Teac mc-d800 - Prosze o pomoc

Wszystko razem
ODPOWIEDZ
elvisrem
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:10

Teac mc-d800 - Prosze o pomoc

#1

Post autor: elvisrem »

Kupilem zestaw all in one taec mc-d800 i mysle ze instrukcja wprowadza w blad.

Jest tam sruba transportowa. Pytanie czy w momencie sluchania ona musi byc odkrecona (a wiec ramie i plastik z boku nie rusza sie tak bardzo) czy byc moze ma byc zakrecona (wtedy wczaszadzie moge wyciagnac takerz na okolo 3cm do gory)

Instrukcja mowi ze sruba ma byc zakrecona ale wydaje mi sie zw to pomylka. Wtedy plyta fuje i przeciaga

Dzieki z gory
Awatar użytkownika
Dimas
Posty: 807
Rejestracja: 25 maja 2015, 12:54
Gramofon: SONY PS X65

Re: Prosze o pomoc

#2

Post autor: Dimas »

Z instrukcji wynika ze ma być wykręcona :?:
A jak było jak rozpakowałes ?
Załączniki
IMG_7517.PNG
technics sl-1610->shure v15III,yamaha tc-720,ct-710,ca-710,marantz cd54 ->technics SB7

sony ps x65->xl45,V90LPS,yamaha bd s673,yamaha rx a1070,Sony SS X9ED
elvisrem
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:10

Re: Prosze o pomoc

#3

Post autor: elvisrem »

Sruba wystawala. Celowo unikam slowa wykrecona bo ta sruba dziala na odwrot niz normalna sruba:) a wiec gdy rozpakowalem sruba byla jak na zdjeciu po lewej stronie czyli wystawala. Instrukcja mowi ze to jest ppzycja zabezpieczenia przy transporcie i przy sluchaniu trzeba ja wkrecic jak na rysunku po prawej stronie. Problem w tym ze jak tak zrobie to w zasadzie moge wyciagnac talerz na ok 3 cm i caly plastikowy mechanizm gdzie umocowane jest ramie sie rusza. Mysle ze to powoduje tez ze plyta faluje. I zastanawiam sie czy ta sruba nie ma wystawac. Na filmiku ponizej widze ze wystaje przy sluchaniu (28 sek)

https://youtu.be/lzHmEFmh0jc
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prosze o pomoc

#4

Post autor: Myszor »

Panowie,
angielskiego uczyć się trzeba.
W instrukcji wyraźnie napisali że przed użyciem wziąć monetę czy cóś i wkręcić śrubę do oporu w prawo.
Wystawać ma tylko w trakcie transportu.
Awatar użytkownika
Dimas
Posty: 807
Rejestracja: 25 maja 2015, 12:54
Gramofon: SONY PS X65

Re: Prosze o pomoc

#5

Post autor: Dimas »

Myszor pisze:Panowie,
angielskiego uczyć się trzeba.
W instrukcji wyraźnie napisali że przed użyciem wziąć monetę czy cóś i wkręcić śrubę do oporu w prawo.
Wystawać ma tylko w trakcie transportu.
Tyle to się idzie z obrazków doczytać :roll:

https://youtu.be/YpxVsOy-7gQ
To jest podobna maszynka
technics sl-1610->shure v15III,yamaha tc-720,ct-710,ca-710,marantz cd54 ->technics SB7

sony ps x65->xl45,V90LPS,yamaha bd s673,yamaha rx a1070,Sony SS X9ED
elvisrem
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:10

Re: Teac mc-d800 - Prosze o pomoc

#6

Post autor: elvisrem »

Myszor pisze:Panowie,
angielskiego uczyć się trzeba.
W instrukcji wyraźnie napisali że przed użyciem wziąć monetę czy cóś i wkręcić śrubę do oporu w prawo.
Wystawać ma tylko w trakcie transportu.
6 lat w anglii. Mysle ze sobie radze:) nie pasuje mi to ze ta sruba ma byc wkrecona ale moze to taka tandeta. Jak ta sruba jest wkrecona to cala ta czesc plastikowa sie rusza i moge talerz wyciagnac do gory na okolo 3 cm. Wydaje mi sie ze wtedy plyta tez o wiele bardziej faluje.

Ale juz sie z tym pogodzilem ze kupilem zepsuty sprzet:) na szczescie majatku nie kosztowal.
elvisrem
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:10

Re: Teac mc-d800 - Prosze o pomoc

#7

Post autor: elvisrem »

Dimas pisze:
Myszor pisze:Panowie,
angielskiego uczyć się trzeba.
W instrukcji wyraźnie napisali że przed użyciem wziąć monetę czy cóś i wkręcić śrubę do oporu w prawo.
Wystawać ma tylko w trakcie transportu.
Tyle to się idzie z obrazków doczytać :roll:

https://youtu.be/YpxVsOy-7gQ
To jest podobna maszynka[/

O dokladnie. Zwroccie uwage jak ten koles sciaga papier ze sruby jak caly ten plastik sie rusza. Moze tak ma byc...
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Teac mc-d800 - Prosze o pomoc

#8

Post autor: Myszor »

elvisrem pisze: 6 lat w anglii. Mysle ze sobie radze:)
To się cieszę bo w USA spotykałem Polaków którzy mieszkali tam 10 lat i ledwo dukali.
elvisrem
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:10

Re: Teac mc-d800 - Prosze o pomoc

#9

Post autor: elvisrem »

Myszor pisze:
elvisrem pisze: 6 lat w anglii. Mysle ze sobie radze:)
To się cieszę bo w USA spotykałem Polaków którzy mieszkali tam 10 lat i ledwo dukali.
Spoko. Nie znam sie na tym i faktycznie instrukcja moeu to co piszesz. Tylko czy to tak ma byc ze wszystko lata to ju inna sprawa. Jestem w kontakcie ze specjalista z wroclawia wiec obejrzy i zobaczy

Pzdr
Radek
ODPOWIEDZ