, no chyba że kiepsko czytam (uszami) wizytówki Rotela :)
Jednakże to już jest bardziej kwestia jakiego brzmienia oczekujemy i pożądamy ;)
Joose pisze:poza tym dysponuje on nieco większym zasobem mocy.
Na papierze raczej niewiele większym, ale to prawda.
Joose pisze:Reasumując. Uważam, że za 300pln. można kupić coś znacznie lepszego niż ta akurat Yamaha.
To smutno, że nic nie zaproponowałeś, z tego co widocznie przeoczyłem na allegro ;)
Joose pisze:Ponadto uważam mimo wszystko, że Olivier będzie i tak zadowolony z brzmienia nowego wzmaka ponieważ jest on lepszy i to znacznie od jego dotychczasowego. No i oczywiście pozostaje kwestia osłuchania ale tej akurat kwestii nie będę poruszał. :)
Oby tylko Olivier nam się nie zraził do audio :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Joose
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2010, 18:36
Lokalizacja: Słupsk

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#25

Post autor: Joose »

Przede wszystkim czyli po pierwsze razi mnie sposób Twojej wypowiedzi-prześmiewczy. Po drugie jeśli porównujesz flagowca ze średnicą to nie ma o czym rozmawiać więc nie podejmuję polemiki bo zaczniesz mnie przekonywać, że panasonic jest lepszy od Revox'a. Po trzecie mowa z mojej strony w kwestii wzmacniaczy nawiązywała do wzmaków z okolic 300 pln. Po czwarte nie tylko firmy komercyjne zarabiają pieniądze :) Pieniądze zarabiają wszystkie firmy. Definicja komercji jest nieco inna ale nie będe wygłaszał laboratów w tym temacie. Po piąte mówiąc "to co jest do wszystkiego jest do niczego" miałem na myśli fabrykę, nie produkt (kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem). Po szóste nie każdy wzmacniacz zgrywa się z każdymi kolumnami. Na jednych może być lepszy od konkurenta na innych zaś sporo gorszy. Chcąc zatem dokonać porównania nie możemy ograniczać się tylko do jednego zestawu. Po siódme nie ma wzmacniaczy "lubiących" każdy gatunek muzyczny więc tym samym trzeba rozpatrywać te kwestie również i na tej płaszczyżnie. Po ósme w każdym wzmacniaczu występują takie elementy jak kondensatory elektrolityczne. Ich mankamentem technlogicznym jest to , że wysychają po jakimś czasie i tym samym przestają spelniać swoje zadanie. Szczególnie ważne są kondensatory w torze audio i filtrach. Stąd też Twój Denon mógł nie zagrać zbyt ciekawie. Po dziewiąte Nie słyszałem by NAD produkował np. motocykle, skutery wodne, czy instrumenty...Yamaha tak więc tym samym nie wiem kto strzelił sobie w stopy, a przy okazji w plecy :) Po dziesiąte kończę tą bezowocną polemikę gdyż nie chcę burzyć niczyjego świata audio, a poza tym jestem chyba niezbyt osłuchany. Acha i jeszcze jedno w kwestii głośników Beckes&Muller. Celowo podałem to do Twojej wiadomości gdyż model BM12, ten z którego są moje przetworniki produkowany był w latach 80'tych. Ponadto w/w firma jest firmą typowo audiofilską i niekomercyjną gdyż produkują po kilka lub kilkanaście egzemplarzy danego modelu, a robota jest w 100% ręczna. Nawet przetworniki produkowane są ręcznie, W chwili obecnej ktoś sprzedaje ów model bodajże na ebay'u a licytacja zaczyna się od 3000 euro. Taka cena za trzydziestoletnie kolumny świadczy chyba tylko o tym, że jest to na prawdę kiepski produkt :D Tym optymistycznym akcentem kończę ten monolog bo lecę na kolację. Aaa.... kupiłem kolejny gramofon :) pochwalę się nim póżniej, jak zjem... pa
Oliver
Posty: 91
Rejestracja: 12 sty 2010, 22:15

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#26

Post autor: Oliver »

Wojtek pisze:Mocno ograniczającym kryterium wyboru jest tutaj ograniczenie budżetowe :)
Właśnie. Nie każdego stać na drogi sprzęt. Zwłaszcza jak ktoś się uczy i nie pracuje. :)
Wojtek pisze:Olivier
Joose pisze:Olivierovi
Chyba zbyt spontanicznie wybrałem sobie ten nick. Teraz żałuję. :D Oliver to imię kota z bajki Oliver i spółka - klasyka Disneya. Pisze się bez "i". :D
Joose pisze:Co do Harmana to tak na prawdę nie wiem dlaczego chciałbyś go wykreślić z listy producentów dobrego sprzętu audi.
Może dlatego, żeby go wpisać na listę Fiata? :lol: :lol:
Joose pisze:Uważam, że za 300pln. można kupić coś znacznie lepszego niż ta akurat Yamaha.
Gdzie byłeś jak Cię nie było? ;)
Joose pisze:Ponadto uważam mimo wszystko, że Olivier będzie i tak zadowolony z brzmienia nowego wzmaka ponieważ jest on lepszy i to znacznie od jego dotychczasowego.
No trudno, żebym nie był... jak ten co mam ma co najmniej 2-3 usterki...
Awatar użytkownika
Joose
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2010, 18:36
Lokalizacja: Słupsk

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#27

Post autor: Joose »

OLIVER :) Nie było mnie ponieważ zwyczajnie przeoczyłem ten temat :)

Co do mojego nowego nabytku to jest to Pioneer PL-514 + wkladka z igłą ortofon, modelu jeszcze nie znam(igła w kolorze żółtym z literką E ). Zna ktoś może ten model?
krzysiek
Posty: 59
Rejestracja: 17 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Homo Varsoviensis

Re: Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#28

Post autor: krzysiek »

http://allegro.pl/item1027407276_wzmacn ... aa_fo.html
http://allegro.pl/item1028085015_techni ... tereo.html
http://allegro.pl/item1028468477_techni ... lassa.html
http://allegro.pl/item1025680838_wzmacn ... ancja.html
Tego typu wzmacniacze. Podłączyć chcę gramofon, wieże, komputer i do tego głośniki(jeszcze się nie zdecydowałem). Wizualnie mi się podobają te wzmacniacze, a jak z technicznymi właściwościami? Wydaje się w porządku
Vinyl kills the mp3 industry
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#29

Post autor: Wojtek »

O cholera, czemu same Technicsy krzysiek? :) Najlepszy z tej czwórki chyba byłby ten V560, jednakże ja bym się rozejrzał co jeszcze mają do zaoferowania inne marki.

Budżet także do 300zł?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Oliver
Posty: 91
Rejestracja: 12 sty 2010, 22:15

Re: Wzmacniacz / Amplituner za ~300zł

#30

Post autor: Oliver »

Ja proponuję zastanowić się nad tym amplitunerem. :lol:
http://allegro.pl/item1042133286_yamaha_ax_540.html

Z tyłu ten kabel łączący wejcia accesory wygląda beznadziejnie, u mnie jest to kulturalnie zrobione. No i gałki miało nie być jednej, a nie ma dwóch.
ODPOWIEDZ