Siemens RS250

Wszystko razem
Agares
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2010, 11:18

Re: Siemens RS250

#31

Post autor: Agares »

Wojtek pisze:
Agares pisze:Zacięcie, czyli igła, zamiast iść "ślimakiem"(razem z rowkiem) to idzie po kole(czyli leci krótki kawałek w koło). Takiego zacięcia żadna siła nie zlikwiduje jedyna opcja to wyłączyć płytę puszczać jeszcze raz(choć zazwyczaj jak puszczę od miejsca dalszego od miejsca zacięcia, to szybko zacina się jeszcze raz.
Dziwne.
Wiem :D.
Wojtek pisze:
Agares pisze:Chyba udało mi się wygrać :). Zdjąłem klapę i... działa oO. Łodehell?!
Może coś naciskało na ramię?
No właśnie nic takiego nie zauważyłem oO.
Wojtek pisze: Mimo wszystko wkładka jest do wymiany.
Wymienić zamierzam, ale trochę pograć musi, bo mnie obecnie nie stać :).
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41574
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Siemens RS250

#32

Post autor: Wojtek »

Agares pisze:Wymienić zamierzam, ale trochę pograć musi, bo mnie obecnie nie stać :).
No to płyty mogą dostać trochę w kość przez ten czas, ale OK ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Krzyś
Posty: 467
Rejestracja: 23 kwie 2010, 21:52

Re: Siemens RS250

#33

Post autor: Krzyś »

Agares pisze:Wymienić zamierzam, ale trochę pograć musi, bo mnie obecnie nie stać :).
ja bym usilnie radził poprzestać na CD, dopóki nie wymienisz wkładki albo przynajmniej igły - chyba, ze chcesz, aby Twoje californication w krótkim czasie z nowego zrobiło się bardzo stare, trzeszczące, i by zaczęło naprawdę przeskakiwać. poza tym nie wiem, co dziwnego jest w tym, ze masz nowe californication, skoro ta płyta jakoś niedawno pojawiła się w sklepach (mówię oczywiście o LP, nie o oryginalnym wydaniu z 1998) - a przynajmniej wskazuje na to fakt, iż na forum znajdujesz się w grupie co najmniej 3 osób, które tą płytę niedawno pozyskały (ja jestem 3cią os.).
warm regards,
Krzysztof Kaspruk

Gramofon: Sharp RP-107/117 x3, Sharp Optonica RP-114, Lenco L75, Technics SL-BL3
Wkładka: Stanton L720EE (T4P), Stanton 500v3
Wieża: Sony
Agares
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2010, 11:18

Siemens RS250

#34

Post autor: Agares »

Akurat Californication słucham oszczędnie, a mniej oszczędnie słucham płyt, które 30 lat przeleżały w pozycji poziomej, a przedtem też łatwego życia nie miały :).
ODPOWIEDZ