Dobry sprzedawca sprzętu

Wszystko razem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MeqhabTion
Posty: 178
Rejestracja: 14 paź 2014, 20:01
Lokalizacja: Płock

Dobry sprzedawca sprzętu

#1

Post autor: MeqhabTion »

Z góry chciałem zaznaczyć, że nie jestem w żaden sposób powiązany ani związany z poniżej opisaną osobą.

Dzielę się jedynie swoimi pozytywnymi odczuciami związanymi ze sposobem obsługi, stosunkiem ceny do jakości itp.

Do tej pory miałem średnie doświadczenia ze sprzedawcami internetowymi używanego sprzętu stereo. Największy przebój, który do tej pory trwa, opisałem tu:
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=36&t=5908

Zakup 100% sprawnego sprzętu, który po dostawie gra poprawnie tylko w mono to nie dla mnie. Dlatego też szukałem miejsca, gdzie osobiście mogę zobaczyć dotknąć posłuchać. Z pewną dozą nieśmiałości rozglądałem się w okolicy, na allegro lub olx i znalazłem jednego sprzedawcę, który wystawiał parę ciekawych sprzętów. Wymienione kilka maili, rozmowa telefoniczna i umówiliśmy się na 11.11. Niby nic niezwykłego, ale nie każdy pracuje w święto :shock:

Pojechaliśmy wspólnie z narzeczoną, żeby trochę zrobić sobie wycieczkę krajoznawczą. Z Płocka pod Warszawę. Ponad 80 km po szerokich i wąskich drogach. Zahaczyliśmy o pizzerię i o 13.00 stawiliśmy się na spotkanie. Na miejscu okazało się, że trafiliśmy na przemiłego Pana Kamila. Wymiana kilku zdań i zerknięcie na propozycje (szukałem dobrego wzmacniacza, bez konkretów). I właśnie wtedy pomyślałem że może nie przyjechałem na darmo. Fajny sprzęt, Pan Kamil nie wciska kitu. Jak się zapytałem czy ma coś innego do pokazania to powiedział, że ma inne sprzęty, ale nie testował, więc nie poleca. W końcu wybrałem to co mi pokazał na samym początku, czyli SABA VS 2080 (nawet nie wystawiona do sprzedaży, ale sprawdzona i przejrzana, co potwierdziło zbadanie organoleptyczne słuchowo-wzrokowe i nawet pooglądałem sobie co tam w środku siedzi). Ustaliliśmy cenę i sfinalizowaliśmy transakcję z rachunkiem na końcu co mnie bardzo ucieszyło.

Ponadto Pan Kamil potwierdził, że gdyby mi sprzęt po jakimś czasie przestał odpowiadać, to pod warunkiem, że nie było napraw, jest w stanie zamienić go na coś innego :D

W razie, gdyby ktoś czegoś szukał (nie wszystko jest wystawione) lub był zainteresowany ofertą (np. SONY STR-7055 3 szt., warto, sam oglądałem, tylko ja szukałem wzmacniacza, a poza tym nie ta półka cenowa) to namiary można znaleźć na allegro pod nickiem: fonogram-sklep . Proszę się nie sugerować ilością komentarzy. Pan Kamil dopiero zaczął działalność.

A ja miałem w końcu szczęście, bo trafił mi się bardziej pasjonat niż sprzedawca.

Jeżeli to nie ten dział to proszę o przeniesienie.
Awatar użytkownika
Ukaniu
Posty: 343
Rejestracja: 21 lis 2013, 09:23
Gramofon: 701,701,721,701,721
Lokalizacja: Jaktorów
Kontakt:

Re: Dobre źródło

#2

Post autor: Ukaniu »

To ciekawe, że takie w sumie zupełnie normalne podejście sprzedającego do klienta z gotówką wymaga beczki wazeliny ;-)
Tak czy siak dobrze, że jesteś zadowolony za swoje własne pieniądze. Nie dobrze, że w PL wydym... w relacjach handlowych to normalka.
Serwis i projektowanie elektroniki, także audio http://www.ldl-elektronika.pl
ODPOWIEDZ