Rotel RA-313 vs. AKAI AM-M739

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Rotel RA-313 vs. AKAI AM-M739

#1

Post autor: dale »

Mam Rotela RA-313, napędza Warfedale laser range 80. Gra ładnie - to znaczy mi się podoba. Ale to moje subiektywne odczucie. Ma niestety mało wejść, no i jest to model relatywnie ubogi - podstawowy rzekł bym.
W Lublinie (skąd jestem :) ) pojawił się AKAI AM-M739 taki wzmacniacz, ale nie wiem ani z jakiego okresu jest, ani jak gra. Czy była by to zmiana pod względem dźwięku na lepsze - czy potraficie pomóc? Wszelkie uwagi mile widziane - niestety brak mi osłuchania :(

A zmienić chciałbym, ponieważ ten ma pętle korektora gdzie mógłbym bufor lampowy wrzucić. Oraz jedno czy dwa wejścia więcej. Nie wiem tylko jak będzie współpracował z gramofonem i kolumnami :(
Awatar użytkownika
MeqhabTion
Posty: 178
Rejestracja: 14 paź 2014, 20:01
Lokalizacja: Płock

Re: Rotel RA-313 vs. AKAI AM-M739

#2

Post autor: MeqhabTion »

A pytałeś o możliwość wypożyczenia i odsłuchu? Wiesz, trudno wyrokować jak to może grać u Ciebie, w Twoich warunkach, a nuż będziesz mógł sam posłuchać i nam napiszesz czy warto?
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Rotel RA-313 vs. AKAI AM-M739

#3

Post autor: dale »

No właśnie nie bardzo z tym wypożyczeniem - ale z drugiej strony koszt nie jest duży. Wiele nie ryzykuje. Natomiast z trzeciej....
jak pytałem różnych znajomych czy coś może wiedzą na temat tego wzmaka, odpowiadali że co prawda niewiele, ale "co rotel, to rotel" i patrzyli na mnie dziwnie...
ODPOWIEDZ